dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

514 620 zł48 m² 10 797,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż mieszkań w wyjątkowej lokalizacji rozpoczęta. Dostępne ostatnie 34 mieszkania. Nowoczesne mieszkania z widokiem na Odrę i Stare Miasto, z własna mariną. Panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Chrzanów,małopolskie

315 000 zł63 m² 5 015,92 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie dla rodziny, gotowe do zamieszkania Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja w prestiżowej lokalizacji, a ponadto: *wysoki standard części wspólnych *dużo zieleni na osiedlu *możliwość zakupu garażu i komórki lokatorskiej *piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaseczno,mazowieckie

545 000 zł60 m² 9 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 59,70 m usytuowanego na 3. piętrze budynku z 2003 roku z windą w Piasecznie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Brzesko,małopolskie

275 000 zł62 m² 4 435,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Proponujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, znajdujące się na trzecim piętrze w bloku na ul. Ogrodowej w Brzesku. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

746 800 zł48 m² 15 516 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

342 656 zł34 m² 10 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,61 m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Raginisa

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Wstrzymane! Do sprzedaży kawalerka 32m2, usytuowana na parterze w bloku niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z : - pokoju (z wyjściem na balkon) - kuchni z jadalnią - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mirków

Mirków,dolnośląskie

406 584 zł56 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja na ukończeniu! świetna lokalizacja! parking podziemny bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera! Gorąco polecam inwestycje w Mirkowie. Świetna lokalizacja. W ofercie mieszkania od 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

385 800 zł38 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w dobrze rozwijającej się lokalizacji Ursusa Tel: mieszkanie o powierzchni 38,01 m/2 w cenie 385.800,- PLN Składające się z sypialni, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajkowicza

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł33 m² 12 091 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 znajdujące się na Warszawskim Targówku, w pobliżu Metro Trocka oraz Metro Targówek Mieszkaniowy znajdujące się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca mieszkanie na bartodziejach Mieszkanie o powierzchni 54 m składa się z salonu z balkonem, dwóch sypialni, łazienki, wc i korytarza. Lokal przestronny , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

355 000 zł49 m² 7 309,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do zakupu mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 48,57 m2, zlokalizowane w Śródmieściu, w Opolu. Lokal położony jest na drugim piętrze, trzypiętrowej kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

714 000 zł82 m² 8 740,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu nowy apartament znajdujący się w świetnie skomunikowanej części Torunia. Mieszkanie o powierzchni 81,69m2 rozmieszczone zostało na dwóch poziomach. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

486 048 zł40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję olszynki park realizowaną w sercu miasta przy ulicy Fryderyka Szopena. Lokalizacja: najwyższy budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Lubin

Lubin,dolnośląskie

259 000 zł50 m² 5 219,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w kamienicy - Lubin Mieszkanie o pow. 49,62 m2 położone jest na wysokim parterze i składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beyzyma

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na granicy Pogodna i Śródmieścia, przy parku, blisko przystanków komunikacji miejskiej. Oferta dla miłośników kamienic, świetna propozycja także jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

2 600 000 zł124 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament 124 M2, cztery pokoje, 100 M2 taras, 11 M2 balkon, piwnica, garaż- olsza, ul. Pilotów N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękny apartament o pow. 124 m2 przy ulicy Pilotów (olsza).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł61 m² 6 577,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Chcesz zamieszkać na cichym ,spokojnym, pełnym zieleni osiedlu? Jeżeli tak, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie na najbardziej pożądanym pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 295 000 zł114 m² 10 964,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament w apartamentowcu z 2016 roku. Apartament złożony z 4 pokoi + garderoba, 2 łazienki, taras 30 m2 + balkon , +3 garaże podziemne zamykane bramą w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł65 m² 5 513,02 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Idealne jako inwestycja! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65,3 m 2 zlokalizowane na IX piętrze przy ul. Bohaterów na osiedlu Kmity w Rzeszowie. Pomieszczenia: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Opole,opolskie

500 000 zł44 m² 11 475,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do zakupu nowoczesny i wygodny apartament położony w Opolu, we wschodniej części miasta: dzielnica Malinka, przy ulicy Tarnopolskiej. Apartament o powierzchni 43,57m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

414 838 zł43 m² 9 625,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska Idealne na start mieszkanie na Oporowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

718 776 zł72 m² 10 038,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 990 zł47 m² 7 446,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Mieszkanie o powierzchni 47m składające sie z trzech pokoi, kuchni, łazienki , korytarza. Mieszkanie po generalnym remoncie urządzone w nowoczesnym stylu. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Sosnowiec,śląskie

270 500 zł41 m² 6 589,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji bez pcc Mieszkania od dewelopera Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Sosnowca! lokalizacja: * Odległość do Centrum: 5 minut autem * Park Sielecki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie (ok. 48 m2) w Otwocku , na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Stadion. Mieszkanie posiada księgę wieczystą. Czynsz od 500 zł (w tym woda-ścieki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł59 m² 5 085,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

729 000 zł73 m² 10 006,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Kupujący nie ponosi kosztów agencji! Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (67,21 m2) w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu "pierwsza Dzielnica" w Katowicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Śródmieście

Łódź,łódzkie

483 900 zł65 m² 7 444,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie i odbierz klucze szybko - gotowy budynek. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim: 2 pokoje - pow. 39,76m2 3/4 pokoje - pow. 58-69m2 Idealna lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie usytuowane na nowo powstałym osiedlu Bermudy w malowniczej okolicy, z dostępem do placu zabaw, w pobliżu przedszkola i szkoły. Powierzchnia 48 m2, na które składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

405 229 zł33 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Warszawa,mazowieckie

814 900 zł75 m² 10 862,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Brak prowizji i podatku pcc Zakup mieszkania od dewelopera Wawer to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, charakteryzująca się niską, kameralną podmiejską zabudową. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł68 m² 10 340,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje + 2 m. w garażu /ogrody Grabiszyńskie Na sprzedaż bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze inwestycji Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

557 530 zł70 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szukasz przytulnego mieszkania dla siebie lub inwestycji pod wynajem? Nie lubisz remontów, bałaganu i szukania fachowców? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przedstawiam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

493 000 zł54 m² 9 148,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru mieszkanie 3 pokojowe 53,89mkw. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie , łazienka, przedpokój oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

319 000 zł58 m² 5 489,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,11m2 w skład którego wchodzą: - salon - 2 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka, wc Mieszkanie właśnie przechodzi generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlifierska

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł41 m² 13 464,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralny klimat | kontakt Z naturą Bez prowizji i Podatku pcc Kameralny Klimat w Zielonej Okolicy, miejsce gdzie Odetchniesz od Wielkomiejskiego Pośpiechu i Zgiełku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Migdałowa

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł53 m² 9 482,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,72m2 na trzecim piętrze w trzy kondygnacyjnym bloku wybudowanym w 2004 roku przy ulicy Cukrowej. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dobrzec

Kalisz,wielkopolskie

320 000 zł50 m² 6 438,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie w Kaliszu na osiedlu Dobrzec, blok z cegły o pow. 49,75m2, położone na III balkonem. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, wykonane z bardzo dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

466 335 zł40 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż! 0% Prowizja 0% pcc Nowoczesne apartamenty z widokiem na Odrę i Stare Miasto, z własna mariną. Wyjątkowe i funkcjonalne układy | Atrakcyjne ceny | Świetna lokalizacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij