dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 237 ogłoszeń

614 000 zł51,17 m² 11 999,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, w pełni wykończone i umeblowane Mieszkanie z balkonem oraz tarasem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Głogowie, na osiedlu Piastów Śląskich II. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestronnego i wygodnego lokum. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - B.4.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 679 zł50,61 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowe apartamenty w kameralnej inwestycji, zaprojektowane z myślą o komforcie i ponadczasowej estetyce. Stan deweloperski daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 890 zł48,18 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe (48,18m2) na wysokim parterze w nowym budynku. Osiedle Szwederowo. Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji. Stan deweloperski. Mieszkanie jest dwustronne. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2 z balkonem - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Osiedle ogrodzone i monitorowane - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

850 563 zł54,04 m² 15 739,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M0.11, ogródek z tarasem: 162 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 776 zł36,77 m² 9 158,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł60,60 m² 10 643,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Zegrzyńskiej 69 w Legionowie (osiedle Piaski). Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł56,50 m² 16 991,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 5-pokojowy gotowiec inwestycyjny o powierzchni 56,5 m , zlokalizowany przy ul. Prymasa Tysiąclecia 97 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł67,10 m² 8 479,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę z pełnym wyposażeniem w cenie, zlokalizowaną przy ul. Osiedle 700-lecia w Płotach! Mieszkanie znajduje się na I piętrze w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury? Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 36.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 716 zł41,95 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,60 m² 9 889,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60m?, położone w świetnie skomunikowanej części miasta na Niebuszewie. Mieszkanie - pełna własność, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł114,31 m² 6 989,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji, przy ul. Warszawskiej, w sercu Pabianic. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego, niskiego bloku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,30 m² 4 856,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Układ: - dwa niezależne, ustawne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 565 zł36,27 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł75 m² 15 720 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 282 zł78,13 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania z potencjałem w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Lokal mieszkalny nr 2 o pow. 78.13 m2 położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po generalnym remoncie | gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej części Gdańska. W pobliżu dostępne są sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,70 m² 19 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego i w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy Wilanowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł32 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-2 o pow. 32m2 przy ul. Kaszub skiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie kawalerka 40,5m2 (możliwe 2 pokoje), znajdujące się na 9.piętrze. Dodatkowo - jeden ustawny balkon ->obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł81 m² 2 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy na sprzedaż mieszkanie położone w Świebodzinie przy ul. Poznańskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 259 000 zł99,11 m² 22 792,86 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny i jasny apartament o powierzchni 99 m2 w prestiżowej inwestycji The Upper House by Angel we Wrocławiu! Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wysokim parterze bloku na Osiedlu Kolorowym w Dzierżoniowie. To doskonała propozycja zarówno dla osób starszych, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,40 m² 11 113,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 730 zł43,34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m 2 , położone na parterze bloku. Blok ocieplony z nową elewacją. Atrakcyjna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 419 zł42,17 m² 7 290 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 2 pokoje Z garderobą apartamenty przy kazimierza wielkiego W górze Nowa inwestycja w centrum | 42,17 m | Garderoba | Winda | 0% prowizji | Brak 2% pcc Na sprzedaż.