dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł15 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poprzeczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

80 000 zł38 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 ul. Poprzeczna Mieszkanie słoneczne z balkonem na 3 piętrze, do którego przynależy piwnica. Duża kuchnia z oknem i jadalnią. Możliwość zaaranżowania na 2 pokoje. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

177 000 zł59 m² 3 005,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na osiedlu słonecznym. Do sprzedania mieszkanie położone na trzecim piętrze budynku po termomodernizacji na os Słonecznym. W pobliżu sklepy, markety, szkoła, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

327 500 zł42 m² 7 797,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Fantastyczny rozkład mieszkania z przestronnym salonem oraz dużą sypialnią z obydwu pomieszczeń wyjcie do ogrodu Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł31 m² 10 960,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na na sprzedaż w świetnej lokalizacji przy ul. Anielewicza (niedaleko skrzyżowania z al. Jana Pawła II). W skład mieszkania wchodzi nowoczesna kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

330 300 zł59 m² 5 598,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 59 m2 Dwa ogródki o łącznej pow. 100m2 3 km od Rynku, ul. Obornicka cena brutto: 249 400 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji Kupujący nie płaci podatku pcc - czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

197 299 zł36 m² 5 480,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł84 m² 7 103,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne 3 przestronne pokoje dwie łazienki + garderoba Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Lokal do remontu. Mieszkanie dwupokojowe z przedpokojem, łazienką i dużą, widną kuchnią - drugie piętro. Okna wychodzące na dwie strony (północ - południe). Wysokość pomieszczeń - 2,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazurska

Gdańsk,pomorskie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, przytulne mieszkanie z widokiem na morze Mieszkanie dwupoziomowe: 1. poziom: przedpokój (komoda i duża szafa), kuchnia (lodówka, kuchenka, szafki), jadalnia, łazienka (duża narożna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniówka

Kielce,świętokrzyskie

261 000 zł54 m² 4 800,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta specjalna dla ciebie! Oferujemy do sprzedaży mieszkania położone w super atrakcyjnej okolicy i super cenie. Kompleks domów położony jest w dzielnicy Szydłówek w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika! bardzo ciche I funkcjonalne mieszkanie W centrum grójca! opis mieszkania: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sokoła

Gdynia,pomorskie

380 000 zł70 m² 5 420,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z antresolą. Mieszkanie o pow. 48,53m2 zlokalizowane na osiedlu Sokółka w Gdyni Chwarzno. Do dyspozycji salon z wyjściem na balkon. Kuchnia z oknem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

345 970 zł52 m² 6 602,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w nowo powstającej inwestycji w dzielnicy Podgórze. Lokal, który Państwu prezentujemy, to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

194 900 zł19 m² 10 098,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 214 388 zł100 m² 12 167 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,21 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 28,35 m2, trzy sypialnie o powierzchni: 13,86 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

382 350 zł55 m² 7 001,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania W każdym pokoju duże efektowne drewniane okna (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Białystok,podlaskie

210 000 zł61 m² 3 425,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam serdecznie do oglądania i negocjacji mieszkania przy Al.Niepodległości, na osiedlu Zielone Wzgórza. Bardzo lubiane osiedle, rodzinne, dużo zieleni i placów zabaw, zdala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

312 000 zł72 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 72m.kw., powierzchnia całkowita 82m.kw. Mieszkanie na 1. piętrze niskiego 1 piętrowego bloku z pustaka. Rozkład pomieszczeń: 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł102 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: do wprowadzenia / klimatyczne Mieszkanie o powierzchni 101,6 m2. na 5. piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

209 854 zł26 m² 7 939,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj w samym centrum Poznania w XIX wiecznej neorenesansowej kamienicy. Oferujemy lokale mieszkalne od 20 do 45 m2. Zapraszamy na stronę inwestycji Bukowska 21 to inwestycja unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

159 000 zł49 m² 3 269,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Alfa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż Oferujemy mieszkanie własnościowe położone na trzecim piętrze w bloku we Włocławku na osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

314 000 zł66 m² 4 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / piwnica / niski blok Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 66 m kw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

301 069 zł38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38,11m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 17,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

121 922 zł36 m² 3 386,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania dostępne w programie "mieszkanie dla Młodych"! Atuty Osiedla: + Atrakcyjne ceny + Dobre połączenie z Warszawą + Czynsz 6 zł./m2 + Kameralny charakter osiedla + Teren zamknięty +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

229 000 zł57 m² 4 017,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy Słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m2, usytuowane na dziesiątym piętrze w ocieplonym wieżowcu przy ul. Jana. Teren przy budynku monitorowany. kamerami. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ŚWIERCZEWSKIEGO

Lubin,dolnośląskie

149 000 zł39 m² 3 781,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 39,40 m2, z loggią, usytuowane na III piętrze IV piętrowego bloku, na os. Świerczewskiego. Lokal posiada 2 pokoje, widną kuchnię oraz łazienkę wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

138 407 zł41 m² 3 375,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

516 900 zł71 m² 7 280,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi min możliwość przerobienia na 3 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

322 300 zł42 m² 7 699,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,4m2 Sypialnia 12,4 m2, łazienka 4,8 m2, hol 3.68 m2, Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł63 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na osiedlu Fordon w Bydgoszczy. Powierzchnia mieszkania: 63m2 Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i dwuczęściowego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

198 000 zł116 m² 1 706,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku usytuowanym w okolicach ulicy Żeromskiego na Starym Zdroju. mieszkanie po kapitalnym remoncie, na poziomie parteru duży salon kuchnia, sypialnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł17 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! 16.6m2 + balkon 4.5m2 wykonczony i w pełni wyposążony miniapartament Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lenartowice

Lenartowice,dolnośląskie

85 000 zł37 m² 2 284,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,20m2, znajdujące się w miejscowości Lenartowice, gm. Miękinia 9 km od Wrocławia za Wilkszynem. Mieszkanie usytuowane jest w 8 lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy do oglądania i zakupu ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49m2 , usytuowane w wysokim ocieplonym bloku w południowej części miasta, w dzielnicy Zielony Dębiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Tymiankowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

455 000 zł119 m² 3 820,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Polecam państwu przestronny apartament położony na mini osiedlu Willa Tymiankowa. Willa Tymiankowa zajmuje ogrodzony i monitorowany teren z dwoma budynkami mieszkalnymi, podziemnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł56 m² 2 315,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul. Poznańska Układ nrd Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania , składającego się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni, dwóch sypialni, oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

119 900 zł35 m² 3 425,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mkwadrat przedstawia mieszkanie wyremontowane znajdujące się na czwartym piętrze w miejscowości Tarnów, dzielnica Centrum, ul. Rolnicza. Świetna lokalizacja, blisko sklepów, piekarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 000 zł31 m² 5 903,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie na osowej górze po remoncie! n o w o cz e ś n i e zaaranżowane nasłonecznione mieszkanie o powierzchni 31m2 na pierwszym piętrze zlokalizowana na Osowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

106 000 zł48 m² 2 226,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkan ie typu M-4 na osiedlu 1000-lecia na trzecim piętrze. kuchnia z oknem, pozostają meble w zabudowie wraz ze sprzętem agd. Trzy nieprzejściowe pokoje, na ścianach gładzie i tynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

283 000 zł124 m² 2 278,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nr oferty w biurze (0-5442) Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania o pow. 124.20 m2 zlokalizowanego na III piętrze w Kamienicy. Na całą powierzchnię.