dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

335 000 zł25 m² 13 486,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 300.00 zł; Budynek: blok, cegła, blok z lat 60-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: domofon, parking, piwnica; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Kraków,małopolskie

790 000 zł63 m² 12 480,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe - nieopodal Uniwersytet Rolniczy, agh, plac Inwalidów, ul. Urzędnicza, ul. Królewska, ul. Czarnowiejska lokalizacja: mieszkanie usytuowane w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

7 290 000 zł156 m² 46 730,80 zł/m²

 

Piętro:29/54

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament z oszałamiającym widokiem przy ulicy Złotej 44. Scroll down, english description below! Informacje o apartamencie: - czteropokojowy 156m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Leszka Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

182 655 zł17 m² 10 820,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nową nwestycję rubikon przy ulicy Leszka Czarnego. Rubikon to mikroapartamenty inwestycyjne idealne pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

422 000 zł65 m² 6 460,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokowe, wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Jeśli marzysz o zapierających dech w piersiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

760 800 zł76 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja* Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny na Wyspie Solnej zlokalizowany w nowo wybudowanej inwestycji "platany" przy ul. Łopuskiego 29 w Kołobrzegu z projektem wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 z piwnicą w centrum Pruszkowa w świetnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Stacji wkd ( w odległości 200 m ! ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł35 m² 8 537,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! tel. Oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania do własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

150 000 zł69 m² 2 173,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie do remontu. Mieszkanie posiada projekty techniczne na przebudowę , wymianę okien , wyodrębnienie łazienki znajduje się w 3 piętrowej kamienicy na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Gliwice,śląskie

246 870 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze, 1,5 km od Rynku Gliwic.Doskonała lokalizacja,w pobliżu droga DK 88,autostrada A-4,wokół cała infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Rybnik,śląskie

109 000 zł30 m² 3 605,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta dla osób, które pragną urządzić się według własnego pomysłu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

591 430 zł49 m² 12 070 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy Parku Aleksandry w Bieżanowie Atuty lokalizacji: bliskość komunikacji tramwajowej Miejsce postrzegane jako przyjazna przestrzeń mieszkalna na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

443 000 zł62 m² 7 145 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie: mieszkania 34 m2 - 62 m2 (2, 3 i 4-pokojowe) (parter z ogródkiem do 160 m i piętra z balkonami) dostępne już na przyszłe wakacje! bez podatku pcc i bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

518 786 zł55 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania gotowe do odbioru zadzwoń I umów się na prezentację. Opiekun oferty: ewa Drabik tel. Gorąco polecam mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni ok. 55.2 m2. Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

415 000 zł43 m² 9 669,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oto na kameralnym, zamkniętym osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach znajduje się mieszkanie idealne dla osób szukających spokojnej, bezpiecznej ostoi blisko Szczecina i świetnie z nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł60 m² 3 305,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie do własnej aranżacji, idealne dla rodziny! Nieruchomość złożona z: salon 14 m.kw pokój 9 m.kw pokój 8,2 m.kw łazienka 7 m.kw wc 4 m.kw przedpokój 8 m.kw kuchnia zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł50 m² 9 089,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania właśnie wykończonego przez duet architektów ze Szczecina. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze kamienicy w samym centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

158 000 zł49 m² 3 198,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Tylko u nas na sprzedaż słoneczne M3 o powierzchni 49,4 m2., znajdujące się na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku bardzo dobra lokalizacja! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

388 000 zł60 m² 6 469,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze , dwupiętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

272 160 zł34 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkania w najlepszej cenie! Od słonecznej strony! Bez prowizji i bez podatku pcc! Posiadam na sprzedaż mieszkania 1/2/3/4 - pokojowe Ostatnie mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Borówek

Borówek,mazowieckie

74 850 zł998 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Jeżeli w weekend chciałbyś odpocząć od miasta ale bez konieczności pokonywania setek kilometrów to ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż dwie działka rekreacyjne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

236 855 zł37 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w dzielnicy Stare Gliwice. Jest to jedna z najlepszych lokalizacji w całym mieście. Miejsce, w jakim usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

443 256 zł48 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cieszącą się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kamienica

Bielsko-Biała,śląskie

627 000 zł66 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament, który znajdujące się w dzielnicy Kamienica. Ta część Bielska Białej to idealne miejsce dla osób, które nie chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

267 000 zł52 m² 5 134,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w Kamienicy w Centrum Mieszkanie po remoncie. Na podłodze panele, nowa kuchnia, łazienka z wc, sypialnia oraz duży pokój. Ogrzewanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 pok./43 m2 z balkonem oraz piwnicą, Winogrady-Poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze, zamontowano rolety zewnętrzne, w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzą: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 908 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkań ekologicznych I nowoczesnych na zielonych wrzosach W toruniu bezpośrednio od dewelopera! dwa pokoje Z garderobą I Z dwoma tarasami! zadzwoń I umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł62 m² 10 876,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***********biuro Nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na Miasteczku Wilanów********* Do sprzedaży 2-pokojowe, nowocześnie wykończone mieszkanie położone na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

355 000 zł55 m² 6 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Jeśli szukasz dużego, 2-pokojowego mieszkania w idealnej lokalizacji, ta oferta powinna Cię zainteresować. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze, w bloku z cegły z lat 90 tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

370 000 zł50 m² 7 451 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecamy! Funkcjonalne, ciepłe, przestronne 2- pok. mieszkanie w budownictwie z 2009r. Nieruchomość położona na VI pietrze. Lokalizacja to zdecydowanie ogromny atut prezentowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 776 zł55 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nowe mieszkania od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc) Ceny mieszkań podlegają negocjacji W ofercie mieszkania 27 m2 - 64 m2 (wszystkie piętra z balkonami) Zielona okolica, łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł100 m² 4 343,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 100m 2 w okolicach Małej Poczty w Jeleniej Górze! przepiękny styl! Po kapitalnym remoncie 2 piętro w kamienicy Nowe instalacje Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwiecka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 533,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękne, słoneczne 2-3 -pokojowe mieszkanie na Pradze Południe, usytuowane w dzielnicy domów jednorodzinnych. Idealna propozycja dla tych, którzy nie lubią blokowisk, ale chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

360 008 zł41 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe w Lutym! Zdjęcia przedstawiają aktualny postęp prac na mieszkaniu. Dostępne również inne metraże. *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł61 m² 10 619,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zadbane, 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie - przy zbiegu ulic Nowowiejskiej i Jedności Narodowej. Blisko Rynku oraz Placu Grunwaldzkiego. Klucze w biurze duży balkon media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

592 921 zł96 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartamenty Budynek wyróżnia niepowtarzalna forma, wykończenie najwyższej klasy materiałami oraz wyjątkowa lokalizacja w sercu miasta i zaledwie 600 m od bram Książańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elegancka

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł64 m² 12 284,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 63,9 m2 na Kabatach. Lokal położony jest na 1-szym piętrze w 4-ro piętrowej części budynku bez windy. Budynek oddany do użytku w 1995 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

202 163 zł30 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka o powierzchni 29,95 mkw w nowoczesnej inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji nadmorskiej Rumii. Mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku z windą. Przewidziany odbiór na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

356 400 zł59 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkania w zabudowie szeregowej- zaczernie Brak prowizji dla biura, 0 % podatku pcc przy kupnie! Nowa inwestycja w Zaczerniu, mieszkania w zabudowie szeregowej. Komfort zapewniony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Lublin,lubelskie

499 000 zł55 m² 9 765,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne mieszkanie na Kośminku! Oferujemy Państwu mieszkanie w spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo powstającego osiedla. Blok był solidnie budowany. Ta lokalizacja zapewnia szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł34 m² 9 706 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun Oferty: tel. Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w dogodnej lokalizacji. ***tylko W biurze sdp*** otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10-piętrowym.