dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

459 000 zł23 m² 19 767 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis inwestycji: w ramach inwestycji Małe Białczańskie powstanie 14 apartamentów wraz z parkingiem naziemnym i zewnętrzną strefą spa. Budynek został zaprojektowany przez doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

740 000 zł47 m² 15 778,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 46,9 m2 zlokalizowanego w centrum dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Cystersów. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł42 m² 12 048,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na granicy Bielan i Bemowa. Mieszkanie idealne jako pierwsza nieruchomość, dla singla lub pary. Doskonałe również jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

135 000 zł60 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferta na wyłączność, tylko W naszym biurze! Polecamy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone na pierwszym piętrze kamienicy blisko Rynku w Świebodzicach. Lokal o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta prywatna : Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 - pokojowe, położone na wrocławskim Szczepinie przy ul.Czarnieckiego. Mieszkanie o pow. 44 m2 jest w pełni rozkładowe, usytuowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 70 m 2 w Rzeszowie przy ulicy Sympatycznej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

527 675 zł75 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Gotowy do odbioru! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Lokalizacja : Piątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lenartowicza

Sosnowiec,śląskie

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 Sosnowiec Zagórze - ul. Lenartowicza - do wprowadzenia. Polecam do sprzedaży mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o pow. 65 m2 , położone na ostatnim 3 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

679 000 zł68 m² 9 991,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na Nowej Hucie, które idealnie sprawdzi się dla mniejszej lub większej rodzinki. Lokal: trzypokojowe mieszkanie narożne, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł60 m² 10 922,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie zachwyci każdego miłośnika nieruchomości z duszą i klimatem. Lokal znajduje się w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bilika

Będzin,śląskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3 Będzin Syberka ul. A. Bilika / do zamieszkania / własnej aranżacji - od zaraz. Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 38 mkw , na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

489 000 zł65 m² 7 534,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 30 września! Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 64,9m2, znajdujące się na os. Przyjaźni, przygotowane pod inwestycję - na wynajem lub zamieszkanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł35 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Przedstawia ofertę Sprzedaży Mieszkania 2 Pokojowego na parterze Idealne dla rodziny, pary i pod inwestycję! Mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Inwestycyjny ideał - pełen rozkład, osobna kuchnia - idealne pod wynajem Super cena, najtańsze w okolicy! Ulica Krępowieckiego, - metro Młynów 600m od budynku - autobus 50m od budynku, - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

350 000 zł51 m² 6 889,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Kmity, usytuowane na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 50,8 m2. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 65,3m2, z balkonem, usytuowane na parterze w budynku czteropiętrowym w centrum Legionowa. Blok jest ocieplony. na klatce znajduje się domofon. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł38 m² 10 920,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 2013 r. - umeblowane- do lekkiego odświeżenia/ dostępne od zaraz lokalizacja: nieruchomość znajduje się we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2 pokoje 44 m2, gotowe do zamieszkania. Piętro * 8/15 * * Balkon / ogród / taras * balkon * * Czynsz * 378 zł * * Ogrzewanie * miejskie * Rynek * wtórny * Rok budowy * 1960 * Rodzaj zabudowy *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Piastów,mazowieckie

448 000 zł48 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne, jasne i ciche mieszkanie w Piastowie tuż przy pętli autobusowej przy ulicy Sowińskiego, do przystanku autobusowego ok 60m. Mieszkanie o powierzchni 47,6m usytuowane na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

374 999 zł36 m² 10 330,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji! Zakup od osoby prywatnej, wykańczane dla siebie a nie pod sprzedaż. Apartament W najwyższym standardzie wykończenia! monitoring / windy / miejskie ogrzewanie lpec ul. Kwarcowa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

541 880 zł71 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 71,3 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z windą, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

478 000 zł50 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 50 m2. Mieszkanie znajduje się w Gdańsku przy ulicy Porębskiego. Budynek mieści się na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

599 000 zł52 m² 11 517 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,01 m2 na Podgórzu Duchackim. Nieruchomość Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saska

Kraków,małopolskie

520 000 zł40 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwa pokoje Z balkonem, miejscem postojowym W garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, ul.SASKA, PŁASZÓW. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł80 m² 10 238 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie położone w spokojnej okolicy na wrocławskim osiedlu Huby. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego apartament: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

293 000 zł47 m² 6 181,43 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na najbardziej pożądanym osiedlu w Bydgoszczy- bartodziejach! Umowa na wyłączność! Klucze w biurze! Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

516 000 zł57 m² 8 996 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 57,36m2 przy ulicy Królewieckiej budynek korona. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Sosnowiec,śląskie

195 000 zł48 m² 4 036 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie w Sosnowcu, w niezwykłej okolicy. Spokojna dzielnica, świetnie skomunikowana z miastami Śląska i Zagłębia. Sąsiedztwo uczelni powoduje, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana Pawła II

Czerniejewo,wielkopolskie

249 999 zł73 m² 3 423,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu nieruchomość na sprzedaż zlokalizowaną w miejscowości Czerniejewo. W skład nieruchomości wchodzą: - mieszkanie na parterze o powierzchni 73,02 m2, - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

609 000 zł54 m² 11 359,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie okolice Bonarki prowizja 0% Nowy etap cieszącej się ogromnym zainteresowaniem inwestycji sprawdzonego na rynku ogólnopolskim Dewelopera to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bysławska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na warszawskim zielonym Wawrze - 6 pokoi, loggia, 2 balkony, ogródek, dobry standard i cena, mieszkanie pachnące świeżością. Może to jest ta oferta, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodzieńska

Warszawa,mazowieckie

496 050 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa, bardzo ustawna kawalerka 33,07 m2 z łazienką, korytarzem na dużą szafę, pięknym salonem i doświetlonym aneksem w klimatycznej części Pragi Północ, między 2 stacjami metra!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł54 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, położone na parterze w pięciopiętrowym bloku wybudowanym w 2009 roku. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kamienna Góra

Gdynia,pomorskie

897 000 zł50 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

| 3 pokoje | inwestycja | prestiżowa lokalizacja | kamienica | wysoki standard | gdynia kamienna góra | Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, położone przy urokliwej, spacerowej Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

1 566 000 zł87 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Udogodnienia : - System robyg smart house pozwalający na sterowanie mieszkaniem, - na terenie osiedla : pokój zabaw dla dzieci, place zabaw zewnętrze, sauny, strefa fitness, - prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Muzealna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

415 863 zł34 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe latem 2024 Kameralna Inwestycja łącząca nowoczesne budownictwo z tradycyjnym klimatem.Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł56 m² 30 553,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament na Powiślu! Cena do negocjacji! Załączone zdjęcia to wizualizacje, mieszkanie na ostatnim etapie prac wykończeniowych. Cena obejmuje projekt, wykończenie wraz z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł42 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! atrakcyjne oferty Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na os. Uroczysko ul. Marszałkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zbąszyń

Zbąszyń,wielkopolskie

300 000 zł55 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie (55m2) na 17 Stycznia 55m2 - 3 pokoje zaneksem kuchennym, łazienka, korytarz duży balkon pomieszcenie gospodarcze piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 993 350 zł133 m² 14 997 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Możliwość wydzielenia trzech niezależnych lokali, trzy poziomy, widok na Giewont. Inwestycja położona w najbardziej widokowej części Kościeliska, promująca wypoczynek w zgodzie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij