dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnicza

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

105 000 zł36 m² 2 924,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania jednopokojowego położonego w niskim bloku na 1 piętrze z balkonem. W skład mieszkania wchodzi duży przestronny pokój, łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

1 145 000 zł68 m² 16 715 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 68,50 M2, 3 pokoje, praga-północ, ul. Szwedzka Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym stanie, w bezpiecznej okolicy na Pradze-Północ na ulicy Szwedzkiej. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

550 253 zł79 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsce parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

258 000 zł86 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

30808. Okazja - lokal bezczynszowy - parter Z własnym ogrodem do kapitalnego remontu blisko centrum I nowego mostu W ofercie do kapitalnego remontu lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

344 000 zł27 m² 12 855 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 344 000,00 pln Przystań. Zamieszkaj! Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Francuska

Katowice,śląskie

540 000 zł65 m² 8 352,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ekskluzywny i przestronny gotowiec inwestycyjny. Katowice Muchowiec 64,65 m2 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

448 740 zł44 m² 10 099,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

od dewelopera * bez podatku * bez prowizji dla kogo? Czy poszukujesz dla siebie lub pod inwestycję 2- pokojowego mieszkania? Czy zależy Ci na bliskości sprawnej komunikacji? Czy 10 min. do metra to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Natolińska

Radom,mazowieckie

280 000 zł50 m² 5 633,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko u Nas mieszkanie 2 pokojowe w cichej i spokojnej okolicy Radomia. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostroroga

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł53 m² 10 506,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie we Wrzeszczu o powierzchni 53,3 m2. Lokalizacja Doskonała lokalizacja: - przystanek tramwajowy 3 min - Biedronka 3 min - sklepy osiedlowe (piekarnia, warzywniak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł92 m² 9 006,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwustronne, duże, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w nowym, niskim budynku z widokiem na zieleń. Nieruchomość złożona z: kuchnia otwarta z oknem 9,8 m.kw salon z jadalnią 25,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

309 320 zł21 m² 14 730 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielanówka

Kielanówka,podkarpackie

329 000 zł37 m² 8 827 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o malowniczo położonym mieszkaniu w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie zachowując bliskość wszystkich potrzebnych punktów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

333 319 zł31 m² 10 878,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Blisko do ścisłego centrum | bdb dojazd | odbiór już za miesiąc | ceramika | niska zabudowa | wysoki standard wykończenia | idealne dla rodzin | niebawem powstanie park oraz linia tramwajowa |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

436 153 zł64 m² 6 858,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Naramowicach. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza w ofercie). Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł46 m² 9 368,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie ma powierzchnię 45,9 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju oraz balkonu o pow. ok. 7 m2. Usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

502 715 zł35 m² 14 363 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Paderewskiego

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł114 m² 3 850,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Bezczynszowe mieszkanie o pow. 113,56 m2 w centrum miasta w Kielcach, przy ul. Paderewskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: salon (26 m2) kuchnia ze spiżarnią (13 m2) pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjemna

Gdańsk,pomorskie

365 000 zł44 m² 8 352,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 60-tych. Zaledwie 10 minut do Gdańska. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

522 622 zł62 m² 8 429 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeska

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł54 m² 8 715,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku w okolicy ul. Czeskiej. Lokal składa się z: - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

609 001 zł54 m² 11 278 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolta

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 709,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie, w atrakcyjnej lokalizacji i cenie! Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, jest gotowe do zamieszkania. Położone w bardzo przyjaznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł45 m² 7 628,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie o powierzchni 44,57 m2 usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł71 m² 6 011,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację słonecznego i rozkładowego lokalu mieszkalnego, położonego na III piętrze w zadbanej kamienicy niedaleko lo. Żeromskiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Radzymin,mazowieckie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Juliusza Słowackiego Pragnę zaprezentować Państwu mieszkanie gotowe do wprowadzenia na ul. Słowackiego! Cicha i spokojna okolica, osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł47 m² 10 531,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie składa się z: - salonu (ok 17 m2) z balkonem okna na pół-wsch, - sypialni (ok 10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

622 450 zł106 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe dwupoziomowe mieszkania w kameralnej zabudowie z indywidualnymi wejściami. Rozkład mieszkania; 1p pokój pokój łazienka wiatrołap salon + kuchnia balkon 2p antresola taras taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

954 180 zł118 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 117,80 M2, 4 pokoje, ząbki, ul.POWSTAŃCÓW Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy w Ząbkach na ulicy Powstańców. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł34 m² 2 043,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w pobliżu dworca Głównego (boczna, cicha ulica) Kuchnia, oraz duży pokój, okna wychodzące na zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 498 860 zł179 m² 13 971 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny, widny apartament w kameralnym budynku o podwyższonym standardzie w samym sercu Ochoty, nieopodal Parku Szczęśliwickiego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

659 000 zł36 m² 18 054,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji zlokalizowanej w śródmieściu/krowodrzy w Krakowie. Cena: 659 000 pln. Lokal jest gotowy do odbioru. Mieszkanie jest sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

891 000 zł67 m² 13 299 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kłodzino

Kłodzino,zachodniopomorskie

128 000 zł57 m² 2 253,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 56,8 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku 4-rodzinnym w spokojnej miejscowości na terenie gminy Przelewice, woj. zachodniopomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

871 200 zł88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do prezentacji najbardziej ekskluzywnej inwestycji w Bydgoszczy. Nowoczesna architektura połączona z bliskością terenów zielonych. Doskonałe umiejscowienie przy parku Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obwodowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł82 m² 5 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 82 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w zielonej dzielnicy Modlin Twierdza. Mieszkanie po częściowym remoncie składające się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

699 000 zł48 m² 14 563 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Swojczyce

Wrocław,dolnośląskie

524 807 zł52 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Blisko do centrum | bdb dojazd | Mieszkanie gotowe | niska zabudowa | wysoki standard wykończenia | idealne dla rodzin | niebawem powstanie linia tramwajowa | Możliwość obejrzenia mieszkania na żywo |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franczaka Lalka

Lublin,lubelskie

303 413 zł42 m² 7 262,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu mieszkania w nowo powstającej inwestycji przy ul. Franczaka "lalka" osiedle Felin. Mieszkanie o powierzchni 41,78 m2 w skład którego wchodzi salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 52 M2, 2 pokoje, praga-południe, ul.KOBIELSKA KUPUJĄCY NIE PŁĄCI PROWIZJI Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł38 m² 13 032 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralne, zadbane mieszkanie o powierzchni 37m2 na zielonym Gocławiu. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym zamkniętym osiedlu, zlokalizowanym na Gocławiu w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł35 m² 5 714 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej na osiedlu Czarnów Mieszkanie środkowe, , ciepłe i słoneczne brak podzielników ciepła. Lokal położony jest na 1 piętrze w 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij