dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 138 ogłoszeń

399 987 zł27 m² 14 814,33 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni ok. 27 m2 znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments w Katowicach na ostatnim 26 piętrze. * 26 piętro (najwyższe piętro!) * idealne.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł142,32 m² 6 991,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy segment z ogrodem, tarasem i garażem 142 m w centrum Kielc! Biuro Nieruchomości ck dom z dumą prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i eleganckiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł107 m² 11 121,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej części Iławy Iława - perła Mazur Zachodnich, miasto nad najdłuższym jeziorem w Polsce - Jeziorakiem. To tutaj, na prestiżowym i nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 199 zł52 m² 15 061,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Bociana w Krakowie / dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie od dewelopera - planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 87,72 m2 ( po podłodze powierzchnia 101 m2 ) usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położonym w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 061 276 zł97,23 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Ogródek | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł71,50 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i obwodnicy? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 600 zł26,03 m² 11 010,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w przedsprzedaży w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł69,97 m² 4 844,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w Centrum Miasta - Wyjątkowa Oferta za 339 000 pln Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną nieruchomością w sercu Włocławka, prezentowaną przez Arkadia Nieruchomości. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

772 800 zł46 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować jasne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ul. Ślicznej 30C w Krakowie w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 814 zł35,05 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 000 zł52,66 m² 12 381,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,66 m . Lokal składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 074 264 zł113,49 m² 18 277,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Górny Sopot | Piętro 3/7 | 5 pokoi + taras 23 m | Gotowe mieszkanie Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 113,49 m na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 338 zł38,62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Tarninowie w Legnicy przy Lasku Złotoryjskim Pierwszy etap to dwa budynki z trzema kondygnacjami naziemnymi i jedną kondygnacją podziemną stanowiącą garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 522 zł35,40 m² 11 370,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w centrum Bielska-Białej idealne do życia lub inwestycji bez podatku pcc I prowizji dla biura! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewni wygodę na co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł115,28 m² 6 766,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera Mieszkanie Dwupoziomowe 113,10 m2 z ogródkiem 80 m2 i z dwoma miejscami postojowymi ul. Szkolna 110 Bezpośrednio Bez Prowizji Mieszkanie znajduje się na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy os. Sady. Polecamy atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 57,84 m2 usytuowane na parterze w niskim budynku na os. Sady. Na metraż mieszkania składają się: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania deweloperskie z windą, 2-3 pokoje w Starogardzie Gdańskim. Twoja inwestycja! Como Park - nowe osiedle powstanie przy ul. Selmanowicza Zagończyka w Starogardzie Gdańskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu wizualizację potencjału mieszkania dwupoziomowego na ul. Stare Miasto 29/32 (vis-a-vis amfiteatru) w samym sercu Olsztyńskiej Starówki, otoczony historią i kulturą.

Szczegóły ogłoszenia

471 275 zł26,93 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka przy parku Kombatantów blisko pkp Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Rozkład mieszkania Mieszkanie z oddzielnym wejściem z podwórka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,39 m² 9 497,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży trzypokojowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowej dzielnicy Wyspie Pasieka. Mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 880 zł33,56 m² 21 808,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

698 900 zł70 m² 9 984,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu w samym sercu Gdańska lub zamiana na mniejsze. Opis mieszkania: mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł29 m² 11 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Pięknej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Warszawskiej. Za budynkiem duży zamykany i monitorowany parking za bramą na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 63m Rzeszów, ul. Popiełuszki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m położone na szóstym piętrze w Rzeszowie przy ul. Popiełuszki. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39 m² 12 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1891

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39 m położona na wysokim parterze frontowej części kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie. Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł51,30 m² 8 752,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - Osiedle Miłocin | ul. Myśliwska, rzeszów Zamieszkaj w zielonej części Rzeszowa - komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do kontaktu! Roma Deka. Specjalista ds. sprzedaży. tel.   Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży apartamentu znajdującego się w Szklarskiej Porębie w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

| na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w cichej okolicy, 800 metrów od morza! Lokal znajduje się na poddaszu 5- rodzinnej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa w trakcie remontu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52 m² 12 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe, ustawne i jasne mieszkanie znajduje się na osiedlu Teatralnym w starej część Nowej Huty Nieruchomość. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, nie wymaga nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 200 zł54,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament nad morzem gotowy do zamieszkania. Apartament znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji w odległości 1300 metrów od linii morza. Powierzchnia użytkowa to 54,12 mkw. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł56,13 m² 15 481,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

10 minut do morza! Budynek 4 piętrowy! Przestronne, jasne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

923 000 zł138 m² 6 688,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaoferować Państwu bliźniaki przy ul. Księżycowej w Żabiej Woli. Dostępne są dwa Bliźniaki (dokładnie 4 lokale) Dostępne powierzchnie działek to 2 x 580 m2 oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł96,68 m² 4 085,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Świebodzicach ul. Graniczna. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w kamienicy po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł60,85 m² 3 697,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tuplice, cielmów, powierzchnia 60,85 m2, trzy pokoje, cena 225 000 zł. Oferta szczególnej uwagi. Dedykowana dla osób poszukujących lokalu w spokojnej wsi. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 094 zł45,37 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-II-13 o pow. 45,37 m2. Apartament położony jest na 1 piętrze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł55,91 m² 2 843,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy W częstochowie W dzielnicy stare miasto przy ul. Garncarskiej 25. Lokal mieszkalny O powierzchni 55,91 M 2. W kamienicy dostępne inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46,50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, śródmieście, ul.Jasnogórska Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, łazienką z WC, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy apartament w sercu puszczy dla osób ceniących komfort, wygodę i wysoki standard, gotowy do zamieszkania. Apartament może stać się Twoim miejscem relaksu i wytchnienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 500 zł54,69 m² 8 584,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy | Odbiór II kwartał 2026 Szukasz miejsca, które łączy komfort nowego mieszkania, spokój natury i dobrą komunikację z miastem? Ta.