dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 217 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 217 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

ul. Jugosłowiańska okolice Przestronne, dwustronne w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 m z balkonem w budynku z 1978 roku z ładnym widokiem na zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł77,32 m² 4 526,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w kamienicy 70,5 m2 z dużą piwnicą 6,7 m2 do własnej aranżacji z ogromnym potencjałem w centrum. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł77,95 m² 11 853,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zamieszkania W rodzinnej okolicy. Bezpieczne, zamknięte osiedle przy ulicy sadowej W wieliczce. Zapraszam wszystkich, którzy pragną żyć w ciszy i spokoju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 411 000 zł82,04 m² 17 198,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wagonowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i poddaszem - duże miejsce parkingowe - bliskie Marki Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,43 m² 11 713,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Warszawskiej w Rumi, dzielnica Janowo Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem oraz wyjściem na balkon, 2 niezależne pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 004 zł35,96 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie realizacji. Przedstawiamy mieszkanie 3-pokojowe: - 3 niezależne pokoje. Perfekcyjny układ pomieszczeń! - duży salon o powierzchni 25,88 mkw, idealne sypialnie dla rodziny -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 353 zł71,45 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki. Miejsce to cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 127 948 zł88,35 m² 24 085,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oddana do użytku, bez podatku pcc, bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,35 m , położone w kameralnej inwestycji, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

874 900 zł50 m² 17 498 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2002 roku na zamkniętym osiedlu przy ul. Jeżewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 136 zł65,28 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwesestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 4 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Mieszkanie A1 Mieszkanie o powierzchni 72,80 m2, 4 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł131,40 m² 45 281,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowy Apartament na Sprzedaż - Willa Maria Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 131,4 m2, położonego w prestiżowej inwestycji "willa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 704 zł83,06 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie Z ogródkiem cisza, zieleń, komfort Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej idealna propozycja dla osób szukających komfortu, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Biuro Nieruchomości Trio ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na ul. Kraszewskiego Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w centrum Rzeszowa w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł81,66 m² 7 837,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamentowiec położony w Nieporęcie widok na Zalew Zegrzyński / Dwa Tarasy / w cenie miejsce postojowe na terenie inwestycji / Gotowiec Inwestycyjny / podana cena jest ceną netto /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 578 zł39,46 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe 2 Pokoje na Wilanowie | 39 m | Strefa Fitness & Sauna | 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł102 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1952

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o łącznej powierzchni 102 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej, a zarazem świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł93 m² 9 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 74 m (ok. 93 m powierzchni całkowitej), położone na cenionym, zamkniętym osiedlu Tęczowym (2006 r.).

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł54,31 m² 23 476,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40,60 m² 13 300,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: brodwino to jedna z najbardziej unikalnych części Sopotu, zatopiona w zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość w tej lokalizacji to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w Kraków, w zielonej i dobrze zorganizowanej części dzielnicy Nowa Huta na Osiedlu Ogrodowym. Układ mieszkania: trzy ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2013 roku na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 855 zł74,33 m² 10 505,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł42,56 m² 19 384,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: *świetna lokalizacja - 5 minut spacerem od Starówki i nadmotławskich bulwarów; *nowoczesna architektura i wysoki standard- proste, eleganckie bryły, stonowana kolorystyka, ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł68,20 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Dolnośląskim.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 102 200 zł60,46 m² 18 230,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, kameralna inwestycja apartamentowa w prestiżowej dzielnicy Gdańska Aniołki łączy bliskość zieleni z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

914 300 zł44,60 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł67 m² 7 149,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Sprzedam! Wyremontowane, nowoczesne mieszkanie w kamienicy - 67 m , Centrum! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 620 675 zł66,15 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Dwa balkony | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł106 m² 18 858,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament w kamienicy położony w samym sercu Gdańska z widokiem na Przystań Cesarską. Nieruchomość po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł62,46 m² 17 915,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 100 zł51,54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 51,54 m2 w dzielnicy Nowa Huta, wzgórza Krzesławickie Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 000 zł46,88 m² 9 087,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 46,88 m2 z balkonem znajduje się na drugim poziomie sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł74 m² 21 283,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona "dla siebie" z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł27 m² 13 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Fantastyczna oferta dla inwestora pod wynajem Dni Otwarte jutro - Zadzwoń i zarezerwuj termin prezentacji Zostało tylko kilka mieszkań! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera bez prowizji! wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z dużym salonem, balkonem i oddzielną kuchnią w spokojnej okolicy blisko Gdańska? Ta oferta w Kolbudach może być idealnym rozwiązaniem. Atuty.