dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 266 ogłoszeń

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie. Bardzo ładne rozkładowe mieszkanie znajduję się w Niemczech - Bagemühl zaledwie 30minut od Szczecina , 25 minut od Przecławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 078 zł80,11 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowy mieszkanie z balkonem przy ul. Rejtana obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 po generalnym remoncie wykończone na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 38 m , zlokalizowany w budynku mieszkalnym w Trzebini (powiat chrzanowski, województwo małopolskie), przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Kruszwicy- os. Zagople, 38 m2, balkon. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł67,88 m² 4 404,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Przestronne mieszkanie bezczynszowe z garażem i działką w Kamienicy Na sprzedaż prezentujemy komfortowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 000 zł76,55 m² 11 992 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł65,12 m² 5 605,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

| na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,12 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Sikorskiego, w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł77,04 m² 7 255,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 257 zł48,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie na nowo powstającej inwestycji, w kameralnej niskiej zabudowie, na południu Rzeszowa. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 48,27m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy unikalny apartament o powierzchni 145 m2, położony na ostatniej czwartej kondygnacji w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł54,39 m² 10 277,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych lokali mieszkalnych, położonych w prestiżowej dzielnicy Zielonej Góry - Jędrzychów. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9m2 zlokalizowane na czwartym piętrze (bez windy) w spokojnej i zielonej części Wrocławia - osiedle Różanka, ul. Jugosłowiańska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł72,50 m² 9 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Wyjatkowa oferta trzypokojowego mieszkania o powierzchni 72,5m, z własnym garażem, pomieszczeniem gospodarczym oraz piwnicą. Ładne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkalna, składająca się z dwóch niezależnych mieszkań o powierzchni ok. 50 m każde, położonych na parterze budynku. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 585 zł31,65 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Termin realizacji inwestycji I kwartał 2027r Opis 1 pokojowe 413 000zł 2 pokojowe od 471 585zł 3 pokojowe 638 000zł Inwestycja jest nowoczesnym osiedlem.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,86 m , zlokalizowanego w Gdyni - Działki Leśne, przy ul. Szczecińskiej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45 m² 13 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 oddzielne pokoje Z osobną kuchnią! balkon! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Łużyckiej, dielnica Podgórze Duchackie. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kama Nieruchomości Prezentuje Państwu komfortowe, dwupoziomowe, mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca położonego w poszukiwanej części Cieplic z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł53,20 m² 18 778 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: 5 minut spacerem do Długiej i Neptuna 3 minuty do Wyspy Spichrzów po generalnym remoncie gotowe do wynajmu od zaraz pełna infrastruktura wokół bardzo mocna lokalizacja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. 29 Listopada w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 62,7 m2 znajduje się na 1- piętrze w 3- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

444 180 zł40,38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł25,87 m² 11 557,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m na gdańskiej Morenie, obecnie funkcjonujące jako gotowiec inwestycyjny z 6 pokojami na wynajem. Lokal do lekkiego odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł46 m² 7 606,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, w lokalizacji zapewniającej wygodny dostęp do codziennej infrastruktury. Nieruchomość o powierzchni 46,4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 870 zł50,17 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i widokiem na staw. Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2024r. Nieruchomość położona w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 580 zł85,40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe 4 pokoje z dużym balkonem przy terenach zielonych Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,40 m , położone w nowoczesnej, kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,40 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne, wyremontowane i całkowicie wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w wieżowcu blisko centrum miasta piętro IV. Na pow. 51,40 m rozmieszczone.

Szczegóły ogłoszenia

1 122 000 zł66 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku. Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z: - salonu - dwóch sypialni - oddzielnej, widnej kuchni - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

3 207 406 zł118,20 m² 27 135,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem 17m2 I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł79,70 m² 8 143,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny, w dobrej lokalizacji. Kupujesz bez prowizji od kupującego. Zapraszam na prezentację! Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 300 zł67,25 m² 8 762,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle w południowej części Gdańska, z budynkami o niskiej, 3 piętrowej zabudowie. Okolica to nowe osiedla mieszkaniowe, place zabaw i tereny zielone. W pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł36,60 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie | 36,6 m | 1 piętro | Rzeszów, ul. Kochanowskiego Biuro Rzestate prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6 m po generalnym remoncie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł104 m² 36 346,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Metraż mieszkania w kw to 99,50m2 Metraż rzeczywisty po obmiarach geodety 104m2. : krótko: idealne zarówno na cele prywatne, jak i jako siedziba firmy czy Kancelarii. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> kama Nieruchomości prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Jeleniej Górze z bliskim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

W sprzedaży oferujemy komfortowe mieszkanie w Świętochłowicach. Dużym atutem jest bliskość komunikacji miejskiej oraz najważniejszych dróg w mieście ze sprawnym dojazdem do dtś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg najpopularniejszy polski kurort nad Bałtykiem. To tutaj możesz połączyć przyjemność wypoczynku z pewną i dochodową inwestycją. O apartamencie Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł46,07 m² 7 380,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny (dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej), mieszczący się w odnowionym budynku wielorodzinnym na Okolu przy ul. Jackowskiego. Cały budynek został wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

* pierwsze zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrza przygotowaną przy użyciu narzędzi ai, mającą na celu zaprezentowanie potencjału nieruchomości. Mieszkanie sprzedawane jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4