dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

199 000 zł84 m² 2 369,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

.*** Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. 84,61m2, na które składa się : I poziom: kuchnia, łazienka, pokój. II poziom : pokój z kominkiem -26m2, sypialnia z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

650 076 zł92 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 91,56 m z pięknym, jasnym salonem o powierzchni 18,34 m oraz z kuchnią o powierzchni 10,60 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kormoranów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł83 m² 3 138,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 82,82m2, powierzchni użytkowej 69 m2 przy ul. Kormoranów na Osowej Górze. Blok z cegły, ok. 15-letni położony na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

488 192 zł63 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,18 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 25,27 m2, sypialnia o powierzchni 18,02 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł118 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

W cenie 3 miejsca parkingowe. Wyjątkowy apartament z ogromnymi tarasami, wilanów ul Sarmacka, 118 m2 , 4 pokoje, IV piętro, 1600 000zł Rozkład i opis: pokoje : salon: połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł74 m² 5 121,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Osowej Górze.Składa się z następujących pokoi: salon o pow. 24 m2 z wyjściem na dużą loggię (10m2), sypialnia o pow. 12m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

312 000 zł40 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł82 m² 11 524,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament / Galeria Italiana. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego apartamentu ( 81,94 mkw ) usytuowanego w budynku o wysokim standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

310 000 zł71 m² 4 366,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eko Osiedle w Żołędowie to budynki czteromieszkaniowe bezczynszowe. Początek inwestycji to wrzesień 2014 r. Pierwsze mieszkania były gotowe do zamieszkania już w lipcu 2015 roku. -dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest widne. Składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni oraz łazienki. Z dużego pokoju jest wyjście na balkon. Wszystkie okna w mieszkaniu zostały wymienione. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

293 991 zł68 m² 4 339,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko teraz oferta promocyjna doskonała lokalizacja nowe budownictwo na wzgórzu wolności Nowo powstający kompleks pięciu bloków mieszkalnych w bardzo dobrej lokalizacji na Wzgórzu Wolności, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kormoranów

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł74 m² 3 736,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże, przestronne, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie w położone dzielnicy Żelechowa.Znajduje się na III piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię ok. 74 m2 składa się salon ok. 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Lębork,pomorskie

199 900 zł75 m² 2 665,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Lęborku opodal ulicy Kaszubskiej o metrażu 75m 2 - bezczynszowe z ogrodem w domu dwurodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - muchobór mały / rozkładowe / balkon / Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2 na które składa się: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

126 000 zł29 m² 4 344,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży mieszkanie w odnawianej kamienicy. Składa się z pokoju dziennego o pow. 16m2, sypialni o pow. 10m2 oraz łazienki o pow. 2,5m2. Mieszkanie w trakcie kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

235 000 zł72 m² 3 251,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator Nieruchomości proponuje państwu bardzo wygodne i ustawne mierzące 72,28 m2 w wyjątkowo korzystnej cenie. Znajduje się ono na parterze niskiego bloku na Osiedlu Toruńskim w Solcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł94 m² 1 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam! Do zakupu czteropokojowe mieszkanie w kamienicy. Dwa pokoje przejściowe, dwa z osobnymi wejściami, kuchnia, łazienka z wc, spiżarka. Istnieje możliwość odłączenia jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta! Sprzedam piękne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120 m 2 (z możliwością dokupienia garażu) na osiedlu zamkniętym, w cichej i spokojnej dzielnicy Niemcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 469,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! ekologiczne zielone osiedle - wysoki standard! Mieszkanie 1 pokojowe 26.35 rozklad lokalu: Pokój z aneksem kuchennym 19,37m2 Łazienka 3.2m2 Hol 3.6m2 Balkon 4m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do zamieszkania, ładne, na osiedlu z pełną infrastrukturą! Do sprzedania mieszkanie o pow. 63,70 m2 zlokalizowane na oś. Baranówka IV - ul. Starzyńskiego na III piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podłęże

