dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia 33 m Aktualnie rezerwacja do 10.09.2022 Forma własności pełna własność Liczba pokoi 2 Stan wykończenia do zamieszkania Piętro 1/3 Balkon / ogród / taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł52 m² 12 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,6 m w naturze / 49,7 m wg dokumentacji zlokalizowane - Warszawa Ochota | Szczęśliwice. Lokal na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Biała Podlaska,lubelskie

380 000 zł56 m² 6 742,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na ul.Augusta Fieldorfa 56,36 m2 PARTER Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie, z obszerną kuchnią i dużym balkonem. Do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Zadzwoń Podstawowe Informacje: cena: 343 000 zł Cena za m2: 6 596.15 ZŁ Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

676 170 zł68 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania na poznańskich Jeżycach w pobliżu Rynku Jeżyckiego. Opis mieszkania: mieszkanie położone jest na II piętrze czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellonki

Kraków,małopolskie

371 000 zł37 m² 10 005 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Bieńczycach przy ulicy Królowej Bony w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z zabudową garderobianą - duży pokój - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

285 000 zł44 m² 6 539,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne trzystronne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 43,58m2. Usytuowane na I piętrze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość znajduje się na dobrze skomunikowanym osiedlu Lechitów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

350 280 zł63 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

O% - oraz podatku pcc! Kompleks mieszkalny Mieszko to cztery wolnostojące budynki trzypiętrowe z nowoczesnymi mieszkaniami z balkonami, zlokalizowane w Lęborku przy ul. Władysława IV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Poznań,wielkopolskie

390 000 zł52 m² 7 543,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy w ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,3 m2 położone w kamienicy na Dolna Wilda / Chłapowskiego w Poznaniu. Mieszkanie położone jest na I piętrze i zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

1 061 000 zł66 m² 15 988,50 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 66,36 mkw. Mieszkanie znajduje się na najwyższym, 17-piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Zakupione w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnych Wałów

Gliwice,śląskie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Gliwic. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze w 3-piętrowej kamienicy. Na powierzchnię 50 m2 składa się: * Kuchnia z pełną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł64 m² 7 593,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

0% prowizji od kupującego! Zdjęcia nie oddają uroku tego mieszkania- to koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy! Sprzedam rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Główna

Radom,mazowieckie

174 000 zł86 m² 2 027,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej prawo własności lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość położonego: 26-600 radom, ul. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł75 m² 13 986,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż : Przestronny 3 pokojowy apartament, położony przy ul. Taśmowej, na nowym osiedlu "reset", wybudowanego w 2020 r. przed dewelopera Echo Investment. Opis: apartament składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malachitowa

Kraków,małopolskie

339 000 zł33 m² 10 180,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Neway Estate ma przyjemność zaprezentować 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Złocień w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 1 piętrze o powierzchni 33.3 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Medalionów

Lublin,lubelskie

480 000 zł62 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjne 3 pokojowe (62 m2) mieszkanie położone w dzielnicy Wrotków przy ulicy Medalionów. Mieszkanie utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Wykończone przy użyciu materiałów wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł32 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Dynowskiej Mieszkanie o powierzchni 31.8 m2 usytuowane jest na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przejezdna

Leszno,wielkopolskie

209 000 zł36 m² 5 822 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Rezerwacja! Oferujemy Państwu wyremontowane mieszkanie w Lesznie na ulicy Przejezdnej. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy w urokliwym miejscu. Bardzo dobra lokalizacji, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemienowicza

Kraków,małopolskie

392 739 zł32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne 1-pok. mieszkanie w nowej inwestycji na Krakowskim Płaszowie. Inwestycja Osiedle tworzy kameralny czteropiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

219 000 zł23 m² 9 647,58 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Kawalerka ok.23 m2 zlokalizowana w wieżowcu z nową windą na Bielanach. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon typu loggia idącego przez całą długość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

458 344 zł98 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bezpośrednio z deweloperem Prestiżowa inwestycja w przedsprzedażowych cenach Bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku pcc, bez ukrytych kosztów Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

549 000 zł33 m² 16 476,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Budynek: 5 piętrowy miejsca postojowe w garażu podziemnym inwestycja oddana do użytkowania grunt we własności Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł49 m² 11 408,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie wraz z jasną kuchnią położone na zielonym i cichym osiedlu na Mokotowie Mieszkanie jest w pełni wykończone i wyposażone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Opole,opolskie

285 000 zł41 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Waryńskiego. Lokal położony jest na 10. piętrze, dzięki czemu mamy ładny widok panoramę Opola. Mieszkanie znajduję się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

319 999 zł40 m² 8 020,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

ok. Wrocławia - Siechnice / kawalerka 39-60m2 super cena! Możliwość wydzielenia 2 pokoi! Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Siechnicach, zlokalizowane na zamykanym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł45 m² 11 106,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 usytuowane na drugim piętrzę w świetnej lokalizacji ( 450m od stacji metra Natolin). Mieszkanie rozkładowe ,umeblowane , oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubala

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta W formie 0% - Mieszkanie posiada już założoną księgę wieczystą. Mieszkanie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W cenie: -miejsce postojowe -wygładzone ściany -drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

379 000 zł26 m² 14 526,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy do zakupu mieszkanie położone w dzielnicy Zabłocie przy ul. Kiełkowskiego w kameralnym 3 piętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

570 000 zł74 m² 7 652,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe apartamenty z ogródkami i tarasami w Mierzynie. Kompleks ośmiu apartamentów, każdy z miejscem postojowym, o powierzchniach od 59,94 m2 do 74,49 m2, na parterze mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Północ

Częstochowa,śląskie

215 000 zł28 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie generalnym, do zamieszkania od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko Promenada, szkoła podstawowa nr 2, przedszkole, sklepy. Komunikacja: blisko przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Siedlce,mazowieckie

265 000 zł36 m² 7 381,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe ul. Dreszera w Siedlcach pierwsze piętro Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

335 000 zł39 m² 8 679 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w spokojnej, ale doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł55 m² 11 618,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szukasz wysokiego mieszkania w zielonej, cichej okolicy i świetnej lokalizacji? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechitów

Mielno,zachodniopomorskie

558 000 zł80 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Mielnie Śródmieściu, 3 pok 80m2, 600m do plaży, 250 do centrum. Mieszkanie na wysokim parterze kamienicy, 3 pokoje: 23 m2, 20m2 oraz 14m2. Wysokie sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

185 000 zł41 m² 4 512,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro mp.House Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 24,70 m2, znajdujące się w Świdnicy. Mieszkanie bardzo jasne oraz ciepłe. Składa się z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

382 779 zł37 m² 10 365 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie jest oddawane w stanie deweloperskim. Lokal z systemem smart oraz antysmog. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 36,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł53 m² 9 495,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Śródmieście, daszyńskiego 18, mieszkanie 2 pokojowe, pełen rozkład. Bardzo ładne, zadbane mieszkanie o pow. 52,55 mkw., gotowe do zamieszkania. Przestronny słoneczny salon, ok 26 mkw., sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Słupsk,pomorskie

240 000 zł52 m² 4 577,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe / Słupsk / Centrum Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe usytuowane na czwartym piętrze w bloku zlokalizowanym w samym centrum Słupska. Nieruchomość wymagająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł50 m² 8 335 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Różance z widokiem na Stare Miasto. Idealne dla rodziny lub na wynajem. Wolne od zaraz! Oferta skierowana do klientów gotówkowych $$$.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

754 500 zł45 m² 16 913,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Już możesz się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 15 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przylaszczki

Józefosław,mazowieckie

745 000 zł86 m² 8 662,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu luksusowe i eleganckie mieszkanie w segmencie, znajdujące się w Józefosławie przy ul. Przylaszczki. Mieszkanie o powierzchni 86 m2 usytuowane na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij