dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

349 861 zł38 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo oferujemy: - ubezpieczenie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celna

Kraków,małopolskie

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1916

Wyjątkowa oferta zaraz przy kładce ojca bernatka - stare podgórze N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 50m2 usytuowane na drugim ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł40 m² 10 166,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe latem 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

592 238 zł56 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Piękne mieszkanie z osobną kuchnią! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 55,74m2 składa się z: - salonu ok 21,1m2, - sypialni ok 12,3,m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sobieszewska

Gdańsk,pomorskie

1 401 585 zł57 m² 24 396,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament inwestycyjny w hotelu o powierzchni ~ 57,5 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament hotelowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrajna

Ząbki,mazowieckie

725 400 zł78 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalny układ pomieszczeń, 3 pokoje z możliwością wyodrębnienia 4 umeblowane i gotowe do zamieszkania Dobra lokalizacja w spokojnej i zielonej części Ząbek bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karczew

Karczew,mazowieckie

371 456 zł58 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 58,04 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 27,34 m2, pokoju o pow. 7,72 m2, pokoju o pow. 8,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lidzbark

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

135 000 zł37 m² 3 649 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Super okazja! Bardzo ładne mieszkanie w centrum Lidzbarka. Mieszkanie składa się dużego ok. 30 m2 pokoju z dwoma oknami (można podzielić na dwa pokoje), na podłodze panele. Kuchnia ok. 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł58 m² 8 763,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 2 -pokojowe, w kamienicy, przy ulicy Trzebnickiej we Wrocławiu: - 2 samodzielne pokoje; - oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią; - łazienka; - przedpokój; - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone w świetnej lokalizacji na Piątkowo Os.Stefana Batorego w Poznaniu. Mieszkanie idealne pod inwestycje jak i do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł69 m² 10 480 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawię Państwu propozycje różnych nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie informacji: ilość pokoi, oczekiwany metraż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Makler biuro nieruchomości poleca : Mieszkanie w Fordonie na sprzedaż w idealnej lokalizacji, komunikacja miejska pod ręką, markety , szkoły ,basen koło nieruchomości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 510 000 zł79 m² 19 211,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowa niższa cena! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą!jeżeli szukasz apartamentu na letni pobyt nad morzem lub marzy się Tobie mieszanie w najbardziej prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł47 m² 11 567 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Stare miasto! 3 pokoje idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Otoczenie nieruchomości: blok usytuowany blisko linii tramwajowej, wśród zieleni. Wyremontowana okolica, liczne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

2 119 200 zł126 m² 16 792,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa czteropokojowy apartament na sprzedaż w Krakowie, o powierzchni 126 m2, na Woli Justowskiej. Inwestycja Dwa budynki wolnostojące i osiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Kraków,małopolskie

1 037 120 zł74 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż - Bez Prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 pokoje + loggia + piwnica / 1 km od dworca pkp Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2. Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze. Do mieszkanie przynależy loggia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł40 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rozkład Salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka, hol wejściowy, balkon. Standard Mieszkanie w stanie deweloperskim, w trakcie budowy. Oddanie budynku w III kwartale 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na ul. Lecha w Kielcach. Osobna kuchnia, widna. Duży pokój z oknami na wschód. Wejście do mieszkania w stylu skandynawskim. Piecyk nowy gazowy w łazience. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

349 000 zł49 m² 7 122 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego, 2- pokojowego mieszkania na os. Czwartaków w Swarzędzu. Miejsce idealnie nadaje się z dla pary czy singla. Dostęp do szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

608 153 zł75 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta z rynku pierwotnego. Libera Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowo zaprojektowanego mieszkanie - o powierzchni 74,62 m2 z ustawnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Zgierz,łódzkie

249 000 zł48 m² 5 134,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie przy ulicy Zawidowskiej - Maślice. Nieruchomość z doskonałym rozkładem pomieszczeń. Idealne pod inwestycję bądź indywidualnie pod swoje preferencje. Powierzchnia całkowita to 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

625 000 zł59 m² 10 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Niewątpliwie ogromną zaletą nieruchomości jest jej lokalizacja. Nowoczesny blok z 2012 roku znajduje się przy ulicy Okulickiego. W pobliżu: ul. Wiślicka, mikołajczyka, planty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia 33 m Aktualnie rezerwacja do 10.09.2022 Forma własności pełna własność Liczba pokoi 2 Stan wykończenia do zamieszkania Piętro 1/3 Balkon / ogród / taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł52 m² 12 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,6 m w naturze / 49,7 m wg dokumentacji zlokalizowane - Warszawa Ochota | Szczęśliwice. Lokal na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Biała Podlaska,lubelskie

380 000 zł56 m² 6 742,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na ul.Augusta Fieldorfa 56,36 m2 PARTER Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie, z obszerną kuchnią i dużym balkonem. Do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Zadzwoń Podstawowe Informacje: cena: 343 000 zł Cena za m2: 6 596.15 ZŁ Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

676 170 zł68 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania na poznańskich Jeżycach w pobliżu Rynku Jeżyckiego. Opis mieszkania: mieszkanie położone jest na II piętrze czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellonki

Kraków,małopolskie

371 000 zł37 m² 10 005 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Bieńczycach przy ulicy Królowej Bony w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z zabudową garderobianą - duży pokój - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

285 000 zł44 m² 6 539,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne trzystronne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 43,58m2. Usytuowane na I piętrze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość znajduje się na dobrze skomunikowanym osiedlu Lechitów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Lębork,pomorskie

350 280 zł63 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

O% - oraz podatku pcc! Kompleks mieszkalny Mieszko to cztery wolnostojące budynki trzypiętrowe z nowoczesnymi mieszkaniami z balkonami, zlokalizowane w Lęborku przy ul. Władysława IV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Poznań,wielkopolskie

390 000 zł52 m² 7 543,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy w ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,3 m2 położone w kamienicy na Dolna Wilda / Chłapowskiego w Poznaniu. Mieszkanie położone jest na I piętrze i zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

1 061 000 zł66 m² 15 988,50 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 66,36 mkw. Mieszkanie znajduje się na najwyższym, 17-piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Zakupione w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnych Wałów

Gliwice,śląskie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Gliwic. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze w 3-piętrowej kamienicy. Na powierzchnię 50 m2 składa się: * Kuchnia z pełną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł64 m² 7 593,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

0% prowizji od kupującego! Zdjęcia nie oddają uroku tego mieszkania- to koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy! Sprzedam rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Główna

Radom,mazowieckie

174 000 zł86 m² 2 027,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości stanowiącej prawo własności lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość położonego: 26-600 radom, ul. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł75 m² 13 986,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż : Przestronny 3 pokojowy apartament, położony przy ul. Taśmowej, na nowym osiedlu "reset", wybudowanego w 2020 r. przed dewelopera Echo Investment. Opis: apartament składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malachitowa

Kraków,małopolskie

339 000 zł33 m² 10 180,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Neway Estate ma przyjemność zaprezentować 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Złocień w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie położone na 1 piętrze o powierzchni 33.3 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Medalionów

Lublin,lubelskie

480 000 zł62 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjne 3 pokojowe (62 m2) mieszkanie położone w dzielnicy Wrotków przy ulicy Medalionów. Mieszkanie utrzymane w nowoczesnej stylistyce. Wykończone przy użyciu materiałów wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł32 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Dynowskiej Mieszkanie o powierzchni 31.8 m2 usytuowane jest na 8 piętrze.