dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł118 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie na Powiślu w kamienicy z 1937 r. Idealny rozkład pokoi. Mieszkanie dwustronne, z dużą łazienką z oknem, oddzielne wc. Możliwość zmiany aranżacji.Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Park im. dr. Henryka Jordana

Kraków,małopolskie

480 000 zł33 m² 14 470,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Więcej informacji po 5/09. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowana jest na 5 piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą. Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł63 m² 15 955,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na Sprzedaż 3 Pokojowy Apartament w Sercu Wrzeszcza przy ulicy Jesionowej. Mieszkanie o powierzchni 62,61 m2 mieści się na 1 piętrze w kameralnym 4 piętrowym apartamentowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

422 900 zł47 m² 8 997,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski, ul. Korkowa Metraż: 47 m2 Piętro: 3 z 4 Rok budowy: 1968 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

763 215 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja róg ul. Leszczyńskiej i romualda Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera - brak 2% podatku pcc! Na sprzedaż: widokowe mieszkanie o powierzchni 89 , 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

295 000 zł84 m² 3 511,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Oferujemy na sprzedaż przestronne, zadbane, 84-metrowe mieszkanie w Starym Koninie. Mieszkanie znajduje się w czterorodzinnym budynku wykonanym z cegły. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

252 700 zł25 m² 9 996,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowej inwestycji ul. Warszawska! W ofercie prezentujemy małe mieszkania o metrażu 25,00 m2 do 35,00 m2! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,28 m2 z dużym balkonem 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

W ofercie sprzedaży świeżo odremontowane mieszkanie! Szczególna propozycja dla rodzin z dziećmi! W pobliżu szkoła podstawowa i przedszkole oraz duża baza handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

0 % prowizji dla kupującego istnieje techniczna możliwość wydzielenia 2 niezależnych pokoi! idealna dla studentów! Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka z balkonem o powierzchni ok. 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostroroga

Warszawa,mazowieckie

696 000 zł44 m² 15 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Woli wraz z komórką lokatorską 15 m2 przylegającą do mieszkania oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

440 000 zł51 m² 8 676,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję bezpośrednio od właściciela na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami w Pruszczu Gd. przy ul Dybowskiego inwestycja Debiut IV, budynek B, inpro, odbiór wrzesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Osiecko

Osiecko,lubuskie

199 900 zł59 m² 3 411,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świetnie zlokalizowanego mieszkania w Osiecku oraz ogródka działkowego idealnego na letnie biesiady. Osiecko leży ok. 7 km na zachód od Bledzewa oraz 3,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Centrum Włocławka. Lokal usytuowany na 1-piętrze w niskim bloku z cegły. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł48 m² 11 549,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu rodzinne mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Wrzeciono 49 w Warszawie. Mieszkanie idealne dla rodziny, ceniącej sobie dobrą komunikację, cisze, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

292 000 zł36 m² 8 225,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze, a dzięki skosom w sypialni, tak na prawdę zyskujesz większy metraż w cenie kawalerki = ok. 35,05m2 liczone po podłodze (ok. 30,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

414 000 zł58 m² 7 137,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko W tym miesiącu! im większy metraż = tym większy rabat! Nie przegap - mieszkanie z dużym ogrodem! Posiadam na sprzedaż także mieszkania w większym metrażu na ten rok! Umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

383 000 zł52 m² 7 436,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

** I speak english ** - full English support within the process of buying your dream apartment / investing in house rental Zarezerwuj swoje wymarzone lokum za jedyne 1.000 PLN nie przegap okazji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

312 000 zł35 m² 8 939,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja czerwcowa! Zadzwoń i poproś o ofertę pozostałych mieszkań w promocji! Mieszkanie gotowe już na wakacje! dwa pokoje idealne na pierwsze mieszkanie! bądź dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

364 100 zł52 m² 7 002 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

235 000 zł27 m² 8 608,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup jako lokal użytkowy - dodatkowy atut przy sprzedaży/wynajmie firmie! ** I speak english ** - full English support within the process of buying your dream apartment / investing in house rental.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł63 m² 9 968,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mam olbrzymią przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałą ofertę, w otoczeniu zieleni i w pobliżu wału wiślanego. 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

220 000 zł88 m² 2 511,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuję unikalne mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo ładnej stylowej kamienicy. Mieszkanie z ogrzewaniem węglowym, teren wspólnoty ogrodzony , możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł158 m² 9 798 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun Oferty przestronny apartament Z widokiem Otoczenie nieruchomości: - ulica w centrum miasta- dogodnie skomunikowana z każdą wrocławską uczelnią. - w pobliżu Dworzec Główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

598 000 zł63 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Trzy oddzielne pokoje, duży balkon, piwnica, os. Oświecenia (mistrzejowice). N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż ustawne, jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,25 m2 położone na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siarczana

Łódź,łódzkie

289 000 zł40 m² 7 286,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prawdziwa gratka :) Zapraszam na prezentację świeżo odnowionego mieszkania z klimatyzacją. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń po remoncie generalnym położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

625 000 zł55 m² 11 287,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Aplauz oferują do sprzedaży 2-pokojowy apartament o powierzchni 52,38 m2 z dużym tarasem oraz komórką lokatorską o powierzchni 2,99 m2. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł57 m² 19 525,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Apartament o powierzchni 56,85 m2: - Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakroczymska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł93 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 93 mkw znajdujący się przy ulicy Zakroczymskiej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł75 m² 5 750,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość o powierzchni 74,60 m2 usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brzeźno

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, obiektem sprzedaży jest nieruchomość znajdująca się w nadmorskiej dzielnicy Brzeźno w Gdańsku, o łącznej powierzchni 48m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczy Dół

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł62 m² 19 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Luksusowe mieszkanie, na które składają się: Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

388 605 zł44 m² 8 850,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,91m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku 5 piętrowym (budynek z windą) Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł36 m² 13 186,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie na Pradze-Południe przy ul. Szaserów Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w pobliżu szpitala mon. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł52 m² 7 118,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | 51,98 m2 | ul. Aroniowa | Rzeszów Prezentowane dwupokojowe mieszkanie ma powierzchnię 51,98 m2. Położone jest na parterze w niskim 1-piętrowym budynku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

689 999 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone o powierzchni 66,89 m2 gotowe do zamieszkania! W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - 2 pokoje, - łazienka, - toaleta, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł49 m² 10 752 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gdańsk jasień Na sprzedaż 3 pokojowe, zadbane mieszkania o powierzchni 49,2m2. składającego się z: - dwóch sypialni, - kuchni z salonem z wyjściem na balkon. - łazienki - korytarza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2. W pełnym rozkładzie oraz gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - dwa osobne pokoje- 12m i 9m - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament z tarasem, z widokiem na las! Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w budynku z 2016 roku z windą do poziomu garaży. Oryginalne, nietuzinkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

462 672 zł36 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W realziacji/ Mieszkanie 2 pokojowe/36 M2 /wrocław Krzyki Wojszyce Świetna lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Inwestycja realizowana w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

239 000 zł47 m² 5 042 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukają Państwo dwupokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w dobrej lokalizacji, to ta oferta spełni Wasze oczekiwania! Jest to również super propozycja mieszkania pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m2 w cenie 1 090 000 pln składające się z salonu, otwartego aneksu kuchennego, 2 sypialni , 2 łazienek, korytarza, garderoby, 10 metrowego tarasu.