dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł90 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 4- pokojowe Z tarasami W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład Ładnie doświetlone Dużo okien Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł91 m² 7 967,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie świeżo wyremontowane, kuchnia całkowicie umeblowana i wyposażona w zmywarkę, piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę oraz lodówkę. Mieszkanie ma 91m2, 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

308 200 zł36 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jesienna oferta sprzedaży mieszkań ekologicznych I nowoczesnych na zielonych wrzosach W toruniu bezpośrednio od dewelopera! cena katalogowa mieszkań dwa pokoje Z tarasem plus ogród 24 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł44 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

470 000 zł74 m² 6 308,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rynek Pierwotny, oddanie budynku IV kwartał 2022r. Oferta w przygotowaniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 900 zł57 m² 8 050,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 o powierzchni 57m2, usytuowane w nowym bloku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu na Czyżkówku. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morska

Reda,pomorskie

336 672 zł45 m² 7 420,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko u nas! Szukasz mieszkania pod własną aranżację, a nie masz czasu na kilkuletnie czekanie na odbiór mieszkania z rynku pierwotnego? Marzy Ci się miejsce blisko Trójmiasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gliwice

Gliwice,śląskie

730 000 zł142 m² 5 127,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży niezwykle funkcjonalne,klimatyczne mieszkanie z dużym potencjałem częściowo wyremontowane w centrum Gliwic.Mieszkanie składa się z 4 pokoi,2 kuchni,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

422 269 zł50 m² 8 390,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,33 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim piętrze i składa się z: - sypialni 10,88 m2 - kuchni 9 m2 - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł58 m² 8 879,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne i bardzo ustawne mieszkanie na pierwszym piętrze 3 piętrowej kamienicy z lat 30-tych. Mieszkanie posiada bardzo duży potencjał inwestycyjny. Łączna powierzchnia to 57,6 m2. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Azory w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - duży pokój - mniejszy pokój - duży ustawny przedpokój z zabudową garderobianą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 000 zł102 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze. DM nieruchomości prezentuje wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w sercu Dzielnicy Muzycznej. Ma ponad 100 m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Solniki Wielkie

Solniki Wielkie,dolnośląskie

218 000 zł102 m² 2 137,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-Oferta na wyłączność!- duże mieszkanie (102m) z ogródkiem - w cenie kawalerki! W całym mieszkaniu położone panele, a w łazience kafelki. Umeblowane, rolety na oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

465 000 zł44 m² 10 655,40 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe. Inwestycja w trakcie budowy. (zakończenie początek listopada 2021!) Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim. Sprzedaż na zasadach cesji praw. ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Białystok,podlaskie

230 000 zł32 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecamy słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji jaką jest ul. Branickiego na osiedlu Piasta w Białymstoku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy galerię handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klemensiewicza

Kraków,małopolskie

599 000 zł51 m² 11 676,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokoje | 51,30 m2 | 2 piętro | gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję | ul. Klemensiewicza (prądnik Biały) | Bezczynszowe! Rozkład nieruchomości: 3 oddzielne pokoje osobna kuchnia (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

539 000 zł43 m² 12 623 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: wiślane Tarasy to znany obiekt, doskonale skomunikowany zarówno pod kątem komunikacji autobusowej jak i tramwajowej. Bardzo bliska odległość do Centrum Miasta, krakowskiego Kazimierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł50 m² 9 758,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego, słonecznego, 2-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji na starym mieście? - idealnie trafiłeś! atuty: - 500m od serca Starego Miasta w Gdańsku - świetnie skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Grzybowo,zachodniopomorskie

113 009 zł13 m² 8 383,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obsługa dewelopera. Kupujący bez prowizji! Oferujemy do sprzedaży apartamenty od 14 m2 do 50 m2 Ta oferta obejmuje apartament A17 znajdujący się na 1 piętrze o powierzchni 13,48 m2. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szanowni Państwo, prezentuje mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie w najbliższej odległości do Metra Racławicka ( 5 min spacerem) mieszkanie znajduje się w kamienicy po pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grodeckiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł71 m² 16 887,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji, 100m do Metra Stare Bielany. Piękna niepowtarzalna okolica,w odległości 100m Las Bielański, szkoły, cafe, restauracje, cicha okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

