dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i wygodnie zaaranżowane mieszkanie na Gumieńcach przy ul. Marynarzy Polskich w Szczecinie Uwaga: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł39,40 m² 5 063,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,40 m2 w Lubaniu przy ulicy Łużyckiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. *** lokal mieszkalny *** 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł37 m² 10 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w Słomnikach. Lokal jest bardzo jasny i ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie 67,5 m w świetnej lokalizacji - Racibórz, ul. Waryńskiego 18 Szukasz mieszkania z potencjałem, w solidnej kamienicy i w dobrej lokalizacji? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - LOFT - OPEN SPACE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ MIESZKANIE DO.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku na Oś. Westerplatte dzielnica Zabobrze I Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł72 m² 24 444,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży stan deweloperski - mieszkania gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł138 m² 6 224,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe, o łącznej powierzchni użytkowej aż 138 m2, na którą składa się: pierwszy poziom o powierzchni 70,37 m2: - przedpokój- 4 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł74 m² 6 202,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Tomasz Wieczorek zaprasza do zakupu 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 74 m , położonego w centrum Górnego Tarasu w Gryfinie. Nieruchomość idealna dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł22,04 m² 5 444,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka w kamienicy idealna dla singla lub inwestora! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 22,04 m , usytuowana na 2. piętrze kamienicy przy ulicy Mieszka I w Gnieźnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,90 m² 5 010,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w Rudnej. Nieruchomość o pow. 49,90 m2, składa się z : - dużego umeblowanego salonu otwartego na kuchnię, - kuchni w pełni umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 802 zł37,07 m² 11 324,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 45,3 m , zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Lotniczej. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł33,65 m² 21 961,37 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowy produkt inwestycyjny | Stadion Narodowy | warszawa Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 33,65 m , zlokalizowana przy ul. Zamoyskiego w jednym z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł41 m² 17 536,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na 1 piętrze w dzielnicy Żabianka przy ul. Gospody. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem- golub-Dobrzyń, ul. Mazowiecka Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,79 m . Mieszkanie znajduje się na komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł141,94 m² 9 067,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy interesującą ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Józefosławia, w gminie Piaseczno. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowy apartament z dużym słonecznym tarasem. Całkowicie wyposażony z dostępem do basenu i strefy spa. Kasprowicza 20b Opis: pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na taras;.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł46 m² 9 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości oferuję na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy - przy ul. Pułaskiego, bezpośrednio nad bankiem pko bp,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł75,80 m² 13 126,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie W wyjątkowej lokalizacji! to tutaj dajemy mieszkańcom gwarancję ciszy, spokoju oraz bliskości Z naturą. Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł30,70 m² 17 557 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przestronna kawalerka z balkonem przy Fortach Bema. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z wnęką , połączony z aneksem kuchennym - łazienka z wanną - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł150,30 m² 9 973,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim z tarasem na dachu, położony na osiedlu Jar w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Lokal środkowy, dwustronny, położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,56 m² 12 057,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 74,56 m2 gotowe do zamieszkania, zlokalizowane przy ul. Zachodniej 2f w Białystok. - 6. piętro w 6-piętrowym bloku komfort, prywatność i ładny widok -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,46 m² 10 650,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 54,46 m2, zlokalizowane na II piętrze niskiej zabudowy z 2018 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł30,68 m² 18 546,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament w pełni wykończony, gotowy do użytkowania, ze sporym tarasem i z 2 własnymi miejscami postojowymi przed budynkiem. Idealne miejsce do własnego wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 45,41m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na ostatnim piętrze niskiego bloku w nowym budownictwie(ii piętro) w Warzymicach. Do mieszkania przynależy balkon(wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł34,39 m² 28 205,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie typu open space z wydzieloną sypialnią, położone w prestiżowej lokalizacji tuż przy metrze Aleja Wilanowska. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł35,70 m² 5 319,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krasińskiego na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła oraz przychodnia zdrowia. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł35,01 m² 19 908,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 35,01 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł64,80 m² 9 552,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Stylowe mieszkanie z balkonem w atrium house na granicy Rzeszowa powierzchnia 64,8 m Jeśli cenisz nowoczesne wnętrza, funkcjonalny układ i spokojną lokalizację blisko miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 638 zł65,62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W nowej inwestycji na bydgoskich Kapuściskach zaplanowano dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne z podziemną halą parkingową oraz windą zapewniającą szybką i wygodną komunikację pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki, blisko stacji pkp | 65 m | Nowy budynek 2024 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni ok. 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł56,13 m² 21 361 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,13 m2, zlokalizowane w budynku ovo. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja zapewni szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 314 586 zł72,23 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł136,95 m² 2 548,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferowane mieszkanie to duża, bezczynszowa nieruchomość na parterze, idealna dla kilkuosobowej rodziny lub inwestora. Lokal został niedawno odświeżony po remoncie, dzięki czemu jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w Szklarskiej Porębie - perłowa przystań Apartamenty z pięknym widokiem na nowo powstającym kameralnym osiedlu. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł54,10 m² 12 476,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania pod inwestycję w centrum miasta ? Ta oferta jest dedykowana Tobie. Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Zalety lokalizacji : Szybki dostęp do Bulwaru Nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W śródmieściu | balkon | słoneczne | gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: śródmieście to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, łącząca wygodę życia miejskiego.