dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 235 ogłoszeń

1 199 000 zł119 m² 10 075,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Komfort, przestrzeń i styl apartament 118,6 m Elegancki, przestronny apartament o powierzchni 118,6 m położony na 1 piętrze w 3- piętrowym budynku, na zamkniętym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

557 627 zł46,30 m² 12 043,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartamenty nad Morzem - upust 10% do końca Marca 2026 Deweloper delta dune Sp. z o.o. oferuje: na Sprzedaż - Kompletnie wyposażone (pod klucz) Apartamenty nad Morzem. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 800 zł73,20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł26 m² 24 999,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży studia o powierzchni ~26 m , położonego w dzielnicy Kazimierz. Mieszkanie znajdujące się na IV piętrze, składa się z: aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł44,10 m² 9 478,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie 44. 10 m2 po generalnym remoncie pod klucz, usytuowane jest na 10 piętrze. Z przyjemnością przedstawiam Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 186 975 zł124,97 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66,70 m² 6 281,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł58 m² 17 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m z balkonem, usytuowane na 3. piętrze budynku z 2001 roku na Dolnym Mokotowie. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 422 zł62,04 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie deweloperskie z loggią oraz windą gotowe do odbioru Symbol ue3-E4 Mieszkanie o powierzchni 62,04m2, parter nowego budynku, 3 pokoje - 2 sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 585 zł44,95 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Całość prowizji agencji pokrywa sprzedający! Mamy przyjemność przedstawiać wyjątkową okazję inwestycyjną! Rewitalizowane kamienice znajdujące się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł38,23 m² 2 877,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w miejscowości Gacki koło Pińczowa. Lokal znajduje się w kameralnym 1-piętrowym budynku i ma powierzchnię 38 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,86 m² 6 766,22 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Umowa przedwstępna! super oferta dla studenta/pary/inwestycyjna - na wynajem! osiedle leśne - bardzo dobra cena za gotowe, nowe mieszkanie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł26,22 m² 32 036,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Posiadamy na sprzedaż piękny lokal jednopokojowy w inwestycji apartpark, budynek Rubus. Inwestycja Apartpark to kompleks apartamentowy wybudowany w 2020 roku, na swoim terenie posiada recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 065 zł25,31 m² 11 895,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rentowny apartament z pełną obsługą najmu i możliwością wykończenia pod klucz. Szacowana roczna stopa zwrotu (roi) wynosi ok. 7%, co czyni inwestycję konkurencyjną względem tradycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32 m² 16 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze idealne zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł86,50 m² 8 092,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Słupsk, al. 3 maja, 86,5 m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Świetna lokalizacja szybki dojazd do centrum miasta oraz Słupskiego ringu, który ułatwia komunikację - Stan techniczny budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł60 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 2. piętrze w eleganckim budynku przy ul. Gagarina, na osiedlu Supernova. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł33,24 m² 15 794,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 33,24 m Położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy al. Karkonoskiej w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł44,20 m² 3 144,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie składające się z: - dużego pokoju - pokoju, - kuchni z oknem - łazienki z wc Budynek po termomodernizacji, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł28,89 m² 18 033,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka w nowoczesnym budynku, przy planowanej stacji Metra Mińska. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub jako mieszkanie na start. Bez pcc. Bez prowizji. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w wyremontowanej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu (śródmieście). Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 233 zł39,44 m² 12 049,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 39,44m2 znajdujące się na 4. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 933 zł40,84 m² 11 310,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł45 m² 5 997,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Barlinku, przy ul. Strzeleckiej. Lokal mieszkalny z możliwością przekształcenia na lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39,01 m² 8 459,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Fabryczna, namysłów kwadrat prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,01 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł102 m² 36 274,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy w pełni wykończony i umeblowany apartament z jedną sypialnią o powierzchni 102 m2, na drugim piętrze w topowej warszawskiej inwestycji Browary Warszawskie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 835 zł44,24 m² 18 757,57 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 926 zł39,40 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł64,63 m² 11 279,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4 pokoje - parter - niski blok Lublin, rury / lsm 729 000 zł Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 znajdujące się na dzielnicy Rury. Parter w niskim 2 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szukasz idealnego miejsca na wakacyjny odpoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Prezentujemy słoneczny apartament o powierzchni 35,51 m2, położony w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł50,62 m² 17 384,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł69 m² 9 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i cichego mieszkania o powierzchni 69 m , położonego na 3. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł87,98 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z szybkim dostępem do wszelkich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł43,70 m² 11 327,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 43,70 m2 składają się: - salon - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 791 zł53,39 m² 9 024 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej, nova park III. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł49,52 m² 3 634,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zamieszkaj tam, gdzie dzień zaczyna się ciszą, a kończy zapachem lasu. Wyobraź sobie poranek, kiedy zamiast miejskiego zgiełku budzi Cię światło wpadające przez okna i widok drzew za.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,60 m² 6 126,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie ul. Zygmunta Augusta Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone przy ul. Zygmunta Augusta. Lokal może nabyć również obcokrajowiec bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 975 zł85,05 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 034 405 zł115,10 m² 17 675,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.