dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 307 ogłoszeń

189 000 zł37,58 m² 5 029,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na sprzedaż Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 37,58 m2 znajdującego się w Koninie ( ul. 11 Listopada). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w centrum Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 35 m2 składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż I piętro domu w Międzyzdrojach 300 metrów od plaży! Przedstawiam Państwu na sprzedaż I piętro domu w Międzyzdrojach, usytuowane zaledwie 300 metrów od pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł55,70 m² 16 965,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o bardzo funkcjonalnym układzie. Apartament jest położony w prestiżowym kompleksie "osiedle Leśne" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 832 zł44,66 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie nieruchomości: W najbliższej okolicy znajduje się rozwinięta infrastruktura dostęp do przedszkola, szkoły, przychodni, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 212 zł40,94 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odkryj Industrię unikalne osiedle na bydgoskim Bocianowie, które redefiniuje pojęcie miejskiego stylu życia. To miejsce dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż zwykłego mieszkania. Industrialna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł55,61 m² 10 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowy lokal z komórką i mp Zamieszkaj lub zainwestuj w miejscu, które tętni życiem przez cały rok - w samym sercu Karkonoszy, w urokliwej Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł58,11 m² 22 698,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | częściowy widok na morze Przestronny lokal o powierzchni 58,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbana i gotowa do wprowadzenia bezczynszowa kawalerka o pow. 30m2 w Lubieszynie. Na ścianach gładzie. Wyposażona w część mebli. Parter w niskim bloku, który.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Idealne mieszkanie dla pary lub niedużej rodziny, które przy niewielkim nakładzie finansowym, może stać się Twoim wymarzonym miejscem. Cicha okolica w Centrum miasta? Brzmi dobrze? W takim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł124,24 m² 6 761,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o pow. 129.74m2 z działką 500m2 w Koleczkowie k/Gdyni. Inwestycja obejmuje budynek bliźniaczy, w którym mieszczą się dwa lokale. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania piękne mieszkanie na Nowym Mieście! W bardzo dobrej cenie, ciekawe dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy spokojnej ulicy Ogińskiego na Nowym Mieście. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł62,40 m² 13 910,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

62 metrowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, jednocześnie pragnąc doskonałego dostępu do miejskiej infrastruktury. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,10 m² 12 591,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie, które harmonijnie łączy wysoki standard wykończenia, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Lokal o powierzchni 57,1.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,11 m² 21 903,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament studio Z tarasem | dune resort | mielno Apartament hotelowy o powierzchni 25,11 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz elegancko zaaranżowana łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł40 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie nad Motławą, w centrum miasta, z pięknym widokiem, do odnowienia, bardzo słoneczne, w super lokalizacji, idealne pod inwestycje, 2-pokojowe, o pow. 40m2., na VIII piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42,40 m² 16 745,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie po generalnym remoncie tuż przy metrze Stokłosy! Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Ursynowa -.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł57,50 m² 8 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne M-4 z loggią w doskonałej lokalizacji na os. Leśnym. Mieszanie o powierzchni 57,5 m 2 usytuowane na trzecim piętrze bloku; składa się.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł15,79 m² 20 836 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny | Wrocław Plac Grunwaldzki | Gwarantowany zysk Apartament obecnie wynajmowany roi ok. 6% Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58,70 m² 8 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy mieszkanie przy ulicy Mikołajczyka o powierzchni 58,7 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł25,80 m² 15 426,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Kościuszki | 25 m | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł76 m² 23 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż Bielany, warszawa Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 76,7 m z widokiem na Las Bielański Cena: 1 800 000 pln Miejsce w garażu podziemnym dodatkowo płatne: 50 000 pln Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,50 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z windą, loggią i jasną strefą dzienną Tarnów, ul. Westerplatte Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 60 m2, położone na 1 piętrze, 11.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, trzy pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Nałęczowska o powierzchni 60 m2 z ogródkiem 80m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł70 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni całkowitej 70 m położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Podłęże w Jaworznie. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,70 m² 7 829,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, i Piętro - Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz mieszkania, w którym nikt nie mieszkał po remoncie? Cenisz nowoczesny design, jakość i chcesz uniknąć stresu związanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowy apartament na Starym Mieście w Szczecinie. Cena dotyczy całości mieszkania, wraz z kompletnym umeblowaniem, wyposażeniem kuchni, wysokiej jakości sprzętem rtv, systemem sterowania.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł72,64 m² 8 714,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

4 pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Opiekun oferty: łukasz Duracz tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł77,67 m² 7 068,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronny, parterowy bliźniak usytuowany na dużej działce o powierzchni 370 m , położony w spokojnej okolicy, blisko lasu, a jednocześnie w bliskiej odległości do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł32,40 m² 9 259,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł114 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomość składająca się z apartamentu zlokalizowanego w ścisłym centrum Szczyrku, w pierwszej linii zabudowy, nieopodal Placu Jakubowego oraz deptaku spacerowego nad Żylicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 828 zł43,49 m² 11 308,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,50 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze wykończone mieszkanie zlokalizowane w budynku z 2020 roku. - lokal znajduje się na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem Cena: 469 000 zł Powierzchnia mieszkania: ok. 40 m Piwnica + garaż w cenie (22 m ) Rok budowy: 2025 Stan: deweloperski Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 056 zł30,11 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na III piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A43 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 30,11 m2, do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Nieruchomości Apartament" Anna Parzyszek tel:   Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu! Ostatnie mieszkania w centrum Jelcza-Laskowic! Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 240 zł63,32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego z ogródkiem w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł52 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Wysoki standard wykończenia, nowoczesne wnętrza i funkcjonalny układ sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł33,52 m² 5 638,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim, ulica Sienkiewicza, centrum miasta. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Mieszkanie o pow. 33,55 m2 składa się z jednego, ustawnego.