dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pilczyce

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł50 m² 7 767,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o wschodnio-zachodnim układzie, dwupokojowe o pow. użytkowej 48,35 mkw z loggią 1,86 mkw. Mieszkanie położone na parterze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie po kompleksowym remoncie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ulicy Stanisława Staszica. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Mierzyn,zachodniopomorskie

399 000 zł102 m² 3 910,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w budynku czterorodzinnym w Mierzynie. Budynek jest ogrodzony, przed znajdują się dwa miejsca postojowe. Powierzchnia całkowita wynosi 150 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żary

Żary,lubuskie

150 000 zł44 m² 3 409,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Polecamy do sprzedaży mieszkanie w budynku ocieplonym. Mieszkanie po remoncie. Wszystkie instalacje wymienione , Sufit docieplony. Nowe okna , drzwi , instalacja wodna i elektryczna. Zrobiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł62 m² 10 080,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy Fosie, w samym centrum Wrocławia. W pobliżu skwer z drzewami, fontanna, około 400 m do Rynku. W pobliżu tramwaje i autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

339 000 zł49 m² 6 924,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Nowa inwestycja na starym podgórzu! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkania w atrakcyjnej inwestycji znajdującej się w dzielnicy Stare Podgórze. Kompleks składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

1 569 000 zł94 m² 16 691,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Pośrednikom nieruchomości, z całym szacunkiem, dziękuję. Proszę nie dzwonić. Przestronny, dwupoziomowy apartament mieści się w eleganckim, wybudowanym w 1996 roku apartamentowcu, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majkowskiego

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł127 m² 7 470,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Atuty: * W promieniu 200 m przystanki komunikacji miejskiej, * 5 minut pieszo do Parku Oliwskiego, * 10 minut pieszo do kompleksu Olivia Business Centre, * 10 minut autem nad morze, * 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

425 000 zł72 m² 5 903 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne mieszkanie. Powierzchnia 72 m2 ,IV piętro , balkon. Kuchnia otwarta na salon , dodatkowo trzy sypialnie, garderoba lub pomieszczenie gospodarcze, łazienka, przedpokój. Mieszkanie ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł77 m² 17 488 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 77,14M2, 3 pokoje, mokotów, ul.CYBERNATYKI (Warszawa, Mokotów, Cybernetyki) Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł105 m² 4 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie może posłużyć jako miejsce zamieszkania lub jako biuro, gabinet. Lokal jest przestronny, duże jasne pokoje. Nie wymaga dużych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł66 m² 10 511 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne,66,5-metrowe, rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie, idealne do aranżacji w zależności od potrzeb, dwustronne, położone na trzecim piętrze z czterech, z ekspozycją północno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z pięknymi widokami! Lokal znajduje się na 10 piętrze zadbanego i ocieplonego wieżowca na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

240 600 zł16 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny 4-piętrowy budynek o podwyższonym standardzie wykończenia, w którym mieszczą się 64 lokale inwestycyjne o zróżnicowanej powierzchni, wraz z dodatkowymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł49 m² 9 631 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: partynice - to jedna z najpopularniejszych części Wrocławia. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura: liczne sklepy i usługi, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

693 400 zł35 m² 19 693,30 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. - funkcjonalne rozkłady - wykończone pod klucz (dodatkowa opłata - trzy warianty do wyboru) - klimatyzacja w standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Radomsko,łódzkie

205 000 zł33 m² 6 298 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy nowoczesne apartamenty w kamienicy w centrum Radomska. To ogłoszenie dotyczy jednego apartamentu o numerze M10 i powierzchni: 32,55m2 Dlaczego Radomsko? Ponieważ Radomsko jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staffa

Ustroń,śląskie

550 000 zł58 m² 9 417,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agencja nieruchomości Południe prezentuje apartament -o łącznej pow.58,4m2 -położony na 2 piętrze, z którego rozpościera się spektakularny widok na górę Czantorię i dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

