dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniuk Fabryczny

Białystok,podlaskie

264 000 zł36 m² 7 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Układ: mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Stan: do remontu. Piętro: pierwsze. Budynek: czteropiętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalista

Kielce,świętokrzyskie

444 050 zł54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania blisko centrum a zarazem będącego w budynku wokół którego jest wiele zieleni oraz cisza i spokój to jest to oferta dla Ciebie! W zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł46 m² 9 865,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

> oferta biura na wyłączność

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

420 000 zł50 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Super oferta! Ciche, wygodne trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na 10 - szczytowym piętrze bloku. Lokal składa się z trzech odrębnych pokoi, oddzielnej - zamykanej kuchni, łazienki, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł118 m² 3 562,34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkania, zlokalizowane przy alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni 1 17,90 m2 zostało podzielone na Kawalerkę oraz duże (ok 89m2) 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

329 400 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Osiedle kasztanowe III etap - grudzień 2022r. Mieszkanie E.0.5 Mamy przyjemność zaprezentować kontynuację INWESTYCJI w Św. Katarzynie - osiedle kasztanowe Przy ul. Kasztanowej i Zacharzyckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jankowska

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł47 m² 12 924 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 47,20M2, 3 pokoje, ochota, ul.JANKOWSKA (Warszawa, Ochota, Jankowska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

773 900 zł57 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Nadodrze, w dobrze skomunikowanej, prestiżowej okolicy. Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie z balkonem od dewelopera o powierzchni 56,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł72 m² 16 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

, westa Home Jeśli poszukujesz nieruchomości do której wprowadzisz się wyłącznie z prywatnymi rzeczami, urządzonej w wysokim standardzie - 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Bartyckiej to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

577 792 zł47 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowany przy ul. Wielickiej 44 w Krakowie! Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

576 223 zł65 m² 8 849,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Budynek usytuowany w ścisłym centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Brdy a rzeką Brdą. W otoczeniu wody i zieleni każdy znajdzie coś dla siebie: zaprojektowano tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

883 100 zł72 m² 12 265 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

95 000 zł41 m² 2 306,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Przemysłowa 14/3 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabiańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł56 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Okazja unikat na rynku nieruchomości! Mieszkanie na Starówce w bliskim sąsiedztwie Domu Kopernika.! z przestronnym dziedzińcem porośniętym drzewami, widokiem na zabytkowe mury.! romantyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

339 000 zł59 m² 5 736 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz miejsca dla swojej Rodziny? Poszukujesz mieszkania w dobrze skomunikowanej części miasta? Zapoznaj się z ofertą i zamieszkaj w centrum Elbląga! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Płatności 10/90 - promocja ograniczona ilościowo. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

273 000 zł36 m² 7 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecamy 36-cio metrowe mieszkanie na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej 22, tuż przy Rondzie Jagiellonów. Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście, prywatny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Turawa,opolskie

235 000 zł53 m² 4 409,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji! W bardzo bliskiej odległości płynie rzeka Mała Panew! Nieco dalej znajduje się spływ kajakowy, stadnina koni i piękny, duży las. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Świebodzice,dolnośląskie

99 000 zł45 m² 2 181,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż pomieszczenia usytuowane na parterze kamienicy położonej przy ulicy Świdnickiej w Świebodzicach. Jest możliwość przerobienia pokoju 24,50m2 na małe mieszkanie. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żyrardowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

659 000 zł110 m² 5 988 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o dwupoziomowym apartamencie w nowoczesnym stylu? Kochasz niestandardowe rozwiązania? Doceniasz jakość, wygodę i przestrzeń? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł58 m² 8 974,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Idealne mieszkanie inwestycyjne 3 pokoje 57,83m , wrocław/kuźniki ul.Dźwirzyńska 519 000 zł. Mieszkanie 3 pokoje niezależne, kuchnia umeblowana z oknem. Bardzo jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłączność sprzedaży Mamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w niskiej zabudowie, znajdujące się w Tychach na os M. Standard Mieszkanie czyste i zadbane można zamieszkać, dla bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł44 m² 4 295,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Prestige oferuje Państwu mieszkanie typu M3 z balkonem przy ul. Śląskiej. Nieruchomość znajduje się na 5-tym piętrze , w wysokim 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

488 700 zł40 m² 12 070 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

562 000 zł64 m² 8 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 64m2 - 3 pokoje - białołęka - przy ratuszu 10min od metra młociny możliwość obejrzenia mieszkań Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 64m2 położone 500m od tramwaju i 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł72 m² 13 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,88 m2 z dużym ponad 13 metrowym tarasem na osiedlu Young Citi przy ul. Batalionów Chłopskich opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Białystok,podlaskie

433 000 zł45 m² 9 622,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ,pięknie" wykończonego mieszkania nieopodal Politechniki Białostockiej i Uniwersytetu medycznego. Mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

900 000 zł59 m² 15 143,90 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - duży ogród przynależny do mieszkania (100 m2) - Świetna ekspozycja południowo-zachodnia - Odległość od morza 1,5 km - Nowe budownictwo - Czysta i zadbana klatka schodowa - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

538 900 zł50 m² 10 746 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

323 712 zł45 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Bardzo dobra lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie, nowoczesna szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

759 000 zł64 m² 11 820,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Dąbskiej. W pobliżu również Mogilska, lema, aleja Pokoju. Nowoczesny blok z windą, monitoringiem i parkingiem podziemnym znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

526 190 zł75 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Jeżeli szukasz mieszkania w centrum Bydgoszczy, w budynku zlokalizowanym przy bocznej ulicy, jednak bardzo blisko jednego z głównych szlaków komunikacyjnych miasta - trafiłeś idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

610 400 zł40 m² 15 260 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

539 000 zł67 m² 7 996 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie trzy pokojowe (45,00m2) na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w podbydgoskich Strzelcach Górnych. Mieszkanie znajdujące się w niewielkiej odległości od Bydgoszczy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

485 000 zł65 m² 7 412,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowe, trzypokojowe mieszkanie z 2021 r. Zlokalizowany w nowopowstałej inwestycji deweloperskiej "osiedle Lotników" Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł65 m² 6 705,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje | 65,47,00 m2 | ul. Broniewskiego | Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 65,47 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejścia z przedpokoju). Położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Gdańsk,pomorskie

710 000 zł50 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 50 m2, dwa pokoje po generalnym remoncie w pełni wyposażone. Mieszkanie posiada wyjście z tarasu na prywatny ogród z piaskownicą dla dzieci. Piękna i przyjemna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł52 m² 9 193,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! 15min do Centrum! Oddanie 1 Q 2023! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe 52,21mkw. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, 2x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

527 000 zł62 m² 8 569 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

*ceny do negocjacji* ostatni taki lokal 4-pokojowy Z wielkim ogrodem ok. 80mkw! bezpieczne osiedle dla rodzin Z dziećmi! zalety osiedla: 1. Osiedle monitorowane + wideodomofony w mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

375 000 zł71 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu na sprzedaż własnościowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na Zawiszowie w Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni 71 m 2 usytuowana na 3 piętrze.