Jaworzno,śląskie

105 000 zł30 m² 3 446,01 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

506 000 zł57 m² 8 877,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonałe połączenia komunikacyjne, 10-15 minut do Centrum, przystanek autobusowy w odległości ok. 1 min. pieszo od budynku. W najbliższym sąsiedztwie liczne sklepy , apteka, kawiarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chojny

Łódź,łódzkie

499 000 zł111 m² 4 495,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowy apartament O powierzchni 111m2. z 1998r Na sprzedaż dwupoziomowy apartament na Chojnach okolice szpitala Matki Polki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, ma 111 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł128 m² 10 798,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Lokalizacja/budynek: apartament przy Placu Wilsona. Bardzo dobra komunikacja miejska - w pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe, 5 min. piechotą do metra. Okolica spokojna, cicha, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

284 000 zł42 m² 6 799,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zaspół Annderson przedstawia Państwu ofertę mieszkania 2-pokojowego na krakowskim Zabłociu. Lokal znajduję się w nowym bloku, w bardzo ciekawej lokalizacji: na tyłach Akademii Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł84 m² 3 276,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest przy ulicy J. J. Śniadeckich, w pobliżu Placu Piastowskiego. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze kamienicy. Na powierzchnię mieszkania składają się: 4 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

343 500 zł46 m² 7 467,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł75 m² 3 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok wyszyńskiego / damrota / rozkład Oferta wstrzymana Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75m2 usytuowane na 2 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosielecka

Warszawa,mazowieckie

547 000 zł59 m² 9 255,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta na 0%. Wynagrodzenie biura płaci Sprzedający. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 2 pokojowego mieszkania o pow. 59,1 m.kw. położonego na 2 piętrze V piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój,małopolskie

238 000 zł44 m² 5 409,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w bloku na pierwszym piętrze o pow. 42m2. Mieszkanie jasne z balkonem o ciekawym rozkładzie pomieszczeń: 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślusarczyka

Rzeszów,podkarpackie

279 000 zł74 m² 3 753 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu przestronne, o funkcjonalnym rozkładzie mieszkanie znajdujące się przy ul. Ślusarczyka w nowej części osiedla Baranówka. Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

380 025 zł51 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,97m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 27,04m2. z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Częstochowa,śląskie

78 000 zł36 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w dzielnicy Raków o powierzchni użytkowej 36 m2 , mieszkanie to usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku cztero piętrowym na ul.Aleja Pokoju. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł68 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe w bardzo dobrej lokalizacji na Rakowcu. W najbliższym otoczeniu znajdują się szkoła, przedszkola, apteki, przychodnia, bazarek. W skład mieszkania wchodzi salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

81 000 zł20 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 19,50m2 na poddaszu. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie po remoncie W związku z planowanymi remontami kamienicy utworzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

295 603 zł38 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38,39m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 21,27m2. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł73 m² 3 958,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Bydgoszczy, w dzielnicy Okole. Trzy pokoje. Standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa; podłogi - panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok kamienna / paczkowska / jasne Oferta wstrzymana Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

206 750 zł49 m² 4 200,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w stanie deweloperskim 49,22 m2 typu M-3 położone na parterze w nowym budownictwie na osiedlu Szwederowo. Budynek zlokalizowany w samym centrum osiedla. Teren objety planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolberga

Kraków,małopolskie

1 295 000 zł189 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe 3 i 4 piętro, 5 piętro to wypoczynkowy, urządzony i wyposażony taras około 20m. z widokiem w kierunku Lasu Wolskiego i Wawelu. Kamienica międzywojenna w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

189 153 zł47 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentowana inwestycja to kompleks 3 nowoczesnych, kameralnych budynków o przyjaznym klimacie. Wjazd przez szlaban gwarantuje porządek i bezpieczeństwo osiedla. Z myślą.