dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

200 000 zł39 m² 5 128 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie w Długołęce. Miejscowość położona na przedmieściach Wrocławia, z doskonałym dojazdem do Centrum miasta i Obwodnicy. Komunikacja podmiejska, mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w starej części Nowej Huty - os. Centrum B. Mieszkanie na 2 piętrze w 5-piętrowej kamienicy z windą z roku 1958. Mieszkanie 2 -pokojowe, obecnie tworzy studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

801 144 zł126 m² 6 360,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkania, dostępne z odrębnymi, jasnymi kuchniami lub z aneksami kuchennymi. Do wyboru różne metraże, od kawalerek po mieszkania 6 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy do oglądania i zakupu ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49m2 , usytuowane w wysokim ocieplonym bloku w południowej części miasta, w dzielnicy Zielony Dębiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Objazdowa

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł79 m² 7 582,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 79 m2 na Mokotowie w okolicy Galerii Mokotów i Wydziału Zarządzania uw. Mieszkanie połozone na 6 pietrze w 8 pietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Warszawa,mazowieckie

512 000 zł65 m² 7 876,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe mieszkanie do aranżacji własnej. Idealne zarówno dla rodzin, jak również pod inwestycję. Łatwy dostęp w każdą część miasta, zapewnia metro. Mieszkanie: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie na Piaskowej Górze. Po wymianie okien, drzwi, zabudowa kuchenna, lodówka, okap, prysznic, panele, płytki podłogowe,mieszkanie po przeróbce, 2 wnęki garderobiane zamykane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - Kontakt: monika zakrzewska, tel: miejsce postojowe / niski budynek / komórka lokatorska Mieszkanie o powierzchni 43,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Siechnice,dolnośląskie

265 000 zł98 m² 2 714,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania ( 97,63 mkw ) usytuowanego w Siechnicach przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni ( meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży przytulne, jasne mieszkanie 35 m2 położone na trzecim piętrze w kameralnym budynku z windą. Blok z 2012r. z cegły. Teren ogrodzony, brama na pilota. Trzy pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Krasińskiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł107 m² 6 463 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 4-pokojowe (jeden przechodni) z jasną kuchnią położone przy al. Krasińskiego (okolica ul. Dunin-Wąsowicza). Mieszkanie ma trzy balkony, dużą piwnicę (27m). Wyremontowane w 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceglarska

Kraków,małopolskie

539 000 zł102 m² 5 299,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 101,71m2, czteropokojowe z balkonem, ul. Ceglarska, zakrzówek Mieszkanie 101,71m2 z balkonem, położone na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym. Składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

394 500 zł47 m² 8 482,05 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie - 46 m2 + 14 m2 balkonu - w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

199 000 zł72 m² 2 759,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże ładne mieszkanie o metrażu 72,11m 2 położone w Lęborku przy ulicy Łasaka (vis a vis basenu, przy którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

199 900 zł80 m² 2 511,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedazy na parterze mieszkanie o pow. uzytkowej 79,6 m2. Mieszkanie sklada sie z 4 pokoi. Przy mieszkaniu ogród o pow. 440m2. Na terenie posesji garaz wolnostojacy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Kąty Rybackie,pomorskie

250 000 zł26 m² 9 713 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż w pełni umeblowany apartament w miejscowości Kąty Rybackie, na terenie Mierzei Wiślanej. Doskonałe miejsce na wakacje i wyjazdy weekendowe. W pobliżu liczne atrakcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

507 000 zł69 m² 7 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

ul. Majdańska Mieszkanie 69 m 2 /kominek/2 balkony 3-y pokojowe mieszkanie o pow.69 m2 znajduje się na 3-m piętrze w 3 piętrowej kamienicy z zamieszkałym poddaszem. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł85 m² 9 624,41 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie na prestiżowym osiedlu "rezydencja pod orłem", przy metrze Wilanowska, z luksusowo wykończonymi częściami wspólnymi, centralną recepcją i ochroną fizyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Łódź,łódzkie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Piękny, nowoczesny apartament w luksusowym apartamentowcu na Warszawskim Mokotowie Apartament położony jest na szóstym, ostatnim piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

918 500 zł167 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 167 m2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek z 2000 r., brak windy. Na podłodze panele oraz terakota, okna: stolarka drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł112 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mamy do zaoferowania Państwu przestronne mieszkanie w inwestycji Mokotów Park. Osiedle jest strzeżone. Niedaleka odległość od Rezerwatu Przyrody Jeziorko Czerniakowskie oraz zaciszna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartografów

Marki,mazowieckie

306 000 zł55 m² 5 564 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na wysokim parterze w budynku 2-piętrowym. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym ,pokoju,łazienki ,wc, garderoby(oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walecznych

Szczecin,zachodniopomorskie

213 000 zł50 m² 4 260 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 8 piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z dwóch rozkładowych pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

283 432 zł57 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,80m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,40m2, od strony wschodniej i północnej - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różowa

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł74 m² 3 788,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż duże i ciepłe czteropokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy osiedla Bukowego. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze niskiego bloku. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Wołomin,mazowieckie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie 50 m2 położone na czwartym ostatnim piętrze przy ulicy Kazimierza Wielkiego w Wołominie. Dwa oddzielne pokoje, widna oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Marki

Marki,mazowieckie

329 500 zł55 m² 5 991 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m2 położone na wysokim parterze w 2-piętrowym bloku. Rozkład mieszkania jest południowo-zachodni. -Salon z otwartym, jasnym aneksem kuchennym (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczyńska

Warszawa,mazowieckie

424 860 zł57 m² 7 453,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do oglądania przestronnego w pełni urządzonego mieszkania na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią w aneksie, sypialni, przedpokoju, garderoby oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

195 000 zł32 m² 6 151,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie składające się: z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki na kameralnym osiedlu przy Młynie w pobliżu centrum Aquapark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Allmeda Biuro Obrotu Nieruchomościami Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 par. 1 kodeksu Cywilnego. Biuro nie odpowiada za ewentualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

79 000 zł38 m² 2 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 na ul. Wiejskiej Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, przedpokoju oraz łazienki. W kuchni pozostają szafki kuchenne, zlew, oraz piekarnik. Na ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Cieszyn

Cieszyn,śląskie

219 000 zł65 m² 3 369,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowo powstałe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni około 65 m² położone na parterze świeżo wyremontowanego dwu lokalowego budynku mieszkalnego. Budynek został poddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Wołomin,mazowieckie

260 000 zł45 m² 5 740 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie 45,3 m2 położone przy ul. Armii Krajowej w Wołominie. Pierwsze piętro w budynku czteropiętrowym. Trzy pokoje, widna oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

140 000 zł37 m² 3 763,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam. Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. 11-go lutego o pow. ok 38m2 wraz z piwnicą ok. 3m2. Mieszkanie jest jasne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

192 000 zł37 m² 5 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kraków Nowa Huta os. Szkolne 37 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 50-tych XX wieku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielonka

Zielonka,mazowieckie

450 000 zł99 m² 4 545 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest ładne, zadbane mieszkanie 99 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku czterorodzinnym. Do lokalu przynależy udział w działce. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

404 022 zł51 m² 7 886,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie - 51 m2 - w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

381 582 zł44 m² 8 644,81 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokojowe mieszkanie - 44 m2 - w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni 21,8 m2. Kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

199 000 zł38 m² 5 237 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży przytulne mieszkanie 38 m2 w dobrym stanie. Lokal położony na czwartym ostatnim piętrze w centrum Kobyłki. Okna w mieszkaniu wychodzą na stronę wschodnią.