dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Zaodrze

Opole,opolskie

579 000 zł67 m² 8 678,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu niezwykle przestronny i ekskluzywny apartament zlokalizowany w dzielnicy Zaodrze. Apartament o powierzcni 66,72 m2 składa się z : salonu z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnicza

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

128 000 zł36 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania jednopokojowego znajdującego się w niskim bloku na 4 piętrze z balkonem. W nieruchomości na podłogach znajdują się panele, wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

742 479 zł67 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, przy Dworcu Świebodzkim! Układ pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 66,89 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gaj

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł64 m² 2 890,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie na Gaju o powierzchni 64m2. Mieszkanie sklada się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju ( wc znajduje się na korytarzu). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Wrocław,dolnośląskie

549 200 zł63 m² 8 694 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem! bez prowizji I bez podatku pcc 2% Opiekun Oferty; paweł Kubacki telefon: termin oddania : II kwartał 2022 Mieszkanie o powierzchni 63,17 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

793 065 zł76 m² 10 435 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Słoneczne mieszkanie blisko Pl. Grunwaldzkiego. Mieszkanie składa się z 2 jasnych pokoi, kuchni i łazienki- pełny rozkład. Okna pcv, wymieniona instalacja elektryczna, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

364 600 zł35 m² 10 414,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

5 minut do Placu Grunwaldzkiego | tramwaj tuż przy inwestycji | niska zabudowa | wysoki standard wykończenia | prestiżowa część miasta | spokojna okolica Opis mieszkania: na sprzedaż słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelnica

Kraków,małopolskie

1 220 500 zł119 m² 10 280,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oferta z rynku pierwotnego -zakup bez podatku pcc(2%). Oferuję do zakupu dwupoziomowy apartament w zacisznym miejscu na Woli Justowskiej w stanie deweloperskim z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łęczna,lubelskie

339 000 zł73 m² 4 631,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Tylko u nas! Rozkładowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnym miejscu w nowszym bloku - blok z nową elewacją. Dwustronne o układzie: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Gliwice,śląskie

309 000 zł54 m² 5 775,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witaj! Przedstawiam Ci przytulne i zadbane mieszkanie w bloku na 3 piętrze przy ul. Kopernika. Mieszkanie ok. 4 lat temu przeszło remont kuchni, zostały tam tez wymienione piony wodno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł49 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy ul.1 sierpnia, na pograniczu dzielnic Włochy i Ochota. Mieszkanie własnościowe (pełne prawo własności), nieobciążona księga wieczysta. Stan mieszkania: do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

343 987 zł48 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

527 720 zł67 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe blisko terenów rekreacyjnych Malta. Kameralne osiedle dla osób ceniących bliskość terenów zielonych i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

481 855 zł47 m² 10 170 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje zlokalizowane w Północnej części Krakowa na ul. Banacha. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji planowanych jest równocześnie kilka dużych inwestycji w infrastrukturę: - budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł68 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Idealne dla rodziny, duże mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ul. Królewieckiej 5e. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju, 2 balkonów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zacharzyce

Zacharzyce,dolnośląskie

452 500 zł66 m² 6 849,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatne spotkanie w celu poznania szczegółów tel. oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych (przy zakupie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skowronków

Dębica,podkarpackie

320 000 zł79 m² 4 051 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

4-pokojowe mieszkanie w Dębicy 1 etap już w sprzedaży - rynek pierwotny 0% wynagrodzenia dla biura 0% pcc Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować unikalną inwestycje na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł37 m² 12 793,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 469 000,00 pln Przystań. Zamieszkaj! Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

502 396 zł43 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% podatku pcc! przedsprzedaż! ostatnie wolne mieszkania W fantastycznej lokalizacji na dzielnicy włochy - tylko 950 M od warszawa włochy O inwestycji Znajdująca się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

387 213 zł43 m² 9 030 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wymarzone mieszkanie bez podatku pcc I prowizji dla kupującego! Opiekun oferty Rafał Fiołek tel. 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku na inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł40 m² 11 873,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie położone na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z lat sześćdziesiątych bez windy. Przestronny salon, przytulna sypialnia, praktyczna kuchnia i łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

430 000 zł37 m² 11 605,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetnie zlokalizowane mieszkanie 37,00 m2 w Centrum Gdyni, blisko morza Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal położenie z dala od głównej jezdni prestiżowy adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży luksusowego 3-pokojowego mieszkania w Kowarach. Lokal o powierzchni mieszkalnej ok.64m2 znajduje się na na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł36 m² 13 276 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pok. z balkonem w nowej inwestycji na Popowicach! Nowe, wykończone mieszkanie z 2021 roku, bez podatku pcc (cesja). Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 36,08m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 1 Maja

Pyrzyce,zachodniopomorskie

345 000 zł75 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe własnościowe z wykupionym gruntem Założona kw Mieszkanie sprzedaje z wyposażeniem kuchni i łazienki resztę uzgodnień do ustalenia czynsz i opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

508 690 zł56 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkania w inwestycji Piasta Park IV! W prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić niezwykle funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

517 944 zł92 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronny dwupoziomowy apartament w Zalasewie. Duże możliwości aranżacyjne. Możliwość wykończenia "pod klucz" (przykładowa aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie 64m2 w bloku z początku lat 90. Lokal znajduje się na 3 piętrze w małej, cichej klatce (9 mieszkań) bez windy. Mieszkanie w ciągłej eksploatacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

320 000 zł66 m² 4 831,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,23 m2 z balkonem , składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju, położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł64 m² 6 573 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dla klienta gotówkowego Zapraszamy Państwa na poznańskie Piątkowo, gdzie oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok 64m2 na os. B. Śmiałego 4. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

926 000 zł62 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł30 m² 8 967 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Pokój + kuchnia - idealne pod inwestycję! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia nieruchomość usytuowaną na parterze w niskim budynku. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł60 m² 9 600,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne, wygodne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Tarchominie. Mieszkanie z 2-stronną ekspozycją okien - południe/północ. Składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

834 000 zł53 m² 15 735,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Partner House Group ma przyjemność zaoferować Państwu, nowoczesne mieszkanie o bardzo wysokim standardzie wykończenia w zacisznej części Służewca na warszawskim Mokotowie. (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł36 m² 16 313 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

329 000 zł60 m² 5 447,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Tylko W naszym biurze! hot oferta Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Białostoczek. Nieruchomość usytuowana jest 8 piętrze w wysokim bloku z płyty. Blok odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

972 000 zł72 m² 13 558,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w dzielnicy Bemowo, górce, ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego nieruchomość: mieszkanie o metrażu 71,69 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białej Floty

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł120 m² 14 607,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży wyjątkowy apartament 4-pokojowy na osiedlu Nowa Marina. Wyjątkowy apartament na nowoczesnym osiedlu Nowa Marina w sercu Mokotowa. Kompozycja urbanistyczna Mariny nawiązuje do idei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

369 000 zł63 m² 5 866,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w bezpiecznej i cichej okolicy - Gdynia Pogórze, ul. Romanowskiego. Mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń oraz na plac.