dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Wrocławia! Apartamentowca Justin Center, w samym sercu rynku. Idealny pod inwestycję: ten apartament to doskonała propozycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł36,07 m² 13 834,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Cena Promocyjna 499 000zł! Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,07 m z loggią 3,72 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 556 zł56,99 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście doskonale skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,52 m² 20 351,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowoczesnym bloku mieszkalnym przy ul. Dąbrowskiego 10a w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 480 zł42,85 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niepowtarzalne mieszkanie 42,85 m | Słowackiego 11 - ścisłe centrum Kielc To nie jest zwykłe mieszkanie. To adres, styl życia i decyzja, która ma znaczenie na lata. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,07 m² 7 414 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3 pokojowe na Os. Polna. Trzy pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój. W pokojach na podłodze parkiet, okna plastikowe. Do mieszkania przynależy piwnica. Blisko sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł50,50 m² 8 079,21 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia - ul.Bolesława Chrobrego Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,06 m² 14 492,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w Sopocie na parterze będące doskonałą lokatą kapitału - do zamieszkania lub wynajmowania.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł92 m² 9 119,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jest duże trzypokojowe i dwustronne 92 m2 mieszkanie w kamienicy blisko Rynku. W mieszkaniu wymienione są piony instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz okna na plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 752 412 zł56,82 m² 30 841,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł50,87 m² 7 568,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Lub wygodnego mieszkania "na start"? Zależy Ci na mieszkaniu gotowym do wprowadzenia i doskonałej lokalizacji? Jeśli tak - to mieszkanie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł48,15 m² 3 842,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkania Lokalizacja: wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: i Powierzchnia: 48,66 m2 największe zalety! Bardzo dobry dojazd - w centrum Jawora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł35,54 m² 9 538,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł86,55 m² 21 941,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny apartament o powierzchni 86,5 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Gdyni - Orłowie Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 042 470 zł35,75 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona w 2024 roku idealny produkt pod inwestycje lub second.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł50,60 m² 7 292,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, ustawne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Sikorskiego! Prezentujemy tylko U nas! Spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł26,31 m² 18 434,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! możliwość zakupu na fakturę vat - 23% (podana cena jest ceną brutto) brak pcc (podatku od czynności cywilnoprawnych) - 2% Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 63,5 m | Os. Tysiąclecia - doskonała lokalizacja dla rodziny i nie tylko Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 300 zł47,24 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English below Oferuję do sprzedania wyjątkowy apartament położony w samym centrum Krakowa, w luksusowej inwestycji Angel Wawel kompleksie o super standardzie, łączącym ponadczasową.

Szczegóły ogłoszenia

784 800 zł72 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Igańskiej 26 na Pradze, tuż obok ronda Wiatraczna. Idealne dla osób, które chcą stworzyć mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł68,80 m² 14 520,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie - 68,8 m Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł70,20 m² 2 250,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

70 m blisko Olecka duży potencjał Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,2 m , położone na 1 piętrze kameralnego, 1-piętrowego budynku w miejscowości Imionki, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł49,50 m² 6 464,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze - 4 piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/38

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Apartament z panoramicznym widokiem na Wrocław Quorum Tower, ul. Sikorskiego. Prezentujemy wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60,32 m² 4 956,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe słoneczne mieszkanie w Szczawnie Zdroju otwarta kuchnia 2 sypialnie łazienka z wc przedpokój Instalacje wymienione, co gazowe, do mieszkania przynależy piwnica oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej w bliskiej odległości od lasu oraz morza. Dwupoziomowe lokal o pow. 66,08m2 położony w znanej nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł47,21 m² 2 012,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 944 zł32 m² 15 310,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasny apartament inwestycyjny 2-pokojowy w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,30 m² 12 663,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Śreniawitów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1983 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 999 zł72 m² 9 444,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku 2% pcc! Na sprzedaż piękne mieszkanie z widokiem na zieleń na malowniczym osiedlu. Stworzone przez architekta Przestronny salon z aneksem kuchennym 2 łazienki! 2 sypialnie Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Przybylskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł50,83 m² 13 259,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Hot oferta! dostępna W pepper house nieruchomości! atuty: - nowe budownictwo - Klimatyzacja - Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - Wysoki standard wykończenia - Przestronne jasne mieszkanie - duży.

Szczegóły ogłoszenia

522 000 zł59 m² 8 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 288 mieszkań. Budynek przewidziano w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł31,86 m² 22 755,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania świetną propozycję inwestycyjną dla osób poszukujących spokojnej lokaty kapitału i wysokiego dochodu pasywnego. Prezentowana oferta to apartament kondohotelowy wchodzący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 31,35 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,20 m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł25 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 000 zł26 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł71,67 m² 54 416,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy apartament premium Z panoramicznym balkonem W willi jūratė W juracie Nowoczesna Architektura | Kameralna Inwestycja | 3 pokoje | Balkon 33 m | Klimatyzacja | Jurata | Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł44,95 m² 11 568,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Grabiszynie, usytuowane na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 44,95 m . Mieszkanie jest nieumeblowane, co daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł45,90 m² 6 318,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w Chojnicach, do własnej aranżacji! Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie położone w Chojnicach. Powierzchnia mieszkania: 45,90 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu.