dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

403 440 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kamienicę przy Jagiellońskiej wzniesiono w latach 1911-1912 w stylu wczesno modernistycznym. Na fasadzie pozostało niewiele śladów dawnej świetności i bogactwa. Wynika to z faktu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 208 267 zł83 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Targowa 21 to wspaniały przykład jak niemal doszczętnie zrujnowany budynek można przywrócić do czasów świetności. Wojewódzki Konserwator Zabytków w Warszawie nie zgodził się na rozbiórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

339 315 zł42 m² 8 046,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na drugim piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

673 000 zł75 m² 8 973,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 75 m2 na 3. piętrze 6-piętrowego budynku z 2012 r. przy ulicy Cybernetyki na Mokotowie (służewiec). Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

335 154 zł49 m² 6 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek położony jest na zielonym terenie spokojnego i cichego Osiedla Młodych, wzniesionego w 2 połowie lat 50. ubiegłego wieku, w kwartale ulic: wspólna Droga, szaserów, garwolińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

651 236 zł96 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

215 832 zł42 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których docelowo znajdzie ok. 600 mieszkań o powierzchni od 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

292 065 zł45 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Willa One to dom zatopiony w zieleni, zlokalizowany jest przy ul. Marcina z Wrocimowic, na Warszawskim Tarchominie będącym częścią Białołęki ? jednej z najdynamiczniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

344 964 zł41 m² 8 482,03 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja położona na Grochowie w okolicy ronda Wiatraczna. Nowoczesny budynek jest zlokalizowany w jednym z najlepszych komunikacyjnie punktów dzielnicy. W ośmiopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kępna to jedna z najstarszych ulic warszawskiej Pragi. Nazwę zawdzięcza Saskiej Kępie, z którą łączył ją most przez wiślaną łachę. Ulica zamieszkiwana była w większości przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

217 034 zł41 m² 5 299,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle Neptun to oferta dla klientów ceniących sobie wygody miejskiego życia, jaki i spokój i bliskość natury. Osiedle położone jest na granicy lasu, w podwarszawskich Ząbkach. Rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Młynów

Warszawa,mazowieckie

695 352 zł83 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w sercu Woli, to miejsce dla osób ceniących wygodę i luksus. Nowoczesna architektura, tradycyjne rozwiązania architektoniczne i duża różnorodność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

253 055 zł50 m² 5 049,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domeyki

Warszawa,mazowieckie

483 118 zł75 m² 6 433 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana na Pradze Południe w pobliżu Placu Szembeka W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się niskie budynki mieszkalne. Przewidywany termin odbioru-30 09 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

327 635 zł48 m² 6 849,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,83 m2 na 1 piętrze z balkonem w dzielnicy Ursus Skorosze. Garaż podziemny za dodatkową dopłatą 30000 pln. W 5 piętrowym budynku zaplanowano 111.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

1 039 500 zł55 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieści się w dzielnicy Śródmieście. Jest to wyremontowana kamienica łącząca w sobie elementy neorenesansowe, w części historycznej z akcentami modernistycznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł72 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy. Lokal dwupoziomowy, gdzie na dole znajduje się salon z kuchnia i łazienką. Natomiast na górze mieszczą się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolnej Wszechnicy

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Widne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 na 3. piętrze 3-piętowego budynku z 1963 r. przy ulicy Wolnej Wszechnicy na Ochocie. Pokój dzienny przechodni, oddzielna kuchnia, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

392 325 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Realizowane osiedle położone jest w Wilanowie, przy Alei Rzeczypospolitej. To najbardziej wysunięty w stronę Centrum punkt Nowego Wilanowa. Tak dogodne położenie zapewnia łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

514 000 zł69 m² 7 462,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja ta to przemyślany kompleks 8 nowoczesnych budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, na bliskiej Woli. Osiedle zlokalizowane jest 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

365 508 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa, wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

449 400 zł58 m² 7 691,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim 58.43 m2, położone na pierwszym piętrze. Rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wc, przedpokój. Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

240 590 zł49 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Młynów

Warszawa,mazowieckie

720 186 zł83 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

731 850 zł62 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł67 m² 7 853,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

539 784 zł49 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2, 1 piętro, w stanie deweloperskim w odrestaurowanej kamienicy przy ul.Tamka. Ta zaprojektowana w stylu modernistycznym kamienica powstała w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł27 m² 8 948,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

477 538 zł42 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

627 000 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

438 750 zł39 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

396 129 zł57 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

276 800 zł43 m² 6 443,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42.96 m2 położone na trzecim piętrze w budynku 5-piętrowym. Mieszkanie dostępne w programie MDM. Zakończenie budowy: IV kwartał 2018 r. Camlia to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

527 500 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł67 m² 7 100,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

365 874 zł52 m² 6 997,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone jest na Targówku Mieszkaniowym. Sprawną komunikację umożliwia pobliski Most Gdański, a planowany przystanek metra Trocka pozwoli na dotarcie do centrum w kilka minut! Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

354 000 zł46 m² 7 747,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

403 700 zł60 m² 6 737,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 59.92 m2 położone na piątym piętrze w budynku 5-piętrowym. Zakończenie budowy: IV kwartał 2018 r. Camlia to nowoczesna inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

497 573 zł65 m² 7 620,97 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na parterze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany termin zakończenia budowy: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

232 906 zł46 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

2 548 755 zł89 m² 28 500 zł/m²