dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 227 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 227 ogłoszeń

575 000 zł32,70 m² 17 584,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32.7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien i balkonu zachód. Budynek oddany do użytku w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 316 zł79,53 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79,50 m² 6 276,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy ul. Ujejskiego, tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum Tarnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 732 zł67,80 m² 23 181,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Balkon | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 826 zł65,46 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne, widne, dwustronne mieszkanie Z balkonem! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, bez dodatkowych nakładów. Na sprzedaż wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł61,10 m² 7 937,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości mint Property oferuje Państwu czteropokojowe mieszkanie przy ulicy 3-go Maja w Dębicy - osiedle Igloopol. W skład mieszkania wchodzą pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł40,54 m² 26 887,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w ekskluzywnym apartamencie w Helu. Lokal mieszkalny wykończony w standardzie premium położony w nowoczesnym, 4 piętrowym apartamentowcu Kaszubska Bryza II w Helu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

!oferta dostępna W pepper house! Wyjątkowe, doskonale skomunikowane mieszkanie po remoncie w bardzo zadbanej kamienicy w centrum Wrzeszcza. Najważniejsze atuty: doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,33 m² 12 624,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji w Rzeszowie? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł96,73 m² 9 293,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } Komfortowe, jasne mieszkanie z antresolą i dwoma balkonami - Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe 64 m na sprzedaż - Śródmieście Gorzowa Wielkopolskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,75 m² 8 702,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 60 m2, winda, piwnica, wysokie bloki, śródmieście, ul. Wierzbowa 42, łódź Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego w Łodzi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

1791M Na sprzedaż komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie, usytuowane na prestiżowym osiedlu Wólki! Cena: 598 000 zł Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 630 zł86,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin, mieszkanie, apartament, sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkania w wyjątkowej inwestycji. Inwestycja zlokalizowana 5 minut samochodem od ścisłego centrum Lubina. Mieszkania są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł50,17 m² 11 042,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,17 m2 znajduje się na 2. piętrze niskiego bloku z cegły w Legionowie przy ul. Warszawskiej 44. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł26,70 m² 11 872,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% Prowizji Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim, mieszcząca się w kameralnym bloku , liczącym zaledwie 14 mieszkań w Świdrze niedaleko stacji skm. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania duże ładne mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Diamentowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na 2 piętrze w nowym 6-cio piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 169 zł65,43 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 916 zł45,24 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę eleganckich, przestrzennych apartamentów w stanie deweloperskim, położonych w gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,90 m² 6 885,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Super.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł67 m² 22 388,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, luksusowe mieszkanie z antresolą -.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy, ładne, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ul. Sanocka Krzyki, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego, centrum Handlowego Wroclavia, dworzec pkp, pks, centrum Handlowego Arena, aquapark;.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł81,32 m² 7 242,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 81,32m na osiedlu Południe I. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze niskiego bloku z domofonem. Mieszkanie rozkładowe, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie apartamentowców w Pobierowie. Lokal o powierzchni 41,73 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 744 zł58,88 m² 28 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja na Mokotowie. Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta. Prezentowany apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - tylko u nas! podstawowe informacje: - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 45,19 m2 - bardzo jasne, dwustronne mieszkanie - ulica Gajowicka tuż przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 570 zł45,29 m² 9 838,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 1 - pokojowy apartament o pow. 45,29 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - B.6.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 23-03-2026 do 30-04-2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 000 zł170,32 m² 12 323,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Południe Wrocławia Ołtaszyn Nefrytowa Treeplan Residence Cztery dwulokalowe wille miejskie na zamkniętym kameralnym osiedlu. Ekskluzywny i unikalny wygląd domów z wykorzystaniem dachówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 910 510 zł77,98 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament Blisko Centrum Miasta i Kazimierza - Podgórze Zakup bez pcc i 0% prowizji | Pełne wsparcie bez kosztów Za obsługę zapłaci deweloper, a Ty korzystasz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł57,10 m² 3 485,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu - blisko centrum! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 3 piętrze. Na 57,10 m2 składają się: - 2 pokoje, - korytarz, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł32,86 m² 20 237,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: apartament Nr C.0.07 - Grand Lake Residence, Mikołajki Specjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera! Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 624 zł39,01 m² 14 345,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0 pcc | 0% prowizji - Przestrzeń pełna światła, elegancki minimalizm i atmosfera spokoju to mieszkanie, które zachwyca od pierwszego spojrzenia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł55,70 m² 4 290,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością dla biura nowa cena Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem położone na III piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Poznańskiej (os. Stasica).

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł36 m² 16 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł73,11 m² 6 674,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. * nowe mieszkanie dla Rodziny - piętro- bezczynszowe* Komfortowy.