dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustynika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie w super lokalizacji, w centrum Dąbrowy Górniczej. Bez prowizji - bezpośrednio od właścicielki. Praktycznie wszędzie możesz dostać się na piechotę w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

1 042 435 zł86 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz dwupoziomowego apartamentu w centrum z widokiem na panoramę Wrocławia? Ciężko Ci znaleźć funkcjonalne mieszkanie bez skosów i trójkątnych pomieszczeń? Mam nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

751 608 zł48 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne apartamenty Mińska 9 blisko ścisłego centrum Warszawy, to wygodne miejsce do życia w odrestaurowanej, prawie stuletniej kamienicy, 300 metrów od Jeziora Kamionkowskiego i zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł38 m² 12 664,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy 2 pokojowe mieszkanie na zielonej Saskiej Kępie ul. Międzynarodowa. Lokal po generalnym remoncie (włącznie z wymianą pionów) - Aneks kuchenny w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, osiedle gen. Stanisława Maczka

Łańcut,podkarpackie

360 000 zł64 m² 5 651,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w Łańcucie zlokalizowane na osiedlu Generała Maczka. Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Jana Pawła II

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

380 000 zł55 m² 6 941,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,74m2 zlokalizowane w nowym bloku na II piętrze Lokalizacja: ulica Plac Jana Pawła II 98 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż partycypacja tbs Lokalizacja: ul. Watzenrodego jar Powierzchnia: 60m2 Struktura: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, duży taras Cena: 265.000,00zł Opłaty eksploatacyjne: 785zł Osoby wstępnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Świdnica,dolnośląskie

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie w Świdnicy na osiedlu Zawiszów składające się z 2 pokoi oddzielnej kuchni i łazienki osobnej toalety i przedpokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym składa się z: - 3 pokoi (w tym jeden z balkonem), - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

369 000 zł44 m² 8 469,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Przestronna kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoju w nowym budownictwie! Świetna inwestycja pod wynajem! Nowoczesne i kompletnie urządzone mieszkanie przy ul. Bartąskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

221 903 zł26 m² 8 631 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

TO mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne W tej inwestycji Zielona 17 to prestiżowa lokalizacja, świetnie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami. Wzdłuż całej arterii przebiega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. 3-go Maja

Słupsk,pomorskie

599 000 zł99 m² 6 050,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem, garażem i kawalerką, słupsk ul. Aleja 3-go Maja, 599.000,-PLN Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na parterze domu wolno-stojącego przy Alei 3-go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

449 328 zł49 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,84 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Radom,mazowieckie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

W kilku słowach: przytulne 2/3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na parterze w spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Zamłynie. Dokładny opis: biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Świdnica,dolnośląskie

227 430 zł36 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Witaj, poszukujesz mieszkania na rynku pierwotnym w centrum Świdnicy? To jedno z ostatnich mieszkań dostępnych w ofercie! Kawalerka znajduje się w ścisłym centrum miasta- w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł73 m² 17 615,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

[pl/eng] Komfortowe i zadbane mieszkanie w niesamowicie cichym i zielonym otoczeniu położone obok kortów tenisowych mera, pomiędzy Parkiem Szczęśliwickim oraz Parkiem Zachodnim. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł28 m² 10 893 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Super lokalizacja dla studenta! Blisko Uniwersytet Ekonomiczny Cesja umowy deweloperskiej. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Stary Żoliborz to enklawa spokoju i zieleni. W tym miejscu można odpocząć od miejskiego zgiełku, mając centrum miasta w zasięgu kilku minut podróży. Budynek w zasobach wsm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł63 m² 13 761,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Są to trzy niezależne moduły mieszkalne. Każdy posiada aneks kuchenny, część sypialnianą oraz łazienkę. Mikrokawalerki są całkowicie niezależne. Każde mieszkanie zostało podpięte zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

452 302 zł43 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł53 m² 7 471,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 53,40 m2 | ul. Obrońców Poczty Gdańskiej | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 53,40 m2. Położone jest na drugim piętrze niskiego bloku na osiedlu Baranówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł30 m² 10 496,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Przestronna kawalerka z zamykaną osobną kuchnią. Istniej możliwość podziału na 2 pokoje! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

704 000 zł73 m² 9 661,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,87m2, usytuowane na 2 ostatnim piętrze w bloku z cegły zlokalizowane na Starym Bemowie. Bardzo dobra lokalizacja - 100m od przystanku tramwajowego, 120m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Poznań,wielkopolskie

348 500 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe pow. 41m2 + piwnica 3,9m2 Lokalizacja: górczyn,ul.Ściegiennego jedno z okien sypialni usytuowane od strony ul.Piotra Ściegiennego ,pozostałe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 900 zł57 m² 7 397,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Makler Nieruchomości oferuje Państwu do sprzedaży zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 , położone na wysokim parterze w dwukondygnacyjnym bloku z 1991 r. Lokalizacja: osowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł64 m² 12 052,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje 64,3 m w budynku z lat '75 przy ulicy J.S Bacha, ciche, tonące w zieleni osiedla. Układ mieszkania : salon - 24 m z wyjściem na balkon 3 m sypialnia -15 m sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwaśna

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł38 m² 11 978,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania w pełni własnościowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwaśnej we Wrocławiu. Mieszkanie przeznaczone dla pary lub singla, który ceni sobie spokój, ciszę ale jednocześnie bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i osobnej kuchni, pełen rozkład. Usytuowane na pierwszym piętrze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

1 038 000 zł78 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Przytulne 4 pokoje z kuchnią blisko centrum Milanówka, teren zielony, własny ogródek kamieniczka w trakcie rewitalizacji. Cisza i relaks o każdej porze. Szybki dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

430 000 zł57 m² 7 557,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta dotyczy sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego w Lublinie, w dzielnicy Kalinowszczyna. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w wieżowcu. Okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Legionowo,mazowieckie

856 000 zł89 m² 9 608,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym budownictwie w centrum Legionowa ul. Kazimierza Wielkiego, niedaleko lidla Mieszkanie znajduje się na ostatnim szóstym piętrze z windą. Składający się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dziembówko

Dziembówko,wielkopolskie

159 000 zł67 m² 2 358 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do zrobienia "pod siebie". Oferta bezpośrednia Sprzedający w całości pokrywa wynagrodzenie biura. I piętro. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,23 m 2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Wieś Mała

Nowa Wieś Mała,opolskie

199 000 zł63 m² 3 150,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 63,16m2 położone w Nowej Wsi Małej 2 km od Grodkowa, 12 km od autostrady A4. Mieszkanie znajduje się na parterze w wielorodzinnej kamienicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczyńska

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł45 m² 8 127,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne oraz rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Górczyńskiej na dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Lokal o powierzchni 45,4 m2 znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

259 000 zł25 m² 10 360 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

***sprzedam bezposrednio ***nowa cena**lwitam,oferuje do sprzedazy mieszkanie po remoncie w wyzszym standardzie w scislym centrum Bialegostoku w najbardziej poszukiwanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

399 000 zł87 m² 4 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie w pieknej kamienicy w miejscowości Strzegom. Budynek w całości wyremontowany, z dużym podwórkiem do dyzpozycji mieszkńców. Spokojne sąsiedztwo, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 na Starym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

919 999 zł75 m² 12 266,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Gadów-Balonowa/4pok/rozkład/balkon Polecam na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje o powierzchni 75 m2, z balkonem, 4m2 umeblowane ,z oddzielną kuchnią, toaletą i łazienką. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

644 000 zł47 m² 13 796,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Właśnie odnalazłeś miejsce, w którym zaznasz spokoju od zgiełku miasta. Mamy przyjemność zaprezentować adres dla osób ceniących sobie przestrzeń oraz bezpieczeństwo. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

418 000 zł50 m² 8 310,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

*** Rezerwacja do 30.09.2022r. *** na spzedaż komfortowe mieszkanie przy Planu Jana Pawla II w Gorzowie Wlkp. Ta niezwykła nieruchomość mieści się w bloku z 2019 roku, który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

279 832 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

O% - oraz podatku pcc! Kompleks mieszkalny Mieszko to cztery wolnostojące budynki trzypiętrowe z nowoczesnymi mieszkaniami z balkonami, zlokalizowane w Lęborku przy ul. Władysława IV,.