dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

220 000 zł117 m² 1 880,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w odnowionej kamienicy w centrum Lubina. Powierzchnia 117m 2. Cena tylko 220 tys. 4 pokoje , kuchnia, łazienka z wc, przedpokój o łącznej pow. mieszkalnej 94,70m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

248 358 zł49 m² 5 099,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji i Podatku pcc Termin oddania 2016, budowa zakończona Opis mieszkania: przytulne, dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Ząbkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbie

Kraków,małopolskie

493 074 zł71 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie od developera. i pcc. Dąbie (dąbska/lema) - mieszkania w sąsiedztwie terenów zielonych, z doskonałymi połączeniami komunikacyjnymi z każdą dzielnicą Krakowa - 18 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Kameralne mieszkanie na parterze w niskim budynku, w pełni wyposażone, posiada przestronną kuchnię, oraz oddzielną łazienkę i wc,rozkładowe. B.ciekawy rozkład! Super lokalizacja - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

170 720 zł31 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny / aqua park Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks pięciopiętrowych budynków w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - Kontakt: monika zakrzewska, tel: balkon / do wprowadzenia / ciche Mieszkanie o powierzchni 43,8 m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując to mieszkanie nie płacisz 2% pcc! Przestronne mieszkanie, mieszące się na poddaszu zadbanej kamienicy. Obecnie prowadzone są w nim prace remontowe - zdjęcia przedstawiają obecny stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

225 000 zł43 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! bardzo dobra inwestycja pod wynajem. Stan bardzo dobry Oferujemy do sprzedaży ustawne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 tym piętrze 10 piętrowego budynku w Katowicach - Oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł48 m² 2 281,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu o powierzchni 48,21, mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł61 m² 8 033 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 61m2, bemowo. Znakomita lokalizacja pod względem komunikacyjnym, blisko przystanek autobusowy i tramwajowy, a w niedalekiej przyszłości stacja metra. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / do wprowadzenia / niski budynek Mieszkanie o powierzchni 51 m kw. na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł46 m² 5 196 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2 usytuowane na wysokim parterze w kamienicy przy ulicy Kosińskiego. Niezależny układ pomieszczeń. Składa się z: * 2 pokoi * kuchni * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Świdnica,dolnośląskie

235 000 zł56 m² 4 217,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Propozycja idealna dla rodziny! - Idealne I piętro - Nieruchomość nie wymaga dodatkowych inwestycji! - Wszelkie udogodnienia os. Młodych w zasięgu ręki - Tereny rekreacyjne w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

152 289 zł35 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Mam do zaoferowania kawalerkę w stanie deweloperskim, w świeżo oddanym do użytku kameralnym budynku na osiedlu Szwederowo. W skład całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł41 m² 5 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż, mieszczącego się na trzecim piętrze bloku z cegły , wybudowanego w 1999 roku. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł71 m² 7 606 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 71m2, wola. Mieszkanie znajduję się na parterze w przedwojennej kamienicy 1929/30. Wysokość mieszkania ok 295cm. Opis pomieszczeń Pokój 1: -22mkw -podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

261 284 zł56 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nasza nowa propozycja to kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie. Została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach ceniących sobie życie w centrum miasta. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Łódź,łódzkie

148 000 zł38 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Wyjątkowe mieszkanie z bloku z cegły. Pomimo tego że wymaga gruntownego odświeżenia jest bardzo funkcjonalne i duże jak na M2- 38 m. Charakteryzuje je ogromny pokój dzienny - około 23m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

241 592 zł53 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

533 000 zł52 m² 10 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wola, centrum, ul.Chmielna. Budynek-cegła,2pk,51,9m2. Stan lokalu: do zamieszkania. Kuchnia widna, umeblowana pow.: 8,00 m2, podł.: terakota,glazura. Łazienka pow.: 2,50 m2, terakota, ściany: glazura WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł81 m² 2 086,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "profil" prezentuje do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 81m2 położone na piętrze w domu wielorodzinnym na osiedlu Kuntersztyn. Nieruchomość to salon (25m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

324 555 zł59 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana na Bartodziejach reprezentuje nowatorski i funkcjonalny trend w architekturze bydgoskich osiedli. Charakteryzuje się ponadczasową stylistyką, wykorzystaniem wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

526 349 zł64 m² 8 161,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na parterze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany termin zakończenia budowy: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

432 900 zł58 m² 7 487,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Realizowane osiedle położone jest w Wilanowie, przy Alei Rzeczypospolitej. To najbardziej wysunięty w stronę Centrum punkt Nowego Wilanowa. Tak dogodne położenie zapewnia łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

213 762 zł46 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

295 239 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,89m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,29m2, od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

260 000 zł52 m² 4 955,21 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,47m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sikorskiego

Żory,śląskie

163 000 zł72 m² 2 263,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 Żory ul. Os. Sikorskiego 163 000 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuję Państwu mieszkanie M5 o powierzchni 72 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Żorach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł49 m² 14 693,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49 m2 składające się z 2 pokoi położone na 1. piętrze w 9-pietrowym budynku z 2015 r. z windą do poziomu garażu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

195 000 zł27 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk inflancka / winda / ciche / kawalerka Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 26 m2 w okolicy ul. Inflancka. Ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 735 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

532 000 zł72 m² 7 419,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardzka

Wrocław,dolnośląskie

398 900 zł76 m² 5 248,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki. 3 pokojowe, stan deweloperski, bezczynszowe garaż taras 36 mkw. Oraz podatku pcc 2%. Deweloperskie bezczynszowe trzy pokojowe mieszkanie na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koziny

Łódź,łódzkie

123 000 zł36 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy do zakupu dużą kawalerkę z balkonem w czteropiętrowym bloku z cegły na Kozinach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3piętrze i składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

228 000 zł47 m² 4 804,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Najnowsza kameralna inwestycja na bydgoskim Czyżkówku. Osiedle składać się będzie z dwóch trzykondygnacyjnych budynków, zacisznie położonych w otoczeniu bujnej zieleni. Hala garażowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią (bez okna, okno miedzy kuchnia a większym pokojem) mieszkanie jest do lekkiego odświeżenia. Na podłodze parkiet. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

352 500 zł40 m² 8 803,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka z balkonemna warszawskiej Woli (region Młynów). Nowa inwestycja - termin oddania II kwartał 2018. Salon, łazienka, hall z aneksem kuchennym, garderoba. Dogodna lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

185 000 zł48 m² 3 838 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dobra inwestycja pod wynajem! Ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni 48,2m2 znajdujące się na IV piętrze czteropiętrowego bloku. Okolica cicha spokojna blisko skrzyżowanie z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

358 000 zł47 m² 7 657,75 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie (46,75m2) w stanie deweloperskim zlokalizowane jest na 8 piętrze nowoczesnego apartamentowca, położonego w dzielnicy Grzegórzki. Mieszkanie posiada 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

210 000 zł43 m² 4 919,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,69m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Lublin,lubelskie

305 000 zł67 m² 4 536,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 67,23m2 na parterze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 32,10m2, od strony.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij