dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 056 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 056 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

579 000 zł46 m² 12 587 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, mam do zaoferowania ustawne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Reduta w dzielnicy Prądnik Czerwony. Lokal ma powierzchnie 46m2 i znajduje się na 4 piętrze, 5cio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Józefosław,mazowieckie

740 000 zł67 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67,30 m usytuowane na parterze bloku z 2018 roku w Józefosławiu na zamkniętym osiedlu. Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

411 000 zł42 m² 9 786 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bardzo atrakcyjna oferta! 2 pokojowe mieszkanie o pow.42m2 w nowym budownictwie. Aneks z salonem ,osobna sypialnia dodatkowo duży taras. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł57 m² 5 795,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ostatnie nowe 3 pok. mieszkanie o pow. 56,77 m2 + ogródek w inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Sikorskiego. Do mieszkania przynależy: - 1 miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

258 020 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa przy ulicy Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł54 m² 13 443,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,3 m , położone w bloku tuż przy wejściu do stacji metra wierzbno! Mieszkanie jest słoneczne, posiada niski czynsz co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 325 000 zł90 m² 25 844,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ponad 100m 2 własnego tarasu, 10 minut do Centrum, nieopodal Parku Szczęśliwickiego, pięknie wykończony, designerski penthouse - Brzmi jak marzenie? Mogą Państwo je spełnić, zamieszkując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł98 m² 13 775,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowy apartament o wysokim standardzie na Wilanowie Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze , 3-piętrowego budynku z 2010 roku z Księgą Wieczystą. Mieszkanie idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł64 m² 10 708,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 63,5 m2 , która znajduję się na Pradze Południe przy ul. Zbaraskiej 5b, na trzecim piętrze czteropiętrowy bloku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gościeradowska

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł58 m² 10 986,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,16 m2 usytuowanego na Targówku przy ulicy Gościeradowskiej 19. Lokalizacja Targówek to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ochota to spokojna i rewelacyjnie skomunikowana dzielnica stolicy. Dzięki zamieszkaniu w prezentowanej nieruchomości mogą Państwo znaleźć się na wyciągnięcie ręki od Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł50 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 49,70, 2 pok., Bemowo Rozłogi(Warszawa, Bemowo, Jelonki, Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł60 m² 15 307,80 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie tuż przy metrze Wilanowska. Lokalizacja Mokotów to najbardziej lubiana dzielnica stolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł27 m² 11 123,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 1-pokojowego mieszkania, o powierzchni 26,88 m2, usytuowanego na Białołęce przy ulicy Jana Husa 20. Lokalizacja Białołęka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

1 930 000 zł124 m² 15 564,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Jeżeli szukasz dużego mieszkania z potencjałem w świetnie skomunikowanym miejscu to idealnie trafiłeś. Mieszkanie w kamienicy -3 m wysokości, przestronne, położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

546 103 zł56 m² 9 692,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie mieszkania z trzema pokojami W cenie otrzymujemy lokal oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym! Osiedle które powstaje na Białołęce, blisko rezerwatu przyrody a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

569 000 zł43 m² 13 171,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko W best nest! Mam przyjemność zaprezentować gotowe do wejścia mieszkanie na osiedlu Żabiniec. Apartament 2-pokojowy o powierzchni 43,2 mkw usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Przylesie

Przylesie,opolskie

265 000 zł146 m² 1 818,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 145,70 m2 usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie gotowe do wejscia spokojnej okolicy świetnie skomunikowanej z reszta miasta. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Glinianka,mazowieckie

220 000 zł1 050 m² 210 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow 1050 m2 połozona w okolicy lasu w bliskiej odległości do rzeki świder a takze sklepow szkoły przedszkola apteki przychodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majakowskiego

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł53 m² 8 778,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokoje gotowe do wprowadzenia , w pełni rozkładowe o łącznej powierzchni 53,31 m2 położone na IV piętrze czteropiętrowego budynku. Składające się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chrobry

Głogów,dolnośląskie

167 000 zł44 m² 3 778,28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz mieszkania, w którym możesz sam zaaranżować przestrzeń? Cenisz sobie lokalizację blisko terenów zielonych? Chciałbyś widzieć z okien panoramę miasta? Idealnie! Ta oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł74 m² 6 067,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży zadbane mieszkanie typu M-5 o powierzchni użytkowej 74,14 m2 znajdujące się na III piętrze bloku na osiedlu Przylesie w Fordonie. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

507 816 zł47 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Ostatnie mieszkanie 2-pokojowe w tej realizacji, więc jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarków

Warszawa,mazowieckie

366 584 zł37 m² 9 907,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja: > standard premium > strefa sportowa, place zabaw > sąsiedztwo lasu lokalizacja: > liczne sklepy, szkoły i przystanki autobusowe > Siłownia w okolicy > Przedszkole, apteka >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 000 zł61 m² 4 819,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.8000 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. 1 oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

536 000 zł48 m² 11 284,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację Lokalizacja: warszawa ul. Komorska 4; praga Południe (grochów) Metraż: 47,5 m2 Piętro: 3 Rok budowy: 1978 Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł41 m² 16 073,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie - 2 pokoje - 41 m - Miasteczko Wilanów - Warszawa Przytulne 2 pokojowe mieszkanie, położona na 2-gim piętrze, 3 piętrowego budynku, zlokalizowanego w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł49 m² 7 122 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49m2 ul Wojska Polskiego Centrum w skład którego wchodzą - 2 widne osobne pokoje - duża zabudowana loggia - widna kuchnia -łazienka - duży przestronny przedpokój -przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

407 300 zł53 m² 7 699,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Graniczna. Lokalizacja: inwestycja powstanie w najbardziej lubianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł44 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedamy przepiękne, jasne, wygodne mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Strzegomskiej. Do mieszkania przynależy taras o powierzchni 22mkw. Taras wychodzi na wewnętrzny dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

536 000 zł61 m² 8 821,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57.93 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

345 588 zł37 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z tarasem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglarzy

Gdynia,pomorskie

460 898 zł60 m² 7 681,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji bez podatku pcc Zakup od dewelopera inwestycja: nowoczesna architektura; funkcjonalny rozkład mieszkania; wysoki standard wykończenia budynku jak i części wspólnych lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieżanów

Kraków,małopolskie

473 770 zł50 m² 9 383,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków, bieżanów-Prokocim, 3 pokoje 50m2 z balkonem i miejscem postojowym w cenie mieszkania - promocja cenowa! 0% - klient nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł67 m² 11 813,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja na Mokotowie, położona jest w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Jeśli chcesz zamieszkać w atrakcyjnym punkcie miasta, który jednocześnie oferuje sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorczycowa

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł54 m² 10 544 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Budynek Z 2019 R. 3 pokoje, balkon, garderoba Meble i wyposażenie mieszkania w cenie! Zaprojektowane i wykonane z największą dbałością o szczegóły. Rozpocznij rok nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł50 m² 8 291,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Martwisz się o swoje oszczędności, które z miesiąca na miesiąc topnieją przez inflację? Może warto je zainwestować w stabilne aktywo, jakim jest mieszkanie w centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam jasne wyremontowane mieszkanie na pierwszym piętrze. Możliwość wydzielenia drugiego pokoju. Ogrzewanie to nowoczesne panele na podczerwień, a dodatkowo piec. Duża łazienka z oknem.