263 000 zł38 m² 6 919,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - Glinki Lokal składa się z : - salonu ( możliwość zrobienia salonu z aneksem kuchennym ) - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł62 m² 8 418,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do sprzedaży piękne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 61,77m2, zlokalizowane przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł59 m² 6 525,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich glinkach o powierzchni 59m2. Lokalizacja - Osiedle Glinki to cicha i spokojna okolica położona w bardzo bliskiej odległości od terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

486 600 zł53 m² 9 221,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 90 mkw. w nowoczesnej zabudowie, zlokalizowane w Wilczycach. W budynku 8 lokali, mieszkania na parterze z ogrodami, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł118 m² 14 374,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament 117m2 | Taras 124m2 | 2x parking | 2x komórka Mieszkanie: przestronny, jasny i funkcjonalny apartament z dużym, słonecznym tarasem. Trójstronna ekspozycja - Południe / Wschód /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł50 m² 8 313,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowane na ulicy Małopolskiej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane, z balkonem - os. Szwederowo w Bydgoszczy. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł87 m² 10 632,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Przestronne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 87 m, znajdujące się w spokojnej okolicy na Warszawskich Włochach (nowe Włochy) przy ulicy Obywatelskiej na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

908 000 zł67 m² 13 491,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Sprzedam słoneczny, przytulny i cichy trzypokojowy apartament (67,30m) usytuowany na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Karolkowej 62 na bliskiej Woli. Dla osób ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

304 810 zł28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ani pcc! Mieszkanie na Ołtaszynie! -salon z aneksem -łazienka -przedpokój -balkon Możliwość dokupienia miejsca postojowego naziemnego , lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł57 m² 8 598,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! trzy pokoje W pełnym rozkładzie! klucze W biurze - zapraszam na prezentację. Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Ślicznej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne nowoczesne mieszkanie - w centrum Grudziądza Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w ścisłym centrum Grudziądza, na skraju ulicy Toruńskiej i al. 23 Stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

519 000 zł41 m² 12 677 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie będzie znajdować się na nowym krakowskim osiedlu powstającym przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Bliskość Bulwarów Wiślanych i Kazimierza oraz prężnie działających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Prudnik,opolskie

95 000 zł42 m² 2 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Mieszkanie 42m2 (przedpokój, pokój, kuchnia, łazienka z wc) w Prudniku ul. Młyńska. Lokal zlokalizowany na drugim piętrze. Do lokalu mieszkalnego przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zarankiewicza

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł41 m² 10 870 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania przytulne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim (czwartym) piętrze budynku położonego w dobrze skomunikowanej części warszawskich Włochów przy ulicy Kazimierza Zarankiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

492 096 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 300 m od najbliższego przystanku autobusowego, 2 km od stacji pkp i Szybkiej Kolei Miejskiej. Blisko stąd do Aquaparku Reda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł34 m² 7 944,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem na super lubianym osiedlu Zawadzkiego 1 piętro w bloku 10-piętrowym. Świetne położenie - cisza i spokój. Osiedle z lat 70-tych budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości Kłosek Jakubowska Kłosek polecają: - 3 pokoje rozkładowe na Górnej. Opis: nieruchomość położona na trzecim piętrze, w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 60,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

439 400 zł37 m² 11 786,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż realizowana bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Przepiękna nowoczesna inwestycja usytuowana zaledwie 10 min. piechotą od plaży w Brzeźnie w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

438 692 zł27 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Żelazna 58/62 Centrum Warszawy 15 piętro Piękny widok Gotowe do wprowadzenia Dzień dobry, dzisiaj chciałbym zaprezentować Państwu mieszkanie w wyjątkowym miejscu - znajdujące się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

399 000 zł32 m² 12 387,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Sprzedam gotową nieruchomość inwestycyjną w Krakowie. Kawalerka o wymiarach- 32.26m2, posiada łazienkę oraz część mieszkalną z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 niezależne Pokoje Po Remoncie Gdynia Chylonia! Mieszkanie o pow. 43m2 składa się z: - dużego pokoju - Mniejszego pokoju - Łazienki - Przedpokoju - Oddzielnej kuchni Z mieszkania rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m2, usytuowane na na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej, jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Do.