dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Oferta dostępna wyłacznie W naszym biurze , zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

227 000 zł29 m² 7 827,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę około 29m2. Bardzo dobra lokalizacja- wszystko blisko, centrum miasta, place zabaw, sklepy. Wysokie piętro, super widok. Niski czynsz. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smolna

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł40 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd, o powierzchni użytkowej 39,97 m2 położone przy ul. Smolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

360 282 zł39 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja zlokalizowana 16 min od rynku - zakup bez pcc I prowizji do mieszkania przynależy prywatny balkon. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

329 000 zł32 m² 10 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe Mieszkanie inwestycyjne w centrum miasta. Nieruchomość jest po generalnym remoncie, składa się z salonu z aneksem kuchennym i oddzielnej sypialni. Położone w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

501 062 zł86 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa przy ulicy Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

552 600 zł46 m² 11 889 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czyżyny

Kraków,małopolskie

650 000 zł72 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1983 roku. Nieruchomość o powierzchni 72m2 składa się z: - 2 osobnych sypialni; - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

470 000 zł58 m² 8 103 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokojowe mieszkanie o pow.58m2 na parterze w bloku 4 piętrowym. Kuchnia połączona z małym pokojem oraz dwie osobne sypialnie. Lokal posiada duży balkon o raz piwnicę. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

779 400 zł77 m² 10 109 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 314 zł85 m² 6 462,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

30818. Piękny Dwupoziomowy Apartament; o powierzchni 84,64 m2 Dolny poziom Salon z aneksem 19.39m2 Pokój 10,22m2 Łazienka 5.54m2 Przedpokój 7,65m2 Balkon 7.10m2 Górny poziom Antresola 30,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

580 000 zł143 m² 4 044,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2006

Dwa niezależne mieszkania znajdujące się w budynku mieszkalno - usługowym w Centrum Świdwina! Budynek znajduje się w ścisłym Centrum, tuż przy Galerii Hosso. Do mieszkań prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

515 000 zł68 m² 7 574 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł49 m² 8 411,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą 2-pokojowej adaptacja poddasza z 2018r w pełni rozkładowej. Lokal znajduję się w ścisłym centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

460 100 zł39 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

31314. Polecam mieszkanie dwustronne, rozkładowe o powierzchni 60,5 m2 znajduje się na parterze w niskim bloku wybudowanym z płyty w latach 80tych i składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Kraków,małopolskie

395 000 zł43 m² 9 118 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią przy ulicy Dunikowskiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przestronny przedpokój wyposażony w zabudowę garderobianą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

444 000 zł74 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

31335. Przestronne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2, usytuowane na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku, przy ul. Przybyłów na Rubinkowie II w Toruniu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł73 m² 6 052,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Makler przedstawia mieszkanie M5 w Fordonie na gotowe do wprowadzenia! Nieruchomość o powierzchni 72,66 m2. Mieszkanie odświeżone, gotowe do wprowadzenia się. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

620 000 zł62 m² 9 971 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowy trzypokojowy lokal mieszkalny urządzony w nowoczesnym stylu - osiedle przy witosa w Kołobrzegu. W cenie mieszkania miejsce parkingowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł40 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

31105. Osiedle Brzozowa Aleja! polecam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na 3 piętrze w b loku z 2015 roku z windą! Mieszkanie składa się z: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł25 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum, pl.JANA PAWŁA BLISKIE OKOLICE, PO REMONCIE Do sprzedania mieszkanie w centrum miasta blisko pl. Jana Pawła II , w niskim budynku z media miejskimi. Zadbane, jasne, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 000 zł66 m² 6 992,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Książenice

Książenice,mazowieckie

430 000 zł54 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży mieszkanie położone w samym sercu miejscowości Książenice. Nieruchomość o powierzchni 54,4m2 usytuowana na parterze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 560.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, miejsce postojowe pod budynkiem, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Pawia

Lublin,lubelskie

219 000 zł23 m² 9 501,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

***oferta Na Wyłączność w Arena Nieruchomości*** Na sprzedaż oferujemy Państwu piękną, wykończoną i wyposażoną kawalerkę idealną na wynajem! Nieruchomość przeszła generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

585 000 zł50 m² 11 584,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! | 3 pokoje | topowa lokalizacja | inwestycja | parking | blisko plaży | gdynia orłowo | Na sprzedaż niesamowita nieruchomość położona w najlepszej lokalizacji Orłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł76 m² 13 144,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękujemy - nie wyrażamy zgody na kontakt! Sprzedam bezpośrednio nowoczesne 3-pokojowe i jasne mieszkanie o powierzchni 76m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

1 369 000 zł85 m² 16 105,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 4 pokojowe z 2 ogródkami: o powierzchni 85m2, z 2 ogródkami o łącznej powierzchni 129m2. Mieszkanie położone na parterze budynku Oslo z windą, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Swarzędz,wielkopolskie

440 000 zł54 m² 8 194 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wygodny i komfortowy 2-pokojowy apartament! Z niepowtarzalnym widokiem na las i jezioro swarzędzkie! W tym miejscu zakochasz się od pierwszego wejrzenia! Mieszkanie w takiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

459 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 45,90m2 Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym z windą. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

243 000 zł31 m² 7 838,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka 31 m2 z aneksem kuchennym i balkonem blisko Ronda Grunwaldzkiego. 3 piętro w zadbanym bloku z cegły. Tuż obok Centrum Handlowe Rondo, klub Fitness, niedaleko Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pancerna

Legnica,dolnośląskie

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 2 pokojowe z Loggią. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie podczas, którego wymieniono również całą instalację wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole-Zawidawie

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł41 m² 9 806 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: gotowiec inwestycyjny z najemcami. Aktualna stopa zwrotu roi 6,97%. Mieszkanie 2 - pokojowe podzielone na 2 kawalerki. Układ pomieszczeń: pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kłajpedzka

Gdynia,pomorskie

3 018 000 zł278 m² 10 836,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2006

Powierzchnia 278,5 m2 na eleganckim osiedlu przy lesie, blisko infrastruktury miejskiej. Na strzeżonym całodobowo, eleganckim osiedlu apartamentowców opartych o ścianę zieleni pobliskiego lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

327 600 zł37 m² 8 852 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do 29 czerwca, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Chorzów,śląskie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do sprzedania mieszkanie W chorzowie po generalnym remoncie wykonanym Z dużą starannością wymieniona instalacja wod-kan wymieniona instalacja elektryczna wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

711 360 zł61 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkanie dla rodziny! Na sprzedaż trzypokojowy apartament w dzielnicy Grzegórzki. Mieszkanie ma powierzchnię 60,80 m2 i znajduje się na 4 piętrze, w skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł32 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż wyjątkowe lokum! 2 pokojowy funkcjonalny apartament będący częścią rewitalizowanego klasycznego Folwarku. Nowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij