dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

349 000 zł30 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 30 m2 z dużym balkonem z widokiem na teren otwarty oraz zieleń znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku z 1986 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

800 613 zł81 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 4 pokojowe z 2 balkonami, znajdujące się w centrum Wrocławia na nowo wybudowanej inwestycji! Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olkusz

Olkusz,małopolskie

475 000 zł144 m² 3 299 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie wraz z wyposażeniem os.Słowiki. Mieszkanie o powierzchni 97m2 (po podłodze 144m2) z dwoma łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł57 m² 10 438,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sorzedaż: rozkładowe mieszkanie z balkonem oraz dużą ilością miejsca a do przechowywania w sercu Saskiej Kępy! Mieszkanie jasne, ekspozycja południe oraz zachód. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

509 000 zł54 m² 9 425,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z wydzieloną sypialnią, możliwe zrobienie 3 pokoi Kuchnia posiada okno i jest połączona z salonem, dzięki czemu pomieszczenie jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

432 800 zł61 m² 7 051,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na darmowe prezentacje mieszkań: tel. Oferta bez prowizji I podatku pcc! * 61,38 m2 * 3 pokoje (1/2 piętro) * salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka, korytarz, balkon * niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł57 m² 8 374,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Wrocławskim Biskupinie. Mieszkanie ma 57,32m2. To wyjątkowe, posiadające dostęp do ogrodu(z przodu oraz tyłu budynku) mieszkanie znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przelewice

Przelewice,zachodniopomorskie

98 000 zł58 m² 1 689,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przelewice okolica Przelewic -mieszkanie do dużego remontu w bloku na parterze, 2 pokoje, o powierzchni 58 m , blisko jeziora. Do mieszkania przynależy: piwnica, działka ogrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

715 000 zł69 m² 10 398,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Firma bb Partner Real Estate oferuje na sprzedaż przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie dostępne od zaraz, usytuowane na ostatnim siódmym piętrze budynku z 2009 r., położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

386 000 zł34 m² 11 352,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania. Idealne dla pary, singla i pod inwestycję. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

475 365 zł40 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gronowe Zacisze

Leszno,wielkopolskie

281 087 zł55 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie W nowych blokach na gronowym zaciszu! Oferujemy atrakcyjne, bezczynszowe mieszkania w trzypiętrowym budynku z windą, garażami i komórkami lokatorskimi w dzielnicy Leszna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kilińskiego

Siedlce,mazowieckie

425 000 zł62 m² 6 832,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w centrum miasta. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

3 065 652 zł187 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament w kameralnej inwestycji na Sadybie. Taras o powierzchni 28 mkw. Duży salon z jadalnią - 55 mkw. Kuchnia ze spiżarnią. Trzy sypialnie, w tym duża sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa Wielkopolskiego z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie zadbane po remoncie. Budynek i klatka schodowa utrzymane w czystości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

345 000 zł52 m² 6 575,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Oferuję do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o niestandardowym rozkładzie po generalnym remoncie w 2013. Podczas remontu wymieniono wszystkie instalację oraz zmieniono układ pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

414 370 zł57 m² 7 232 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon Narożne,3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 57,3 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

546 856 zł40 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie W sercu wrocławia Opiekun oferty: kom. Apartament o powierzchni 40,21 m2 składa się z: lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 23,55 m2 - sypialni 12,93 m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

195 000 zł79 m² 2 454,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w odrestaurowanej kamienicy zabytkowego Starego Miasta Wałbrzycha. Nieruchomość rozkładowa, dwustronna. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł80 m² 4 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania trzy pokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry o powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi kuchni oraz łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

370 507 zł41 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,94 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 2-kondygnacyjne. Piękny widok z tarasu. Mieszkanie usytuowane na 6 i 7 piętrze (ostatnia kondygnacja) z bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz ogromnym przeszkleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł73 m² 2 739,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania 2-poziomowe mieszkanie ok. 73 m - 2/3 domu w zielonej, spokojnej części Śródmieścia w Wałbrzychu. 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze III

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł67 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu przestronne, mieszkanie w pożądanej lokalizacji - Kiepury, zabobrze III. Na powierzchnię użytkową 65 m2 składają się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

373 000 zł90 m² 4 144,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 3 Pokojowe mieszkanie w samym Centrum. W skład nieruchomośći wchodzi : -salon -2 Pokoje -przedpokój -oddzielna kuchnia -łazienika i toaleta na wyłączność znajdująca sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

548 625 zł42 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! 0% pcc! Wysokość 3,5 m! Osiedle Pełne Historii, tuż nad Odrą! Mieszkanie w budynku Leżakowni dawnego Browaru Piastowskiego! Skład lokalu: salon z Aneksem kuchennym Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

674 157 zł72 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł36 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 36,5 m2 na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie znajduje się na X piętrze wieżowca z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł57 m² 42 087,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** apartament *** exclusive *** centrum *** cosmopolitan *** Firma Hampton Home Premium prezentuje apartament w ścisłym i najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

313 000 zł37 m² 8 543 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomosci Opiekun oferty: tel. Mieszkanie z systemem smart oraz antysmog. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 36,64 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Tychy,śląskie

355 000 zł63 m² 5 661,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie w Tychach na osiedlu K. Powierzchnia mieszkania wynosi 62,7 mkw plus piwnica ( razem 65,58 mkw). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

334 000 zł63 m² 5 310,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na osiedlu Słoneczny stok - do własnej aranżacji Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Słoneczny stok. Idealne pod inwestycję oraz dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

476 300 zł43 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (ok Centrum Handlowego M1) Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu 5-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Mazurskie

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

265 000 zł43 m² 6 191,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie ciche, ciepłe, środkowe. Budowane nie z wielkiej płyty. W pobliżu szkoła, przedszkole, centrum handlowe, biedronka, przychodnia zdrowia, apteka i kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czarnów

Kielce,świętokrzyskie

338 000 zł49 m² 6 912,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas! Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w stanie deweloperskim na 1 piętrze. Idealne dla pary lub pod wynajem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parnickiego

Wrocław,dolnośląskie

386 000 zł44 m² 8 674,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Polecam na sprzedaż mieszkania dwupokojowe o powierzchni 44,5 m2, usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1996 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

420 133 zł51 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomosci Opiekun oferty: dominika Nowak tel. Mieszkanie z systemem smart basic. Mieszkanie 4 pokojowe, o projektowanej powierzchni 51,08m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 900 zł35 m² 6 512,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy ofertę dwupokojowego mieszkania do remontu zlokalizowanego w spokojnej części dzielnicy Błonie. Budynek Nieruchomość, w której umiejscowiony jest lokal mieszkalny to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Różanka

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł57 m² 14 211 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam na sprzedaż słoneczny apartament usytuowany na trzecim piętrze w apartamentowcu z windą, gotowy do wprowadzenia. Pełen rozkład, funkcjonalny układ pomieszczeń. Idealne jako inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 35m3 usytuowane na 5 piętrze w budynku 12 piętrowym z 1983 roku przy ul. Kowalczyka na Białołęce. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Bezpośrednio od Klienta - Bez prowizji od kupującego. Zapraszam do obejrzenia przytulnego mieszkania położonego przy ulicy Antoniukowskiej 17a. Dwa oddzielne pokoje Oddzielna kuchnia dwu stronne.