7 290 000 zł156 m² 46 730,80 zł/m²

 

Piętro:29

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Więcej zdjęć oraz pełną ofertę współpracy znajdziecie na wozniakowskinieruchomosci pl. Na naszym Facebooku codziennie postujemy sprzedane nieruchomości. Oferty zamieszczone przez nas są zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

875 490 zł114 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z ogrodem na Muchoborze Wielkim! prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Apartamentowiec wybudowany w wysokim standardzie, każde z mieszkań posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

485 120 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Dostępne również inne metraże! Klucze w Listopadzie Standard Premium *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł60 m² 9 538,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Jasne, rozkładowe, mieszkanie w zielonej części Pragi Południe, na magicznym Grochowie, przy ul. Szaserów. 3 pokoje, widna kuchnia, balkon, oddzielne wc, miejsce postojowe, piwnica. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Leszno,wielkopolskie

165 000 zł42 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Super lokalizacja - niezależny układ - balkon okazja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 42 m2. Cena sprzedaży wynosi 165,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

329 000 zł57 m² 5 782,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane w pełni wyposażone w agd oraz rtv mieszkanie w Gryfinie na górnym tarasie! Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

373 990 zł83 m² 4 531,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m 2 w centrum Jeleniej Góry! duży pokój / salon 2 sypialnie kuchnia z oknem łazienka z wc przedpokój piwnica o powierzchni 7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

402 782 zł54 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, o pow. 54,83 m2 z balkonem 0% prowizji 0% podatku pcc Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolna

Marki,mazowieckie

699 000 zł116 m² 6 025,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szukasz mieszkania? A może szukasz domu bo mieszkanie w bloku jest za małe dla Twojej rodziny? Mam idealne rozwiązanie dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadetów

Piła,wielkopolskie

560 000 zł95 m² 5 889,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 95,09 m 2 Z garażem W bryle budynku. I piętro / ul. Kadetów / 3 balkony Rozkład pomieszczeń: pokoje o pow.: salon 29,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

415 000 zł74 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Piątkowie. Mieszkanie usytuowane wschód zachód na 6 piętrze. Powierzchnia: 73,6m2 + 3,15m2 zaadaptowany korytarz (zgoda pisemna) = 76,75m2duży pokój - 23,2m21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

455 000 zł56 m² 8 168,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż klimatyczne oraz bardzo słoneczne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz pomieszczenia, które można zagospodarować na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Gliwice,śląskie

258 050 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze, 1,5 km od Rynku Gliwic.Doskonała lokalizacja,w pobliżu droga DK 88,autostrada A-4,wokół cała infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł62 m² 13 548,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować nowoczesne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Górczewskiej. Salon z półotwartą wyposażoną kuchnią, duża 15m sypialnia, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie 2 pokoje z widną kuchnią Salon z aneksem kuchennym - 22 m2 sypialnia - 9 m2 korytarz - 5 m2 łazienka - 3,9 m2 Balkon - 3,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł56 m² 9 933,66 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park Zachodni, które są idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w niezwykle cichej części osiedla Ostoja Wilanów. Niska, czteropiętrowa zabudowa gwarantuje idealne i spokojne miejsce do zamieszkania. Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł91 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m2, usytuowane na 6 piętrze, w 12-piętrowym budynku, przy ul. Klaudyny w Warszawie. Z okien roztacza się piękny widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stuchowo

Stuchowo,zachodniopomorskie

139 000 zł42 m² 3 317,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone 17 kilometrów od Kamienia Pomorskiego, gmina Świerzno w Stuchowie. Nieruchomość o powierzchni 41,90 m2 znajdujące się na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij