dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 224 ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł86,25 m² 9 808,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie z dużym ogrodem Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,79 m² 7 031,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane w Katowicach na Brynowie przy ul. Gallusa. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Krzykach we Wrocławiu. 47m2 to powierzchnia użytkowa, dodatkowo balkon/loggia 3,5m2, w sumie 50,5m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,80 m² 7 766,39 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Słupsk, os. Niepodległości, ul. Romera 48,8 m | 2 pokoje | 2 piętro | duży balkon typu loggia Szukasz mieszkania, które będzie wygodne do życia od pierwszego dnia, dobrze skomunikowane i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 050 zł49 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! przestronne 3 pokoje na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł36,52 m² 18 893,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkania na osiedlu Aleja Południowa - jedyne takie osiedle mieszkaniowe w Dźwirzynie! Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończone I umeblowane znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A .Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w uzdrowiskowej części Cieplic w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł34,05 m² 5 168,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W świetnej lokalizacji dobre "na start" lub pod wynajem! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki, która mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 693 zł45,31 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 6 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł46,77 m² 4 917,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w miejscowości Płoty, w powiecie Gryfickim w województwie zachodniopomorskim. Lokal składa się z sypialni, pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł125,42 m² 11 880,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący szeregowiec o powierzchni 125,42 m położony w Mokronosie Dolnym - 2 km od Oporowa i zaledwie kilka minut od granic Wrocławia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł75 m² 11 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na 1/6 piętrze budynku z windą po termoizolacji piwnica, zlokalizowane na wrocławskich Hubach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł123 m² 4 552,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Moja stacja etap IV ostatnie mieszkania! Nowoczesne osiedle domów szeregowych komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z IV etapem kameralnej inwestycji moja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: 3 funkcjonalne pokojedwa balkony 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 131 zł60,90 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 17:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł51 m² 22 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na Saskiej Kępie przy ulicy Zwycięzców. Osiedle na terenie strzeżonym z ochroną. Opis: nieruchomość o powierzchni 51 mkw z dwoma oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 368 zł38,68 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 38.68 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł30 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze piętrowego budynku. Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

973 620 zł54,09 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie blisko centrum Krakowa - Krowodrza / Łobzów 0% prowizji i zakup bez pcc! Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty otrzymujesz pełne, profesjonalne wsparcie na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

273 009 zł48,70 m² 5 605,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Cena do końca kwietnia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,7 m2, zlokalizowanego przy ul. Połanieckiej 8 , 3 piętro w Chełmie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 171 000 zł117,34 m² 9 979,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117,34 m , położone na 3. piętrze budynku bez windy przy ul. Strumykowej 40a. Układ mieszkania Poziom I - jasna i wygodna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82,70 m² 13 301,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie (82,7m2) na szóstym, ostatnim piętrze z 143m2 tarasem w inwestycji Perłowa Dolina. Mieszkanie w ciekawym układzie, trzypokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45,35 m² 10 363,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45,35m zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Śródmieście, przy ulicy Lenartowicza. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w wysokim bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 428 zł43,88 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie oraz idealnie rozplanowana przestrzeń. Jakość marki osiedla Park Małopolska mówi sama za siebie, co potwierdzić mogą dziesiątki mieszkańców, który zamieszkują już na tym.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł35,81 m² 12 398,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,81 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł50,55 m² 35 212,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2 w Zakopanem przy ul. Heleny Modrzejewskiej. Mieszkanie jest wynajmowane na krótki termin szybki zwrot inwestycjny! Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

656 400 zł54,70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 54,7 m | Wzgórza Krzesławickie Na sprzedaż mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym, ocieplonym bloku, zlokalizowanym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 864 zł46,46 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

297 850 zł25,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,90 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł41,76 m² 9 937,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,76 m, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia sprzedaży mieszkania w Zgierzu Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 70 w domu piętrowym ze strychem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł49,80 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi Czyste i estetyczne mieszkanie na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

229 500 zł45,90 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży mieszkania W remontowanej kamienicy Chorzów, ul. Dworcowa ścisłe centrum 1. Przedmiot oferty: na sprzedaż oferujemy mieszkania o powierzchniach od 42 m do 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 912 zł59,86 m² 7 917,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.60m2, zlokalizowane na północy Rzeszowa - okolice ulicy Warszawskiej. Mieszkania już oddawane. W cenie mieszkania są już rolety.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Mieszkanie 61 m2, I-piętro, ul. Piaskowa w Mrągowie Ustawne, rozkładowe mieszkanie, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł22,74 m² 21 767,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu atrakcyjny apartament, usytuowany na Ip. przepięknego kompleksu położonego w Karpaczu. Na powierzchnię użytkową 22,74m2 składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Chorzów Batory. Mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na parterze w trzypiętrowej kamienicy z możliwością użytkowania działki przylegającej do budynku. Lokal w dobrym stanie.