dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

159 000 zł38 m² 4 173,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, doskonałe pod wynajem *** Polecamy atrakcyjnie położone mieszkanie na osiedlu Antoniuk. Miejsce jest ciche i spokojne, otoczone terenami zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

170 000 zł26 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 26,18 m2, usytuowane na I piętrze IV piętrowego bloku na os. Strusia. Ekspozycja okien - południowa. Rozkład mieszkania: salon (ok. 15 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inżynierska

Gdynia,pomorskie

605 660 zł55 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa/ nowa / kameralna inwestycja Pragniemy Państwa zainteresować nową kameralną inwestycją mieszkaniową w Gdyni Orłowie obejmującą 6 apartamentów i lokal usługowy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

75 000 zł59 m² 1 274,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Jedlinie Zdroju, usytuowane na parterze kilkurodzinnego budynku. Na powierzchnię mieszkalną składają się przedpokój z oknem, ciemna kuchnia, 2 pokoje oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

204 970 zł40 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie, salon z aneksem kuchennym ponad 20m2, dla ceniących ład architektoniczny w otoczeniu zieleni i wody, w pobliżu przystanki, sklepy, ośrodek zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł80 m² 6 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze (ostatnie w budynku). Dzięki okolicznej niskiej zabudowie, widok z okien góruje na dachami pobliskich budynków. Pozwali to zachować prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł46 m² 5 780,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja ukończona będzie w czerwcu tego roku. W sprzedaży zostało jedynie 6 mieszkań. Wielorodzinny budynek trzykondygnacyjny położony w spokojnej dzielnicy - warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagowska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł83 m² 6 012 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie o powierzchni 82,62 m2 i ekspozycji północno-zachodniej. Salon o powierzchni ok. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł55 m² 6 345,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: pełen rozkład / duży balkon / ciche Mieszkanie o powierzchni 55 m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. XXI Wieku

Józefosław,mazowieckie

265 936 zł48 m² 5 490,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Promocja cenowa gotowych mieszkań! Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest w budynku o wysokim standardzie wykończenia. Budynek posiada zabezpieczenie przeciwwilgociowe, wyciszone stropy, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankego

Katowice,śląskie

215 000 zł59 m² 3 646,54 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,96 m2 na siódmym piętrze w wysokim bloku. Blok położony w dobrze skomunikowanym rejonie a jednocześnie w pobliżu dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Białystok,podlaskie

296 000 zł48 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wykończone 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48 m2 położone centrum miasta. Nieruchomość położona jest na parterze w nowym ogrodzonym bloku z wykonanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oboźna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

139 000 zł35 m² 3 982,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agencja nieruchomości lexnova Sprzeda kawalerkę na I piętrze w Centrum Elbląga, z balkonem. Proponujemy przestronną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

167 000 zł45 m² 3 700,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji!cena do negocjacji! Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży mieszkanie rozkładowe, na I pietrze bloku czteropiętrowego, w spokojnej części osiedla, blok oddalony od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarczyńska

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł83 m² 11 093,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny z możliwością użytkowania lokalu biurowego usytuowane w budynku z cegły z 2000 roku w pobliżu Hotelu "Sobieski"na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

383 528 zł41 m² 9 359 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 15 piętrze dwu wieżowego 17piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Ełk,warmińsko-mazurskie

153 000 zł41 m² 3 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja! Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie położone na parterze bloku na os. Tuwima. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem do ogródka wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

181 530 zł40 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,34m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

354 123 zł49 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe mieszkania! zamieszkaj na bemowie Nowa, ukończona inwestycja w znakomicie skomunikowanym miejscu Bemowa, w niewielkiej odległości od centrum miasta! Niebanalna architektura budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

528 485 zł56 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,24 m2), dwóch pokoi (11,50 m2 + 9,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

227 835 zł51 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania W łęcznej! ostatni etap budowy! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,63m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

275 393 zł67 m² 4 140 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena: 275.392,80 zł (4.140 zł/m2) Planowane oddanie mieszkania do użytkowania - październik 2017 r. Możliwość nabycia miejsca parkingowego w garażu podziemnym za cenę brutto 35.000 zł. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł55 m² 5 432,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne, w pełni wykończone, mieszkanie o powierzchni 51,26 m2 wraz z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 3,60 m2 oraz miejsce parkingowe na platformie w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

435 590 zł101 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja W puławach! Przestronny pięciopokojowy apartament o pow. 101,30m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w Puławach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,00m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Odrodzenia

Katowice,śląskie

140 000 zł36 m² 3 859,94 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Prezentujemy Państwu mieszkanie na spokojnym i cichym osiedlu Odrodzenia. W sąsiedztwie dzielnicy jeden z największych kompleksów leśnych w Katowicach Rezerwat Przyrody Ochojec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Załęże

Katowice,śląskie

79 000 zł42 m² 1 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42m 2 do remontu. Oferta wysłana z systemu bck Galactica Mieszko.my Jako Biuro Nieruchomości działamy w oparciu o licencję nr 19561.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

279 500 zł41 m² 6 780,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe: pokój dzienny z aneksem - 20,29 mkw, sypialnia - 12,78 mkw, łazienka - 5,18 mkw, przedpokój - 2,97 mkw; łącznie 41,22 mkw + ogródek 19.78 mkw. Atrakcyjny 4-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

682 024 zł85 m² 7 982 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze dwu wieżowego 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Młynów

Warszawa,mazowieckie

334 851 zł46 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin oddania inwestycji: IV kwartał 2018 Liczba pokoi: 3 45,87 na:   pln pln Piętro:12 Mieszkania w centrum stolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w Poznaniu, winiary, ul. Piątkowska! Duże, przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie, pow. 46m2 przy ulicy Piątkowskiej. Mieszkanie na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł66 m² 6 404,83 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Najbardziej komfortowa inwestycja! Opis Mieszkania: serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

344 989 zł49 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ptakowice

Ptakowice,opolskie

70 000 zł71 m² 981,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! polecamy! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w niskim bloku w miejscowości Ptakowice w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

325 510 zł38 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Silver Residence to nowoczesny budynek wielorodzinny powstający w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, tuż obok Placu Dominikańskiego i wrocławskiego Rynku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowy apartament dla osób ceniących elegancję i komfort. Mieszkanie na Wojszycach. Znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z 2009 r. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

349 110 zł43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł74 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-5 , Fordon - Przylesie, 74 m2 , idealny układ, 240.000 zł. Prezentujemy Państwu mieszkanie usytuowane na 5 piętrze - 6-kondygnacyjnego budynku. Jest winda. Mieszkanie dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

588 000 zł68 m² 8 609,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokoje prosto od dewelopera! bez prowizji i podatku. Inwestycja na terenie dzielnicy Ursynów - to największe osiedle stolicy. Dobrze rozwinięta infrastruktura: szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

255 500 zł24 m² 10 690,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł37 m² 6 420,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od Kupującego! Idealne miejsce pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,6m2, w bloku z windą, os. Krakowska Południe, rzeszów. Nieruchomość jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

355 871 zł41 m² 8 629 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze dwu wieżowego 17piętrowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij