dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

564 490 zł53 m² 10 644,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrześniowa promocja - zadzwoń - zapytaj! Bez podatku pcc. Bez prowizji pośrednika. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na poznańskich Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł27 m² 20 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, jednopokojowego, funkcjonalnego, z korzystnym rozkładem mieszkania. Nieruchomość znajduje się na warszawskiej woli w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Chciałabym zaprezentować mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu. W zielonej części Krakowa Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Lokalizacja Nieruchomość mieści się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

529 999 zł53 m² 9 951,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz swojego M4. .ciepłe, nowe i ciche mieszkanie dla ciebie + dwa miejsca postojowe (nadziemne i podziemne) w cenie Ofertą jest mieszkanie w stanie deweloperskim o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

530 980 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o powierzchni 38,20 m zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 4 Marca

Koszalin,zachodniopomorskie

319 000 zł55 m² 5 768,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "wspólny Dom" Polecamy bardzo przestronne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

990 000 zł65 m² 15 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny 3-pokojowy apartament znajdujący się na parterze 3-piętrowego budynku z 2019 roku. - wysoki standard wykończenia - mnóstwo zieleni - ogród kawowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł63 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Piękne i słoneczne mieszkanie na Żoliborzu pośród zieleni przy ulicy Słowackiego. Jest winda, odrębna własność. Mieszkanie w kamienicy z 1938r gdzie pierwotnie były 3 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowskiego

Warszawa,mazowieckie

957 100 zł56 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m zlokalizowane przy ul. Aleksandra Janowskiego 52, warszawa Ursynów. Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, blisko metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 998,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Apartamentowa

Warszawa,mazowieckie

1 029 000 zł70 m² 13 357 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dwoma stanowiskami garażowymi i komórką lokatorską w bardzo dobrej lokalizacji na skraju dzielnic Ursus i Włoch. Szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł53 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego na Wyżynach, jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratumiły

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł45 m² 11 039,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na trzecim piętrze w niskim budynku, przy ulicy Bratumiły na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

777 000 zł66 m² 11 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta klimatycznego stylowego mieszkania dla osób, którzy cenią sobie prywatność i ciszę mieszkając w mieście. Pomoc przy kredytowaniu Mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

412 859 zł56 m² 7 066,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dopytaj o rabat na miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach! Nowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł43 m² 19 598,30 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia z przepięknym widokiem. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w 17 kondygnacyjnym apartamentowcu. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

429 000 zł32 m² 13 339,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 2 pokoje*** nowe budownictwo *** *** wykończone Z agd *** *** M.PARKINGOWE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na trzecim piętrze w bloku z windą z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł46 m² 10 933,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45,64m2 zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Wysoki standard wykończenia oraz modne elementy dekoracyjne - nadają wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

705 000 zł38 m² 18 441 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowanego przy ulicy Wybickiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł39 m² 23 249,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja | duży balkon | park | metro służew | W budowie | wysokie piętro | tor służewiec | 2 pokoje | garaż | oddanie Q1 2026 Zapraszamy do odkrycia mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 50M2, 2 duże pokoje, do wprowadzenia, krasińskiego, żoliborz budynek: nieruchomość znajduje się na terenie osiedla "serek Żoliborski", które powstało w latach 50-tych. Budynek 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jazgarzewska

Warszawa,mazowieckie

4 300 000 zł136 m² 31 699,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność przedstawić rodzinny, wygodny apartament w prestiżowej "rezydencji maltańska" , w otoczeniu Parku Sieleckiego. Gdzie zamieszkasz Rezydencja Maltańska to kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

639 462 zł65 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać w samym "sercu miasta" Łodzi - ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury centrum miasta. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania inwestycji- oddane do użytku * Świetna lokalizacja Apartament z dwoma loggiami na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

650 891 zł37 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękny apartament w prestiżowej lokalizacji z możliwością odliczenia 23% vat! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

349 998 zł50 m² 6 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Brochów/mościckiego/2pok./piwnica/okazja!Tanio/Krzyki/ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

139 000 zł31 m² 4 484 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

- mieszkanie świeżo po remoncie, nie wymaga dużego wkładu finansowego - Idealny wybór pod inwestycję - Spokojna okolica, dobrze skomunikowana Zachęcam do umówienia się na prezentację nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

520 150 zł27 m² 18 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjna kawalerka na Bemowie - idealne miejsce na start! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł79 m² 9 227,85 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Poszukujesz bardzo przestronnego mieszkania blisko centrum? Otaczająca zieleń i tętniące życiem parki są dla Ciebie ważne? bingo! Dzisiaj mam zaszczyt zaprezentować wyjątkowe i bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

497 760 zł46 m² 11 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie, w atrakcyjne dzielnicy mieszkalnej Poznania, w nowej inwestycji "jasielska" W ofercie znajdują się mieszkania od 26m2 do 105m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Solcu w przedwojennej kamienicy z 1930 roku, z widokiem na Park Rydza - Śmigłego. W bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 308 zł36 m² 9 230,78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

670 000 zł64 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wprowadzenie Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na osiedlu Bolesława Chrobrego, położonego w malowniczej okolicy Piątkowa w dzielnicy Poznań Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł37 m² 18 414 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 37, 2 m2 z oddzielną kuchnią oraz antresolą o powierzchni 9 m2 na Muranowie w kamienicy z 1956 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł61 m² 15 960,90 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciche i komfortowe mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ul. Woronicza 78 w dzielnicy Mokotów (wyględów). Prezentowana nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł47 m² 19 616,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie przy ul. Narbutta jest ciche, słoneczne, i jak na 2-pokojowe mieszkanie bardzo przestronne. Mieszkanie jest dwustronne i widok z każdego okna jest na różne podwórka. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

539 220 zł42 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, ustawne i gotowe 2- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Wywrockiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sosnowiec,śląskie

270 000 zł49 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie do remontu 48,5m2 wraz z : Ogrodem z doprowadzoną wodą, ogrodzonym, zaraz przy wejściu do mieszkania - 120 m2 - duży udział w części wspólnej Komórką lokatorską Miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

1 314 000 zł58 m² 22 523,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe, są klucze, można oglądać. Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Apartament w budynku dwupiętrowym, 58,34 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł56 m² 19 653,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szukasz komfortowego mieszkania z dala od zgiełku, a jednocześnie w bliskiej odległości od centrum miasta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Oto idealne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

529 000 zł59 m² 8 966,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w bliskim centrum Dziwnowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 59 m2 znajdujące się na parterze bloku wielorodzinnego - wybudowany 1980 rok. Do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij