dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Mickiewicza

Bielsko-Biała,śląskie

199 898 zł25 m² 8 028,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w kamienicy w centrum Bielska-Białej. Rozpoczynamy przedsięwzięcie obejmujące totalną modernizację kamienicy z 1900 roku, która obejmuje kapitalny remont budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 225 000 zł93 m² 13 172 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Ciche mieszkanie, 4 pokojowe, o powierzchni 93 m 2, usytuowane na Służewiu nad Dolinką przy ul. Wałbrzyskiej, 2 min od stacji metra Służew. Ponadto doskonała komunikacja tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpakowa

Kraków,małopolskie

305 527 zł28 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Ukończona inwestycja przy ul.Szpakowej - mieszkanie odebrane, sprzedaż na rynku wtórnym. Kawalerka ma 28,03mkw, znajduje się na vip., ma ekspozycję wsch., składa się z pokoju z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

451 200 zł39 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł60 m² 7 341,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Cena nieruchomości: 439 000 pln do negocjacji. Biuro nieruchomości home prezentuje państwu jasne, wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 59,80 m2 + balkon oraz 2 piwnice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Motorowa

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł42 m² 10 731,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,4 m2 znajduje się przy ul. Motorowej 2 na monitorowanym osiedlu z 1990 roku. Własnościowe mieszkanie o ekspozycji zachodniej mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świrskiego

Gdańsk,pomorskie

565 500 zł51 m² 11 088,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z kuchnią około 27 m2, - sypialni około 12,5 m2, - łazienki około 4m2, - garderoby 2m2, - oraz balkonu. Mieszkanie wykańczaliśmy ,dla siebie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: duża kawalerka przy ul. Sienkiewicza w zadbanej kamienicy. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 33m2 zlokalizowane przy ul. Sienkiewicza. Usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

622 439 zł79 m² 7 882,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż posiadamy mieszkania w nowo powstającej inwestycji na Białołęce. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których znajduje się łącznie 167 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Uroczysko

Kielce,świętokrzyskie

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Sprzedaży lub Zamiany Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem do wejścia! Doskonała lokalizacja na Uroczysku! rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

561 100 zł51 m² 11 002 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

579 000 zł70 m² 8 236,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obniżka ceny O 20 000 zł! ***0% prowizji od kupującego*** Polecam na sprzedaż bardzo ładne, jasne, 3pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Os. Bolesława Śmiałego - dzielnica Piątkowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

225 192 zł34 m² 6 623 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwy zakup na kredyt. Posiadam również większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

451 000 zł37 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Mszczonów,mazowieckie

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam sprzedam mieszkanie na 1 pietrze w centrum Mszczonowa blok 4 piętrowy przy ul dworcowej 3 Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

685 000 zł50 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Studio Nieruchomości przedstawia dwupokojowe przestronne mieszkanie 50 m2 z miejscem garażowym w dzielnicy Krowodrza - rejon ulic Wrocławska/ Łokietka mieszkanie I budynek - 2 pokoje, 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł57 m² 11 403,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Świeżo po remoncie generalnym, gotowe do wprowadzenia, nasłonecznione mieszkanie dwupokojowe, dwustronne wschód - zachód na wyższym parterze w 3 piętrowym ocieplonym budynku z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł89 m² 17 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w apartamentowcu na Muranowie, kilka minut spacerem do Starego Miasta, w niedalekiej odległości od muzeum Polin, kilka minut samochodem do ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

284 340 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Małe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - idealne na przyjazdy do Ciechocinka Nowa inwestycja - budynek z windą, położony w cichej i spokojnej okolicy, mieszkania z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

345 000 zł38 m² 9 158,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na Pomorzanach mieszkanie doskonałe jako inwestycja pod wynajem lub dla własnych potrzeb. Powierzchnoa 37,67 m2, II piętro w budynku z wielkiej płyty z lat 70 tych. Na terenie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł90 m² 13 858,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży piękne duże 90 m2 mieszkanie na ogrodzonym osiedlu Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

779 600 zł69 m² 11 299 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

402 200 zł50 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Radom,mazowieckie

352 000 zł59 m² 5 966,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na nieprzejezdnym, spokojnym osiedlu na 2 piętrze w bloku. Bardzo dobra lokalizacja, najważniejsze punkty w odległości kilkuset metrów: - szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

389 899 zł29 m² 13 444,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wykończone "pod klucz" 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie znajduje się na parterze trzy piętrowej kamienicy i składa się z: - oddzielniej kuchni z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Warszawa,mazowieckie

744 000 zł51 m² 14 488,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Prezentowany lokal ma 51,35 m2 i mieści się na ulicy Lewartowskiego, róg Karmelicka. Wymaga przeprowadzenia w nim prac remontowych, dzięki czemu nowy własciciel będzie mogł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł42 m² 12 677,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m2 z tarasem i miejscem postojowym lokalizacja: gdańsk-Morena to bardzo poszukiwana dzielnica ze względu na świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

409 000 zł44 m² 9 295 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursus

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł62 m² 9 584 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować słoneczne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w najlepszej części Ursusa. Ursus to liczne tereny zielone, duża ilość parków ( Hassów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

279 000 zł29 m² 9 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzieńska

Warszawa,mazowieckie

496 050 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa, bardzo ustawna kawalerka 33,07 m2 z łazienką, korytarzem na dużą szafę, pięknym salonem i doświetlonym aneksem w klimatycznej części Pragi Północ, między 2 stacjami metra!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

478 000 zł38 m² 12 579 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartamentowiec Mieszkanie w pełni umeblowane, funkcjonalne studio - tuż przy rzece oferta wstrzymana. Mieszkanie składa się z - aneksu kuchennego - pokoju - łazienki położenie genialne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ulicy Generała Jarosława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł43 m² 11 984,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach o powierzchni 43,4m^2 Mieszkanie składa się z: - dziennego pokoju, - sypialni, - kuchni z oknem, - łazienki, całość ok. 43,4 m^2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Saperska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł28 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Witam, posiadam na sprzedaż kawalerkę z komórką lokatorską i miejscem garażowym w cenie. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości loft ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe znajdujące się przy stadionie Resovii w Rzeszowie przy ul. Sportowej. Okolica Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

275 000 zł46 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 45,5 m2 usytuowane na 4 pietrze w bloku wielorodzinnym. Czynsz 430zł w skład wchodzi centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elsnera

Łódź,łódzkie

218 000 zł36 m² 6 055,56 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży dużej i funkcjonalnej kawalerki położonej w Łodzi, przy ul. Elsnera w wieżowcu z 1977r., na VII p.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

459 400 zł47 m² 9 774 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

399 000 zł50 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie przy ulicy Lipowej w Białymstoku -2 pokoje, kuchnia, przedpokój oraz łazienka z wc, o powierzchni 50,40 m2 + piwnica 5,60 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

513 531 zł45 m² 11 434,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cenisz wygodę życia i wysoki standard? A może doceniasz bliskość zielonych terenów, ukwieconych rabat w pobliżu centrum miasta? Jeśli tak, ta oferta jest skierowana właśnie dla.