dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

266 178 zł35,97 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 334 zł59,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Do każdego mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 755 zł53,65 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu, kuchni, sypialni, łazienki i balkonu. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 380 zł37,65 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania 53 - 55 M2 Z balkonem, miejscem postojowym zewnętrznym I miejscem postojowym W hali garażowej. Ul. Dywizjonu 303 budynek B15, odbiór 06.2026 - ZAPRASZAMY DO REZERWACJI. "Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

292 353 zł42,37 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 902 zł53,47 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ C mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne mieszkanie z tarasem i ogródkiem o powierzchni 43,96 m2. Lokal zlokalizowany jest na parterze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 500 zł36,35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 500 zł36,35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 800 zł37,48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł73 m² 7 493,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nie ma na mapie Łodzi wielu tak optymalnych, ze względu na lokalizację, miejsc do zamieszkania dla wielbicieli wielkomiejskiego stylu życia jak prezentowane mieszkanie przy ulicy Północnej tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowy, przestronny apartament o powierzchni 72 mkw w zadbanym budynku z 2012 roku. W skład osiedla wchodzą trzy budynki z windami,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach. Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

443 000 zł57,89 m² 7 652,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta Z klauzulą wyłączności. Oferuję wygodne, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Zachodniej. Ogrodzony, bardzo ładnie zagospodarowany teren. Plac zabaw dla dzieci tylko dla mieszkańców. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł58,27 m² 4 719,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przemków, mieszkanie, 58,27 m2, 4 pokoje, 2 piętro, cena 275 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 58,27 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł94,36 m² 14 826,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, balkonu i tarasu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł50,36 m² 13 284,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł74,36 m² 13 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł61,46 m² 8 607,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,46m2 usytuowane na parterze z przestronnym narożnym ogrodem o powierzchni 120m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 240 zł67,35 m² 6 699,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,32m2 położone w malowniczej miejscowości Tajęcina, zaledwie kilka minut od Rzeszowa! Ostatnie dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe na Placu Grunwaldzkim-Manhattan/ 1 pietro /54 m/ stan bardzo dobry/ wymieniona instalacja elektryczna, okna, podlogi, ściany(kilka lat temu). Do budynku przynalezy rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

995 275 zł48,55 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z dużym balkonem na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany jest na piątym piętrze w 6-piętrowym budynku z 2018 roku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 853 750 zł74,15 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament nad Odrą | 4 pokoje | pierwsza linia brzegowa | prestiżowe osiedle Na sprzedaż czteropokojowy apartament o powierzchni 74,15 m , położony bezpośrednio nad Odrą, w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł81,70 m² 2 080,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 81,7 m , zlokalizowane w kamienicy w miejscowości Zebrdowo, oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krańcowej w Kwidzynie, o powierzchni 73,79 m , usytuowane na 5. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł65,99 m² 9 577,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 4. piętrze wysokiego bloku z windą przy ul. Ks. Jałowego.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł61,83 m² 4 447,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na parterze w kamienicy przy ul.Sądowej. Lokal składa się z salonu (23m2), dwóch sypialni (9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł56,30 m² 6 731,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego znajdującego się blisko Centrum. Lokal o powierzchni 56,3m2 plus piwnica 11,3 m2 znajduje się na parterze w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament Z widokiem na panoramę tatr - kościelisko Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 52,92 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł96,30 m² 4 828,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Poszukujesz dużego mieszkania ? Ta oferta cię zainteresuje! Oferujemy wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w centrum Kolna! Przestronne, komfortowe i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł76,53 m² 7 448,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Ten nowoczesny apartament, położony przy ul. Kobylogórskiej 25 w Gorzowie Wlkp., oferuje 76,53 m (a w rzeczywistości 80m ) przemyślanie zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł41,37 m² 11 747,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, na 2 piętrze , stan bardzo dobry, wyposażony aneks kuchenny i łazienka, podłogi - nowe panele. Mały pokój wyposażony w nowe łóżko szwedzkie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł82 m² 10 914,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe położone na popularnym osiedlu Cztery Pory Roku przy ul. Olimpijskiej w dzielnicy Łostowice w Gdańsk. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,70 m² 11 066,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m w bloku z 2010 roku. Do mieszkania przynależy też piwnica o powierzchni 3,2m oraz spory balkon. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 680 zł27,16 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Apartamenty w zabytkowej kamienicy | ul. Piłsudskiego | Stare Miasto | Kraków Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, która łączy prestiż adresu, historię i realny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 500 zł71 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,71 m2, położone na 12. piętrze w prestiżowej inwestycji Woronicza 33b.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio | gotowe do wejścia | 4 pokoje | meble+agd | 3 piętro | 46,5 m | cegła 3 niezależne pokoje 2 piętro ul. Dziesięciny Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem o powierzchni 58,44 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 560 zł38,30 m² 13 226,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 38,30 m2, mieszczącego się na czwartym piętrze w niskim -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 73,10 m na 2. piętrze 4-piętrowego bloku z odnowioną elewacją i ociepleniem.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł66,40 m² 13 237,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i takie, do których od razu chce się wrócić. To, jest zdecydowanie jedno z tych drugich. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,20 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,20 m2, zlokalizowanego na osiedlu Zatorze, przy ulicy Karłowicza w Koninie. To propozycja idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł48,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 48,60 m | ogródek 21,32 m | parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 900 zł32,59 m² 10 429,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Metraż: 32,59 m | balkon 4,14 m | 1 piętro | 1 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,97 m² 9 231,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 na 3 piętrze w bloku z balkonem. Mieszkanie 5 lat temu przeszło generalny remont obejmujący: wymianę instalacji elektrycznej,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij