dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

470 000 zł41,50 m² 11 325,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze budynku mieszkalnego w samym centrum Pruszcza Gdańskiego, tuż przy Starostwie Powiatowym. Lokal dwupokojowy, po remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł34,50 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą cichobieżną przy ul. Jurowieckiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł57 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Rozkładowe 2 pokoje do własnej aranżacji, w doskonałej lokalizacji! Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się na Bałutach, przy ul. Tokarskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m , zlokalizowane w budynku z 2020 roku w Grodzisku Mazowieckim. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47,55 m² 12 302,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie widok na Park Żeromskiego | 47,55 m | ul. Matejki Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, perfekcyjne wykończenie i jedną.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł63,10 m² 8 098,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m2 położone w Lublinie na Kalinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł225 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w szeregowcu na Osowie w Gdańsku nieruchomość: elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 150.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł44,50 m² 12 696,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem rok budowy 2024, osiedle Błękitna Laguna Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy al. mjr. Wacława Kopisto w Rzeszowie, mieszkanie posiada powierzchnie 44 m i usytuowane jest na 6 piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 390 zł65,10 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Gostynia! Jest to I etap budowy Osiedla Wichrowa Park. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

*We speak English Gotowy produkt inwestycyjny idealna opcja, jeśli kupujesz w celach inwestycyjnych. Możliwość wynajęcia od razu na rok, bez konieczności ponoszenia nakładów na remont. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,32 m² 15 225,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W CENTRUM DZIELNICY PODGÓRZE W KRAKOWIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 563 zł52,49 m² 16 471 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49,50 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. Słoneczne i przestronne z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne pod inwestycję jak i do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57,80 m² 7 768,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie z antresolą / strychem - Szczecin Dąbie, ul. Goleniowska Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prawobrzeżnej części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 937 zł66,79 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wyjątkowo niskiej cenie za metr kwadratowy, tj.: 10 300 PLN. rynek: pierwotny Nieruchomość idealna dla rodziny:.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży dwulokalowy apartament (lokal niemieszkalny), położony w centrum Rewala w odległości zaledwie 600 metrów od plaży. Do apartamentu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie z 2 Balkonami o powierzchni 55,48m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, 2x pokój, łazienki z wc, przedpokoju oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 590 zł43,10 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł57,63 m² 7 791,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie ul. Naruszewicza przy pętli.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł189 m² 5 021,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 162 m2 + garaż 27 m2, z ogródkiem ok. 27. Mieszkanie na parterze, z własnym ogródkiem o powierzchni ok. 27 m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

962 000 zł69 m² 13 942,03 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Dwustronne mieszkanie na Ursynowie w bloku z 1984 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68.8m2 przy ul. Meander składające się z: przedpokoju (6m2) Pokoju (12m2) Pokoju (16m2) Pokoju (12m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 705 zł59,85 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania 1 - 3 pokoi zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50,10 m² 6 886,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Biuro nieruchomości Team4home oferuje Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 50,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł28,20 m² 5 496,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo funkcjonalną kawalerkę w Centrum miasta na ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bardzo zadbanej kamienicy. Powierzchnia mieszkania 28,20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł49,60 m² 12 802,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Ciche, jasne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 z tarasem 12,66 m2 położone na parterze 3-piętrowego budynku z 1997 roku przy ul. Piotra Skargi 11, 600 m2 (8.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł58,19 m² 12 871,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontu, bez kompromisów? Marzysz o wnętrzu z duszą, gdzie każdy detal był przemyślany z głową? Chcesz mieć swój.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64,50 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , usytuowane na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z cegły z 1957 roku, na Bałutach przy ul. Zachodniej 12a.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Numer oferty w biurze 6938 Polecamy do sprzedaży ustawną kawalerkę z oddzielną kuchnia o powierzchni 33m2, znajdującą się na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 104 zł36,83 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Griffin House to nowopowstająca inwestycja zlokalizowana w malowniczej części Stargardu, blisko centrum, oferująca mieszkańcom nie tylko komfortowe warunki życia, ale także łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,20 m² 16 469,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Służew ulica Bokserska - 42,2m2 / 2 pokoje + piwnica we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Służewie. 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł56,15 m² 12 092,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na terenie zamkniętego osiedla Pionierów w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   *** gaj *** Dwa osobne pokoje | Mieszkanie w trakcie odświeżenia | Koniec prac 31.01.2026 r. Otoczenie nieruchomości: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 062 249 zł75,34 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z balkonem | Warszawa Włochy | idealne dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w rozwijającej się części warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł106,56 m² 13 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zielony azyl w mieście - widok na drzewa z każdego okna Na sprzedaż przytulne i elegancko urządzone mieszkanie przy ul. Bernardyńskiej 22 w Warszawie. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości mint property ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowy apartament zlokalizowany w Rzeszowie przy ulicy Zabłocie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 60m2 jest.