dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowodwory

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł58 m² 11 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Piękny 3 pokojowy Apartament - urządzony w wysokim standardzie w stylu Glamour + Dużym Tarasem jak Ogród Apartament o powierzchni 58 m2. Składa się z : Salonu Kuchni Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł68 m² 14 651,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,57 m usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku odebranym w grudniu 2012 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Brzeźno

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - okazja 2 pokoje z tarasem Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

499 000 zł44 m² 11 289,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupokojowe / funkcjonalny układ / blisko przystanku / kameralne osiedle / balkon / zielona okolica / Mieszkanie dla / pary / pod najem / inwestycyjnie / Twoje pierwsze mieszkanie / 44,20 m2 / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokola

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

260 000 zł53 m² 4 802,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie na 4 piętrze o powierzchni 54,14 m2, zlokalizowane w Skarżysku-Kamiennej na Os. Żeromskiego ul.Sokola -> 3 lata temu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcinkowskiego

Katowice,śląskie

385 000 zł34 m² 11 323,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bezpośrednio od właściciela. Kupujący nie płaci prowizji, bez pcc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu mieszczącego się w nowej inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Pruszków,mazowieckie

350 000 zł85 m² 4 129,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Bezczynszowy lokal mieszkalny na poddaszu W kamienicy. Pruszków - do sprzedaży nietypowy lokal w kilkulokalowej kamienicy z 1900 r., położony na II piętrze (poddasze użytkowe), łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kurak

Łódź,łódzkie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedaży nieruchomość w rejonie Łódź- górna. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w bloku z windą. Łączna powierzchnia nieruchomości to 48 m 2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

360 000 zł61 m² 5 866,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Duże, rozkładowe mieszkanie dla rodziny, położone na parterze bloku z cegły na os. Wazów. Mieszkanie zacisznie położone, wewnątrz osiedla, jasne, przestronne i funkcjonalne, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

315 421 zł21 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum miasta = atrakcyjność i prestiż, - opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wieków Kielc

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Charakterystyka >do sprzedaży nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 54,95m2 Mieszkanie składa się >salon połączony z aneksem kuchennym >dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

826 500 zł61 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Zapytaj o 10%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

869 300 zł45 m² 19 318 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

583 800 zł42 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 118 700 zł61 m² 18 339 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

749 500 zł55 m² 13 627 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

447 700 zł42 m² 10 584 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

439 000 zł52 m² 8 442 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

491 400 zł42 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańskiej dzielnicy Jasień przy ul. Morelowej w inwestycji Dewelopera Activa w bloku B2 lokal 29. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł46 m² 13 745 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle unikatowe, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze Nowej Inwestycji Deweloperskiej z budynku z 2021 roku przy ul. Fort Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł35 m² 16 940,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia ofertę kawalerki na sprzedaż, zlokalizowaną w samym centrum miasta. Lokalizacja: budynek znajduje się pod adresem ulica Ludwika Waryńskiego 3, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

515 000 zł67 m² 7 632 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł49 m² 11 115,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,39m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania przynależy balkon, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

597 800 zł43 m² 13 902 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł70 m² 15 060 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Prestiżowe osiedle na Tarnogaju! Mieszkanie 69,72 m2 mieści się na 2 piętrze apartamentowca przy ul. Armii Krajowej i Nyskiej. Mieszkanie składa się z: - pokoju 15,25 m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

658 700 zł83 m² 7 899 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

672 800 zł25 m² 26 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

459 400 zł47 m² 9 774 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

749 000 zł69 m² 10 888,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.