dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 274 ogłoszenia

359 000 zł62,80 m² 5 716,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w samym sercu Leszna. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta - wszędzie blisko: sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł124 m² 4 346,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy lokal w sercu Łodzi To nie jest zwykłe mieszkanie ani zwykła kamienica. To 124 m historii, charakteru i możliwości, które możesz zamienić w prestige loft, kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł58,46 m² 33 954,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie położone jest przy jednej z najciekawszych ulic Dolnego Sopotu, na wysokim parterze w stuletniej kamienicy. Nadmorska ulica Parkowa to najlepsza lokalizacja kurortu, to najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie w sercu miasta Działdowo, przy ulicy Wyszyńskiego. To słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze z balkonem, o doskonałym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 000 zł39,45 m² 20 557,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na Pradze Południe Zakup od Dewelopera - 0 % prowizji Brak podatku pcc Na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie z ponad dziesięciometrowym tarasem na szóstym piętrze.Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 750 zł36,46 m² 14 941,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis 4 pokojowy wyjątkowy apartament (67,43 po podłodze 106m2 ) na 3 piętrze w budynku z windą z 2022 roku położony na Osiedlu Residence II w Osielsku z pięknym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 933 zł69,70 m² 18 679,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 400 zł70,96 m² 12 900,23 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku pcc. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,96 m, zlokalizowane w nowej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł42,70 m² 17 213,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Chwarznie na os. Polanki o pow.42,7m2. Mieszkanie znajduję się na kameralnym osiedlu w budynku z windą z 2024r., deweloper Hossa. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł110,32 m² 13 587,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 499 000 zł I 4 pokoje 110,32 m3 I 3 i 4 piętro I warszawa ursus niedźwiadek I ul.ORLĄT LWOWSKICH MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł39 m² 10 205,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie na wyłączność bez prowizji od kupującego W ogłoszeniu wprowadzono trzy poglądowe

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 990 zł20,46 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji od Kupującego. Sprzedam Apartament zeus apartments, lublin spółdzielczości pracy 36 | 20,52 m , I piętro, na sprzedaż nowoczesny, gotowy do zamieszkania lokal.

Szczegóły ogłoszenia

430 869 zł22,60 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa niższa cena! Apartamenty hotelowe w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One, wybudowanym przez znanego dewelopera dekpol. Lokalizacja na Wyspie Spichrzów nad Motławą, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł209,20 m² 22 466,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Rezydencja przy lesie - unikatowy apartament W klasycznej willi, górny sopot Zabytkowa willa z 1908 r. | docelowo 263,2 m | Prywatny ogród ok. 300 m | Stan surowy z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48,95 m² 12 972,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 2 pokoje z balkonem + komórka - Maślice, blisko rekreacji i N-Parku nieruchomość Na sprzedaż praktyczne mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Koziej 37a - 2 niezależne, jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł40,37 m² 5 821,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Łęczna : polecam do zakupu przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,37 m zlokalizowane w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi: pokój z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35,60 m² 7 584,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie blisko centrum, w dobrej cenie, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 590 zł67,92 m² 22 093,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z 3 balkonami na Mokotowie *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł50,50 m² 3 465,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 50,5 m2 na parterze w miejscowości Głuszynko k. Potęgowa - cicha i spokojna okolica - 1745 m2 działki - nowe okna plastikowe - możliwość zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł35,11 m² 19 268,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 35,11 m2, zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej, w urokliwym Grzybowie, przy ul. Nadmorskiej. Cena nieruchomości to 676 500 pln brutto,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł46,85 m² 6 189,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! M3 żory- wojska Polskiego! cena do negocjacji! Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji? Chcesz zaaranżować mieszkanie po swojemu? Jeśli tak to musisz zerknąć na tą ofertę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję fantastyczne mieszkanie 2 pokojowe w gdańskim Borkowie. Mieszkanie o układzie idealnym - dwustronnym, z ogródkiem i miejscami parkingowymi. Wybierz osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 811 zł46,90 m² 8 993,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy mieszkanie 2 pokojowe blisko Wrocławia o powierzchni 46,90 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Strefa dzienna to pokój o powierzchni 20,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,12 m² 6 406,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 35,12 m | piwnica | Radom, XV-lecie | blisko Galerii Słonecznej Na sprzedaż bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,12 m z dodatkową piwnicą (ok. 3,5 m ).

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,90 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa Niższa cena! Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokojowe Słupsk, ul. Górna | os. Hubalczyków Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie położone w Słupsk, przy ul. Górnej, na bardzo lubianym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77,61 m² 8 375,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i bardzo klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze przy al. Wyzwolenia w kamienicy z ciekawą historią. Doskonała lokalizacja: w pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł53 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Dolny Mokotów Sielce, ul. Krymska : Dla kogo Mieszkanie będzie dobrym wyborem dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem, a także dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży nieruchomości tylko U nas! wyjątkowa oferta W dziwnówku Na sprzedaż apartament o powierzchni 60 m w prestiżowym obiekcie Porta Mare, usytuowanym w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 37 m2 - ul. Ptasia, zielona Góra Zapraszamy do zakupu jasnego i ustawnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 37 m2, położonego na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł34,06 m² 9 659,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 34 m | Kalisz, ul. Złota | 1. piętro Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m położone w nowym bloku przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł44,07 m² 13 932,38 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Czy można pić poranną kawę, patrząc na taflę wody, będąc jednocześnie w sercu dynamicznego Gdańska? Tak. I to bez czekania na ekipę remontową. Prezentuję nieruchomość, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 760 zł37,44 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł52,10 m² 7 082,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,10 m2, zlokalizowane w Katowicach-Bogucicach ul. Ścigały, tuż obok "pierwszej dzielnicy". Nieruchomość znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł52,40 m² 7 919,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Polesiu blisko Parku Zdrowia! Szukasz spokojnego gniazdka w sercu zielonej części Łodzi? To 3-pokojowe mieszkanie (52,4 m ) na Polesiu to idealna okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł60,90 m² 13 054,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,9 m , położone na poddaszu (5. piętro) w budynku bez windy - idealna propozycja dla osób ceniących klimat.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł100,68 m² 7 747 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe , duże mieszkanie z ogrodem, garażem i nowoczesnymi rozwiązaniami budowlanymi Grąsin koło Siemianic, 8 km od Słupska ważne: nie jest wymagana zgoda mswia przy zakupie przez.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł52,50 m² 3 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie około 52,50 m w zielonej części Śródmieścia w Wałbrzychu. Piękne widoki. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 051 000 zł64,50 m² 16 294,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.