dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

743 300 zł86 m² 8 637 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

285 001 zł31 m² 9 280,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Idealne pod inwestycję, do własnej aranżacji, świetna lokalizacja. ? ? ?. Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na wrocławskim Nadodrzu- okolice ul. Trzebnickiej. Nieruchomość znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł60 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja z pełną komunikacją i 15 min. do Rynku. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Rozkładowe mieszkanie - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Nowej Rudzie Słupcu, na osiedlu Wojska Polskiego w bloku nr 3. na pierwszym piętrze, o powierzchni 45 m2 składające się z: 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

491 000 zł61 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Ząbki,mazowieckie

699 000 zł84 m² 8 292 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży zadbane, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bajkowym o powierzchni 84,3 m2. Mieszkanie składa się z : - widnej i oddzielnej kuchnia, zostaje zabudowa - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

744 999 zł63 m² 11 844,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękne przy rzece Promenady wr. 2020 2km centrum! Polecamy Państwu na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 znajdujące się na 5 pietrze. Apartament posiada dwa balkony jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Štefánika

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł74 m² 8 733,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz rozkładowego, przestronnego, wysokiego mieszkania zlokalizowanego zarówno blisko komunikacji miejskiej jak również zielonych i rekreacyjnych części Warszawy to idealnie trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł70 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny styl .Budynki wykończone w prostym, industrialnym stylu. Dominacja jasnego drewna, betonu architektonicznego, ciemnego kamienia. Na osiedlu znajduje się wiele udogodnień m.in.: punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

1 106 600 zł70 m² 15 699 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

837 200 zł91 m² 9 199 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

379 000 zł32 m² 11 697,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji - Sopot Kamienny Potok. Nieruchomość położona na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami ( w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

650 000 zł42 m² 15 476 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Plac gen. Józefa Hallera

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł20 m² 18 797 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferujemy do sprzedaży 1- pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy placu gen. Józefa Hallera 5. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 19,95 m2 która składa się z - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hej - chyba nie chcesz przegapić okazji Biuro Nieruchomości Gentleman Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie, usytuowanego przy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

288 000 zł19 m² 15 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Super kawalerka na Starych Bielanach. Ustawny pokój, kuchnia w przedpokoju, łazienka z prysznicem. Lokal w stanie dobrym, cichy i widny. Nadaje się na biuro, pod wynajem lub małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Kraków,małopolskie

599 597 zł55 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowy kameralny 3-piętrowy budynek (w technologii żelbetowo-murowanej, z windą) na osiedlu przy ul.Wodnej będzie oddany na przełomie 2022/23r. Dobrze zlokalizowany, wokół niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

395 000 zł48 m² 8 144,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie o powierzchni 48.5m w odnowionym i ocieplonym bloku. 3 pokoje, łazienka z wc, oddzielna kuchnia w pełni wyposażona (lodówka, piekarnik, zmywarka, płyta gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

653 500 zł68 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł90 m² 9 911,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Unikalne mieszkanie 90,3m2 z widokiem na panoramę Kanału Żerańskiego. Taras z widokiem na zieleń, dwa komfortowe miejsca garażowe, piwnica. Piękne i przestronne mieszkanie na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

537 200 zł68 m² 7 864,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, z ciekawym rozwiązaniem wewnętrznego rozkładu pokoi i kuchni. Kuchnia oddzielna w zabudowie meblowej, wyposażona w sprzęt agd (wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

879 500 zł72 m² 12 165 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł35 m² 11 274,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Doskonałe na inwestycję. Wynajmowane od 15 lat. Możliwość ciekawej aranżacji wnętrza - pokój w kształcie "L" z oknami na dwie strony. Jasna, oddzielna kuchnia z oknem. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

364 900 zł45 m² 8 109 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45m2 ul Seminaryjska centrum blok 4 piętrowy zabezpieczony domofonem parking tylko dla mieszkańców Bardzo dobra połącznie komunikacją miejska idealne na start lub jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

609 000 zł54 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Przemyśl,podkarpackie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny na pierwszym piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Steklin

Steklin,kujawsko-pomorskie

260 000 zł65 m² 3 975,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie w 3-kondygnacyjnym bloku zlokalizowanym w Steklinie. Mieszkanie o powierzchni 65,4m2 znajduje się drugim piętrze. Jest ono 2-stronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

265 000 zł30 m² 8 711,37 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Katowice - os. Paderewskiego- zadbana kawalerka do wejścia! Szczegóły mieszkania: -powierzchnia 30,42mkw -1 pokój -oddzielna kuchnia -gotowe do wejścia -ogrzewanie miejskie -piwnica 2mkw -dedykowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

375 146 zł42 m² 8 921,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Miejsce postojowe w cenie! Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

277 000 zł58 m² 4 775,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena 4.700ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy Budynek nr. 1 oddanie trzeci/czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

350 000 zł135 m² 2 598,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek oferują duże, 3 pokojowe, dwupiętrowe mieszkanie w Piechowicach. Mieszkanie o powierzchni 134,70 m2 wraz z pomieszczeniami przynależnymi mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł103 m² 12 621,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Polecam do sprzedaży słoneczne mieszkanie 4-pokojowe (103 m2) położone w cichym zakątku śródmieścia Wrocławia, przy ulicy Barlickiego. Oferowane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł45 m² 9 641,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44m2 + loggia ok. 3 m2, + dwie komórki lokatorskie o łącznej powierzchni ok. 4m2, + miejsce w garażu wielopoziomowym na strzeżonym zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

396 472 zł49 m² 8 156,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta bez prowizji i podatku pcc - mieszkanie deweloperskie. Zapraszam na prezentację mieszkania nr 83 C usytuowanego na kameralnym osiedlu położonym w północno-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

450 000 zł39 m² 11 679,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bronowice - słoneczne 2-pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,53 m2, usytuowane na 4-piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnych Wałów

Gliwice,śląskie

335 000 zł37 m² 8 976 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie/2 kawalerki, w wysokim standardzie, wyposażone, centrum miasta. Obecnie masz wpływ na to kto będzie wynajmował i za ile, ponieważ jedna kawalerka szuka najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kleszczewo

Kleszczewo,wielkopolskie

343 380 zł56 m² 6 171,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z ogrodem, o powierzchni 55,64 m2, usytuowane w spokojnej okolicy w Kleszczewie. Lokal znajduje się na parterze, w trzy-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

519 000 zł45 m² 11 505,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji - po generalnym remoncie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m2 położone w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

551 900 zł36 m² 15 373 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji Opiekun nieruchomości: łukasz Wojciechowski Specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wschowa

Wschowa,lubuskie

290 000 zł63 m² 4 603,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna! Bez pośredników. Dostępne od zaraz. Prosta sprzedaż jeden właściciel, księgi wieczyste. Mieszkanie znajduje się w bloku na ulicy Królowej Jadwigi we Wschowie na 3 ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

206 000 zł37 m² 5 606,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,74 m2 w odrestaurowanej kamienicy w stanie deweloperskim przy ul. Wincentego Styczyńskiego 3 w Wodzisławiu Śląskim.