dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 156 ogłoszeń

Rynek pierwotny

779 094 zł45,37 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-II-13 o pow. 45,37 m2. Apartament położony jest na 1 piętrze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł55,91 m² 2 843,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy W częstochowie W dzielnicy stare miasto przy ul. Garncarskiej 25. Lokal mieszkalny O powierzchni 55,91 M 2. W kamienicy dostępne inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, śródmieście, ul.Jasnogórska Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, łazienką z WC, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy apartament w sercu puszczy dla osób ceniących komfort, wygodę i wysoki standard, gotowy do zamieszkania. Apartament może stać się Twoim miejscem relaksu i wytchnienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 500 zł54,69 m² 8 584,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy | Odbiór II kwartał 2026 Szukasz miejsca, które łączy komfort nowego mieszkania, spokój natury i dobrą komunikację z miastem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł161,69 m² 3 704,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż dwa bezczynszowe lokale mieszkalne położone w wolnostojącym budynku w Krośnie, o łącznej powierzchni około 162 m . Każdy z lokali.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł60,39 m² 15 151,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

229 840 zł33 m² 6 964,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Dobre Nieruchomości polecają: 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy Centrum Bydgoszczy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,80 m , położone na 2. piętrze w całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,18 m² 16 173,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Śródmieściu Lublina, przy ul. Przemysłowej 10 w prestiżowej inwestycji zrealizowanej w 2026 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł73,80 m² 6 761,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 600 zł67,70 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży apartament 2 pokojowy o pow. 67,82 m na osiedlu Marina Mokotów przy ul. Łagodnej na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku , w zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł39,10 m² 11 892,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 39,10 m2, położonego na nowoczesnym, i monitorowanym osiedlu - na bydgoskim Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł63,07 m² 12 446,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni, bardzo dobra komunikacja do centrum miasta. Lokal położony w budynku który przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł99,60 m² 6 425,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 99,6 m , usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Łokietka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowy apartament nad morzem w nowej inwestycji Perła Mierzei w Sztutowie. Apartament ma powierzchnię ok. 40 m składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

831 733 zł64,87 m² 12 821,54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Zaprojektowaliśmy Wieżę Jeżyce z myślą o wygodzie mieszkańców. To samowystarczalne miasto w mieście, które pozwala cieszyć się codziennością tu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł95 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament - wyjątkowy 95 m w sercu Gdyni | ul. Abrahama Z przyjemnością prezentuję luksusowy apartament, położony w samym sercu Gdyni - przy prestiżowej ulicy Abrahama, tuż obok Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 250 zł76,25 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w bliskim sąsiedztwie Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł32,14 m² 15 992,53 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe dostępne od zaraz przy Sienkiewicza w Białymstoku Nowoczesne, dobrze wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,34 m² 14 119,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

wakacyjny Cena: 499 000 zł netto Apartament w Łebie na sprzedaż inwestycja z dochodem lub apartament nad morzem Na sprzedaż apartament w Łebie z dużym balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

626 810 zł65,98 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 65,98 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na 3 kawalerki z łazienkami. Lokal aktualnie wynajęty z zyskiem wypracowanym 54 pln.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł53,15 m² 17 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Adama Mickiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1930 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43,55 m² 6 636,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Osiedle Dębowe - to n owoczesne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł99,86 m² 9 513,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie z garażem, przez który można wejść również do mieszkania. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Bojary przy ul. Kraszewskiego. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł47,90 m² 20 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

: krótko: bardzo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z dużym ogródkiem i tarasem przy ul. Ordona na Woli. Ogródek, komórka lokatorska, miejsce w garażu i pełne.