dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

320 000 zł48 m² 6 672,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,96 m 2 w Pile. Os. Zamość. Po kapitalnym remoncie w 2018 roku. W mieszkaniu brak gazu. Balkon/ winda/ piwnica/ I piętro Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie przy ul. Jana Pawła o pow 48 mkw po kapitalnym remoncie z wymianą wszystkich okien na nowe, z pozbyciem się instalacji gazowej, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł57 m² 10 614 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i łazienką z wc. Ustawne 2 pokoje z widokiem na panoramę zachodnią, jeden pokój z widokiem na północ a kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowe do adaptacji i zamieszkania. Klucze do mieszkania w biurze. Piękne mieszkanie z balkonem w inwestycji Apartamenty Senatorska w samym centrum Łodzi. Stan deweloperski. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł45 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Niezwykle atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską na nowoczesnym osiedlu z 2009 r. Osiedle bardzo zadbane z całodobową ochroną, placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

780 000 zł102 m² 7 683,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu piękne i przestronne mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Bajkowym, które składa się z: poziom 1 - uroczego salonu z kominkiem - słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł68 m² 8 809 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Mieszkanie idealne dla młodych rodzin oraz inwestorów. Mieszkanie dwustronne Z dwoma balkonami. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nieszawa

Nieszawa,kujawsko-pomorskie

100 000 zł41 m² 2 433,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w Nieszawie - 7 km od Ciechocinka - dostępne od zaraz Mieszkanie o pow. 41,10 m 2 na wysokim parterze w bloku z 1995 roku, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

429 000 zł47 m² 9 156,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Super oferta! Przytulne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. W pełni urządzone i wyposażone w niezbędny sprzęt agd, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Olecko,warmińsko-mazurskie

105 000 zł62 m² 1 693,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - mieszkanie w kamienicy 62m2 - wyposażenie w cenie Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy w Olecku przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

599 000 zł57 m² 10 426,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, do sprzedania oferujemy mieszkanie zlokalizowane na al. Kijowskiej w Krakowie, na dziewiatym piętrze w dziesięciopiętrowm bloku z wielkiej płyty z lat 80 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

634 999 zł58 m² 10 948 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Adres: christiana Andersena 45 | 57,46m2 | 3 pokoje | I piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | południowa ekspozycja salonu + duże okno = bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiwerskiego

Lublin,lubelskie

303 000 zł38 m² 7 994,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia, zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku. Prezentowane mieszkanie to 38 metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

1 029 100 zł52 m² 19 790,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Prestiż dla wymagających w Centrum Wrocławia W wyjątkowej części Wrocławia, w sąsiedztwie Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Brzeg,opolskie

215 000 zł60 m² 3 566 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania do własnej aranżacji. Nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2, do częściowego wykończenia, usytuowane jest na trzecim piętrze (adaptacja strychu). Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Żory

Żory,śląskie

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu prze piękne, ostatnie 55 metrowe mieszkanie z własnym ogrodem o powierzchni 90 m2. Usytuowanie na parterze budynku osiedla w doskonałej lokalizacji zaledwie 5 min od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Poznań,wielkopolskie

468 072 zł47 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko teraz mieszkanie z rabatem ponad 23tys.zł! Inwestycja zlokalizowana w spokojnej okolicy tuż przy Rynku Wildeckim. Termin przekazania kluczy - wrzesień 2022r. Mieszkanie: - powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stągiewna

Gdańsk,pomorskie

1 458 000 zł81 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna Inwestycja! Szybka stopa zwrotu! Komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament, w luksusowym kompleksie Apartamentów, położonym na Wyspie Spichrzów w samym centrum Gdańska przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

576 000 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli poszukujesz dużego mieszkania w dobrej lokalizacji dla siebie lub pod inwestycję, zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Nieruchomość znajduje się w Warszawie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

1 230 000 zł92 m² 13 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wróciło do sprzedaży z powodu nieotrzymania kredytu przez poprzedniego kupującego. N-home Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

550 000 zł92 m² 5 991 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w centrum Szczawna Zdroju w bezpośrednim sąsiedztwie deptaka. Ze względu na lokalizację i usytuowanie samego lokalu z możliwością ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

317 985 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

754 500 zł45 m² 16 913,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 15 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Zdrój

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł58 m² 4 645,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie, po remoncie , położone na terenie ogrodzonego i monitorowanego osiedla z parkingiem tylko dla mieszkańców. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Makowskiego

Kraków,małopolskie

311 000 zł24 m² 12 958 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza na osiedlu Azory przy ulicy Makowskiego w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z funkcjonalnym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł44 m² 8 363,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Oferuję na sprzedaż 2 pokoje znajdujące się w dobrze skomunikowanej części Niebuszewa. W pobliżu znajduje się wiele sklepów, szkół, przedszkoli oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł58 m² 4 645,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na terenie ogrodzonego osiedla w dobrej lokalizacji dzielnicy Stary Zdrój. Nieruchomość składa się z niezwykle słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł25 m² 15 538 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeże, komfortowo wykończone. Lokalizacja : ul. Kasprzaka Lokal mieści się w nowym budynku na 4 piętrze z windą Mieszkanie jest w pełni wyposażone Komórka oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ludwinów

Kraków,małopolskie

790 000 zł52 m² 15 271,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne dwupokojowe mieszkanie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (3,6 km od centrum). 3 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

532 800 zł59 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój, lecz chcesz móc szybko dostać się w każdą część miasta, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ugorek

Kraków,małopolskie

499 000 zł51 m² 9 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Więcej informacji: jaceklub biuro:, w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł51 m² 8 627,45 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł32 m² 13 176,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkaknie W pożądanej lokalizacji, dwupokojowe, zlokalizowane na 1piętrze w budynku 4 piętrowym. Budynek docieplony z odnowioną elewacją. Wokoło bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odrodzenia

Koszalin,zachodniopomorskie

600 000 zł76 m² 6 907,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż doskonale zlokalizowana nieruchomość przy ulicy Odrodzenia. Trzypokojowe mieszkanie umiejscowione na parterze apartamentowca z 2012 roku. Nieruchomość oryginalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł88 m² 14 614,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować piękny, trzypokojowy apartament w wysokim standardzie na warszawskim Bemowie. Ogromnym atutem apartamentu jest duży ponad 75 m2 ogródek składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Centrum

Stargard,zachodniopomorskie

419 000 zł98 m² 4 288,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie w samym Centrum Stargardu! - 1 piętro w budynku wielorodzinnym, - powierzchnia użytkowa 69.6 m2, na którą składają się: salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lublin,lubelskie

399 000 zł58 m² 6 903,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 57,8m2. Mieszkanie z dużym potencjałem, możliwość podzielenia największego pokoju, dzięki czemu uzyskamy kolejny czwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta wstrzymana - po umowie rezerwacyjnej Budynek gotowy, klucze wydane, więc zapraszamy na prezentację. Mieszkanie z panoramą miasta na ostatnim (17) piętrze | Niezmienny widok z okien | Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panoramiczna

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta na wyłaczność! Twój Agent Nieruchomości przedstawia Państwu dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 m2 zlokalizowane przy ul. Widokowej w Rzeszowie.(Osiedle PROJEKTANT) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Kowary,dolnośląskie

165 000 zł69 m² 2 394,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację nieruchomości położonej w Kowarach przy ul. Ogrodowej w zadbanym bloku 5-rodzinnym na I piętrze. Lokal o powierzchni 63m2 został podzielony na dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł54 m² 17 495,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Українська версія нижче Na sprzedaż bardzo komfortowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Sowińskiego w inwestycji Park Wola Residence. Niedaleko również ulice Jana Kazimierza,.