dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł75 m² 5 750,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość o powierzchni 74,60 m2 usytuowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brzeźno

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, obiektem sprzedaży jest nieruchomość znajdująca się w nadmorskiej dzielnicy Brzeźno w Gdańsku, o łącznej powierzchni 48m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczy Dół

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł62 m² 19 120 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Luksusowe mieszkanie, na które składają się: Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

388 605 zł44 m² 8 850,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,91m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku 5 piętrowym (budynek z windą) Mieszkanie: nieruchomość jest w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł36 m² 13 186,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie na Pradze-Południe przy ul. Szaserów Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w pobliżu szpitala mon. Cicha i spokojna okolica z rozwijającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł52 m² 7 118,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | 51,98 m2 | ul. Aroniowa | Rzeszów Prezentowane dwupokojowe mieszkanie ma powierzchnię 51,98 m2. Położone jest na parterze w niskim 1-piętrowym budynku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

689 999 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone o powierzchni 66,89 m2 gotowe do zamieszkania! W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - 2 pokoje, - łazienka, - toaleta, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł49 m² 10 752 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gdańsk jasień Na sprzedaż 3 pokojowe, zadbane mieszkania o powierzchni 49,2m2. składającego się z: - dwóch sypialni, - kuchni z salonem z wyjściem na balkon. - łazienki - korytarza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48m2. W pełnym rozkładzie oraz gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - dwa osobne pokoje- 12m i 9m - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament z tarasem, z widokiem na las! Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w budynku z 2016 roku z windą do poziomu garaży. Oryginalne, nietuzinkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

462 672 zł36 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W realziacji/ Mieszkanie 2 pokojowe/36 M2 /wrocław Krzyki Wojszyce Świetna lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Inwestycja realizowana w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Elbląg,warmińsko-mazurskie

239 000 zł47 m² 5 042 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukają Państwo dwupokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w dobrej lokalizacji, to ta oferta spełni Wasze oczekiwania! Jest to również super propozycja mieszkania pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m2 w cenie 1 090 000 pln składające się z salonu, otwartego aneksu kuchennego, 2 sypialni , 2 łazienek, korytarza, garderoby, 10 metrowego tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż idealne mieszkanie pod inwestycję wynajmu. Mieszkanie znajduje się na parterze w jednopiętrowym budynku. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe (możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

675 000 zł49 m² 13 775,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego, słonecznego mieszkania w centrum Gdyni? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja, - przestronny układ pomieszczeń, - dużo naturalnego światła, - pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

649 000 zł54 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - wola duchacka termin realizacji- zakończenie budowy wakacje 2023 Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Kraków,małopolskie

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 położone przy ulicy Frycza-Modrzewskiego, os. Żabiniec, dz. Prądnik Biały. Lokal składa się z salonu, kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Gdynia,pomorskie

1 410 000 zł70 m² 20 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Niesamowita nieruchomość blisko centrum i plaży! Mieszkanie ma 70,18m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

553 000 zł79 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie - gotowe do odbioru legionowo 79m2 - 3 pokoje - widna kuchnia Do dyspozycji mamy salon z widnym aneksem kuchennym o powierzchni 31m2 oraz dwie sypialnie 14m2 i 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł38 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 usytuowane na 2 piętrze w w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok z lat 60-tych (cegła). Mieszkanie w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 289 000 zł116 m² 11 092,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 4 pokoje o powierzchni 116,20 m2 na 8 piętrze z 13,80 m2 balkonem z ekspozycją południową. Mieszkanie (C9-8-36) składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł57 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły, z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok położony na cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rogera

Lublin,lubelskie

249 900 zł26 m² 9 611,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Ofertą sprzedaży jest przytulne, 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26m2 zlokalizowane na 3 piętrze bloku położonego w Lublinie przy ulicy Króla Rogera na Czechowie. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Częstochowa,śląskie

279 680 zł61 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie na Północy. Prezentuje Aleja Nieruchomosci lokalizacja;Osiedle Północ jedn.C,ul Fieldorfa Nila 15,blok niedaleko pętli tramwajowej. O mieszkaniu Lokal (61m2)składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Koszarowa

Siedlce,mazowieckie

310 000 zł30 m² 10 437,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania: główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

462 456 zł55 m² 8 389,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Komórka lokatorska w cenie mieszkania Trzy pokoje na Zakrzowie Wysoki Parter W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Oliwa

Gdańsk,pomorskie

379 999 zł27 m² 14 074 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Gdańsk oliwa VII dwór Na sprzedaż oferujemy słoneczną kawalerkę znajdującą się w Gdańsku, VII Dwór, mieszczącą się na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

335 000 zł60 m² 5 865,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu niepowtarzalne, piękne mieszkanie, gotowe do zamieszkania o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane na Osiedlu Rąbin! mieszkanie : Świeżo po kapitalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

369 800 zł47 m² 7 868 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47 m2, zlokalizowane przy ul. Nowy Świat na osiedlu Sady. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym, ocieplonym oraz zabezpieczonym domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł108 m² 5 231,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum miasta, pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Placem Zamenhofa. Przestronne 108 m2, składające się z czterech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

279 000 zł37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Legnica, znana i ceniona dzielnica Tarninów. W naszej ofercie rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe, 37,2 m2, na 3-pietrze budynku 4-pietrowego po termoizolacji. Balkon francuski w salonie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skawina

Skawina,małopolskie

425 000 zł53 m² 8 019 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe duże mieszkanie 53 m2 atrakcyjną lokalizacją w centrum Skawiny Mieszkanie wychodzi na 3 strony (południe, zachód, wschód), składa się z 2 osobnych dużych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jachcice

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem znajdujące się w budynku na osiedlu Jachcice. Pomieszczenia: 64 m 2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Pelplin,pomorskie

98 175 zł30 m² 3 250,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obwieszczenie O pierwszej licytacji nieruchomości Jako wierzyciel w sprawie o sygnaturze km 1344/21 informuję, że Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie ma 38m2, znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej. Jednostronne, po całkowitym remoncie wraz z instalacjami w 2019r. Mieszkanie 2-pokojowe (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Gdańsk,pomorskie

414 000 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz przy ulicy Batorego. Budynek I lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na poziomie sutereny (pomiędzy 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł56 m² 7 714,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjna oferta 3 pokojowego mieszkania na 1 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 55,61m2 znajduje się przy ul. Włocławskiej - osiedle Stawki. Budynek z cegły z 2012 roku, ogrodzony. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

497 541 zł53 m² 9 340 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawię Państwu propozycje różnych nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie informacji: ilość pokoi, oczekiwany metraż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 170 000 zł64 m² 18 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Narożne, 64m2 w znakomitej lokalizacji, blisko morza, tuż przy parku Jana Pawła II w Gdańsku Zaspie. Trzy pokoje (duża kuchnia z salonem 28 m2, sypialnia 14 m2 , gabinet 10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w kameralnym, zamkniętym osiedlu - budynek z 2015 r + miejsce postojowe w garażu podziemnym. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

548 000 zł64 m² 8 629,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw, położone na pierwszym piętrze. (Budynek 10-piętrowy z windą). Bardzo dobra lokalizacja na Gądowie Małym, przy ul.