dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować bezczynszowe mieszkanie z dużym ogrodem, zlokalizowane w miejscowości Przejazdowo blisko Gdańska, 10 min do plaży w Sobieszewie,.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł27,50 m² 20 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 27,5 m w stanie deweloperskim - Mokotów, ul. Bobrowiecka Cena: 577 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,5 m , zlokalizowane na Mokotowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Żagań, mieszkanie 54 m2, cena 180 000 zł, okazja, sprzedam. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - w samym centrum Żagania. To jedna z ostatnich takich ofert.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne 130 m w kamienicy | 4 pokoje | Balkony | Gotowe do zamieszkania Są mieszkania, które się ogląda i takie, do których się wraca. To zdecydowanie jedna z tych drugich historii.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,22 m² 10 756,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Są takie mieszkania, które kupuje się wraz z duszą miejsca. To właśnie jedno z nich. Ponad 63 m gustownie urządzonego, gotowego do zamieszkania mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Staszica w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł656 m² 5 028,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1898

Kamienica inwestycyjna Lublin, ul. Lubartowska 63, 15 mieszkań + 2 lokale usługowe, wz na rozbudowę. Na sprzedaż kamienica inwestycyjna położona przy ul. Lubartowskiej 63 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł31 m² 14 483,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Jeśli szukasz nowoczesnej, świeżo wyremontowanej kawalerki, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie jest w idealnym stanie, a każdy szczegół został starannie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł125,88 m² 11 916,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

*zdjęcia należą do właściciela oferty na sprzedaż 1 piętro W kamienicy W rynku W żywcu po generalnym remoncie W 2023 roku lokalizacja I otoczenie nieruchomości Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 618 zł67,30 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Naramowicach, dokładniej przy ul. Sielawy mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze nowego, 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Ulicę J. Kochanowskiego, przy której znajduje się prezentowana oferta cechują liczne udogodnienia, w tym komunikacyjne. Do dworca kolejowego zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł187 m² 10 160,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Interesująca nieruchomość przy ulicy Moniuszki! Do sprzedania mieszkanie w domu typu bliźniak na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość ma uregulowany stan prawny, wydzieloną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

640 625 zł51,25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Onyksowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Onyksowej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł65,40 m² 10 076,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: mieszkanie z ogrodem 65,4 m + 200 m prywatnego ogrodu Adres: spokojna, zielona okolica, idealna dla rodziny lub osób ceniących ciszę i przestrzeń Czynsz: 740 zł (z wodą.

Szczegóły ogłoszenia

686 080 zł42,88 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnej inwestycji na Prądniku Czerwonym. I podatku pcc! Inwestycja obejmująca zaledwie 43 mieszkania. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł53,53 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży wyłącznie W naszym biurze Gliwice, ul. Mikołowska Cena: 530 000 zł Kontakt: kasia   Na sprzedaż prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 713 zł38,97 m² 12 890,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Milanówek Piękne mieszkanie 40 m z ogródkiem 45 m , stan deweloperski centrum, kamienica Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m z prywatnym ogródkiem 45.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od dewelopera bez prowizji, bez pcc, bez stresu! Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł51,97 m² 10 178,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje | Gdynia Wielki Kack | ul. Górnicza zakup tylko za gotówkę / Całe umeblowanie w cenie mieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.97m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,20 m² 6 560,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego przy osiedlu Glazera w Przemyślu ul. Noskowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł54,40 m² 9 448,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania bezczynszowe - Stary Lubin Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim , zlokalizowanego na prestiżowym, kameralnym osiedlu przy ul. Stary Lubin.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł53,95 m² 7 766,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Tylko u nas! Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,95 m w spokojnej okolicy Prezentujemy Państwu eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,95 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł84 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament na piętrze z balkonem, tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 84 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, > 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł51,85 m² 11 128,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam piękne słoneczne narożne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze nowo powstałego bloku. Mieszkanie o powierzchni 51,85 m2 składa się z dwóch sypialni oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł29,20 m² 9 897,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie kawalerka o powierzchni użytkowa 29,2m2 a całkowitej 32,2m2, zlokalizowane na czwartym piętrze budynku w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 000 zł98,60 m² 22 261,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Villardczyków budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 525 zł41,15 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł53,60 m² 10 541,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: świetna lokalizacja Wysoki standard wykończenia 5 minut pieszo do przystanku autobusowego i sklepu Biedronka Cicha, spokojna okolica Pełna infrastruktura handlowo usługowa Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią o pow. 37,5 mkw położone na parterze w bloku w miejscowości Dalno. Oddalone 2 km od Łobza. Do zamieszkania: okna pcv; nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,68 m² 20 521,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż: mieszkanie 3 pokojowe w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł71,14 m² 8 841,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Matejki w Toruniu idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

845 900 zł67,69 m² 12 496,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią ul. Nałęczowska, os. Nałęczowska Deweloper : Galadom Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie nr M77 o powierzchni 67,69 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł46,35 m² 4 207,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Boguszowa-Gorc - przy ulicy Górnej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 44,96m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł36,30 m² 9 146,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne 2 pokojowe mieszkanie 36 m na Księżu Małym - idealne pod inwestycję, na Flipa lub własną aranżację! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł70,53 m² 9 343,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

-sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy spokój, jakość i codzienny komfort. To miejsce tworzy naturalną równowagę między.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł126,53 m² 5 524,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 126,53 m , z dodatkowym lokalem handlowym i garażem Najważniejsze informacje: łączna powierzchnia użytkowa: 126,53.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 568 zł26,55 m² 10 981,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł44 m² 15 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem Gdańsk Łostowice | ul. Niepołomicka | 43,25 m | wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,40 m² 10 286,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

! perełka w centrum miasta! atuty: - pełne wyposażenie! - Dostępne od zaraz! - Klimatyzacja! - Cisza w centrum miasta! charakterystyka: kawalerka o powierzchni 38,4 m2 zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 500 zł37,80 m² 8 293,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł30,90 m² 18 770,23 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna W pepper house nieruchomości! atuty: -nowe budownictwo -wydzielona sypialnia -wydzielona kuchnia -ogródek -miejsce parkingowe naziemne lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Morenie.