dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

756 990 zł58 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Salwator

Kraków,małopolskie

797 000 zł62 m² 12 855 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

559 488 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, z ekspozycją na południowy-wschód, z powierzchnią dodatkową w postaci loggii. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zabłocie

Rzeszów,podkarpackie

220 000 zł21 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zabłocie. Mieszkanie o powierzchni 21,4 m2 usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

310 000 zł48 m² 6 498,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie o pow. 47,7 mkw w Centrum Siedlec Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Lublin,lubelskie

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w rodzinnej dzielnicy Czuby na os Poręba na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w kameralnym bloku z 2000r. Mieszkanie ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

260 000 zł29 m² 8 934,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kompaktowe mieszkanie w spokojnej okolicy! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na 2- piętrze budynku wybudowanego w 2010 roku w Bolszewie przy ulicy Szkolnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

336 303 zł43 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin promocja wiosenna - do zakupu mieszkania Z miejscem postojowym podziemnym oraz piwnicą otrzymują państwo W gratisie miejsce postojowe naziemne! dziesiąta park! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnochowska

Wieliczka,małopolskie

355 000 zł36 m² 9 822,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera - bez podatku i bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim z terminem oddania 1 Q 2023. Mieszkanie (h22) jest o powierzchni 36,14 m2 - składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie Przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 49 m2. Lokal składa się z dwóch sypialni, aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lipce

Gdańsk,pomorskie

301 000 zł28 m² 10 636 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

DO dużych negocjacji! gotowe już za miesiąc! Bez podatku pcc i bez prowizji! rezerwacja mieszkania już 1.000 ZŁ! LOKALIZACJA: 1. Przystanek obok osiedla (90m); 2. Odległość od centrum 14-18 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

372 060 zł57 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim! Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

347 400 zł55 m² 6 269,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% od kupującego #inwestycja Świetna inwestycja dla posiadaczy wolnych środków! bezpieczny dochód. Rynek najmu wystrzelił, ceny najmu idą w górę. Brakuje mieszkań na wynajem. Ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: - w sąsiedztwie Parku Reagana - blisko morza - gotowe do zamieszkania/najmu - świetna lokata kapitału - oddzielna kuchnia z oknem - przynależna piwnica - świetnie skomunikowane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Rzeszów,podkarpackie

314 000 zł25 m² 12 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | 25 m2 | ul. Orzeszkowej | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 25 m2. Położone jest na trzecim piętrze,niskiego bloku, wybudowanego w 1970 roku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

420 000 zł44 m² 9 552 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł46 m² 12 205 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: tel. Znakomite jako: * inwestycja pod wynajem * mieszkanie dla siebie * Atutyy mieszkania: - ciche, z widokiem na zieleń - po remoncie generalnym - zrobione w wysokim standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

456 300 zł29 m² 15 976,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Możliwość wykończenia pod klucz * Prestiżowa Inwestycja w Świetnej Lokalizacji Jednopokojowe mieszkanie z ogródkiem w topowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bacieczki

Białystok,podlaskie

410 000 zł48 m² 8 506,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Osiedle tbs Bacieczki, 2 pokoje, 48,2m2, balkon, łazienka z wc, oddzielna kuchnia, 2 sypialnie Mieszkanie dla singla, jak i dla rodziny z dzieckiem. Osobom poszukującym mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

480 000 zł47 m² 10 118 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy osiedlu Centrum B w Krakowie. Lokal znajduje się na 4 parterze w 5 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł69 m² 9 486 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe, wysokie (290 cm), słoneczne mieszkanie. W okolicy Saskiej Kępy, blisko ul. Grenadierów i Ronda Wiatraczna. Zadbana kamienica z 1938 roku. Odnowiona klatka schodowa, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł46 m² 8 311,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oto czeka właśnie na Ciebie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze odremontowanej kamienicy. Kamienica ocieplona, z nową elewacją. Budynek po generalnym remoncie (od dachu aż po instalacje). Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł120 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż w dzielnicy Czyżyny. . Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł76 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

*Wyłącznie u nas* Jeśli szukasz trzech pokoi, w nowym budownictwie i super cenie? Nie musisz szukać dalej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Stara Praga, praga Północ, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

489 000 zł56 m² 8 738,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wieliczka, czarnochowice - mieszkanie 4 pokojowe z balkonem pow. 55 m2 - ostatnie wolne mieszkania 0% - klient nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł36 m² 4 847,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje 2-pokojowe mieszkanie położone na Piaskowej Górze. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze budynku z windą. Mieszkanie do remontu , składa się z : dwóch pokoi, kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

325 000 zł34 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż 2 pokojowe, ul. Sosnkowskiego, 34m2 Szczegóły oferty: - mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z 2016r., - pierwszy właściciel wprowadził się w 2018r., -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ujeścisko

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty: - cicha, zielona okolica - zbiorniki retencyjne w pobliżu - wiele miejsc do rekreacji - remontowane na bieżąco - genialny widok z salonu i balkonu - stan do zamieszkania - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Augusta

Słupsk,pomorskie

240 000 zł48 m² 5 048 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na Zatorzu! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane przy ulicy Zygmunta Augusta w Słupsku. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

486 000 zł48 m² 10 220,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 47,55 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

487 340 zł41 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Lokalizacja: krzyki to od lat, jeden z najbardziej popularnych rejonów położonych na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Letnica

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł46 m² 10 917 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - okazja 2 pokoje z tarasem Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alojzjanów

Piekary Śląskie,śląskie

285 000 zł54 m² 5 297,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Szukasz mieszkania bardzo zadbanego, po gruntownym remoncie "dla siebie", dwupokojowego, w świetnej lokalizacji na pierwszym piętrze do wprowadzenia bez nakładów z niskim czynszem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

285 000 zł38 m² 7 460,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, blisko Centrum! Nieruchomość, położona na VI piętrze we wieżowcu z dwiema windami. Lokal.