dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 138 ogłoszeń

625 000 zł39,80 m² 15 703,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament inwestycyjny diva spa | 300 m od morza | zachodni balkon | Na sprzedaż 2-pokojowy wyposażony, apartament o pow. 39,8 m położony na VII piętrze w hotelu **** diva spa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł38,32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,32 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w nowopowstającej inwestycji na os. Botanik. Wędrowna to kameralne osiedle złożone.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w Centrum. Składa się z dwóch pokoi, sporej kuchni, łazienki i przedpokoju. W cenie zostaje zabudowa kuchenna z agd.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł102,30 m² 6 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Sprzedam mieszkanie 102,3 m - centrum Jeleniej Góry, widok na deptak! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,3 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł65,70 m² 7 138,51 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Mikołów, ul. Skalna Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,70 m , położone na 8. piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł55,27 m² 24 425,55 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,50 m² 15 237,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m z szerokim miejscem postojowym w cenie Kliny Zacisze | atal | ul. Małysiaka 24 | 4 piętro Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł50,93 m² 14 235 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: telefon: iryna 795*606*627 Wszystkie oferty na stronie: Jeśli szukasz mieszkania 3 pokojowego, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :).

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,30 m² 14 718,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: nowoczesna inwestycja Valor, rok budowy 2023 Mieszkanie nigdy niezamieszkane, wysoki standard wykończenia 1 piętro Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47,50 m² 15 768,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż: 3-pokojowe, gustownie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 47,50 m2 znajduję się na I piętrze, 4-piętrowego budynku. składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleń Otoczenie nieruchomości: nadodrze to klimatyczna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł55,11 m² 3 937,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 55 m w pobliżu Lubawskiego Rynku. - przestronny salon z aneksem kuchennym - dwa komfortowe pokoje - łazienka z kabiną prysznicową -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe w Połczynie-Zdroju! Oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,06 m2, położone na pierwszym piętrze w zadbanym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł69 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 69 m2 usytuowane na 4 ostatnim piętrze budynku apartamentowego na Gocławiu, przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie jest wyremontowane do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 691 500 zł85 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,86 m² 17 460,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowo powstałe apartamenty położone w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu otoczonej lasami, ścieżkami rowerowymi oraz szerokimi plażami. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł45,80 m² 4 148,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w wielorodzinnej kamienicy. Zlokalizowane w niewielkiej miejscowości Skrzynka, nieopodal Lądka- zdrój. Mieszkanie nie ywmaga sporych.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Nowa cena! Mieszkanie 60,00 m na sprzedaż 4 pokoje + oddzielna kuchnia ul. Kazimierzowska, bielsk Podlaski Powierzchnia: 60 m Liczba pokoi: 4 Oddzielna kuchnia z oknem Piętro: IV Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,40 m² 9 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,4 m2, położone na 2. piętrze w budynku po generalnym remoncie i odrestaurowaniu w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł60,75 m² 15 127,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 60.75 m | Inwestycja BONA Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.75 m , zlokalizowane na 4. piętrze (z 7) nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Okulickiego, o powierzchni 37 m , położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - dużego, jasnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bielsko-biała ul. Piastów sląskich oś.PIASTOWSKIE Prezentuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50,29 m² 5 746,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Skwierzyny, przy ulicy Bolesława Chrobrego. To bardzo dogodna lokalizacja w pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł124,40 m² 1 366,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe położone w spokojnej miejscowości Brzeźnica, w sąsiedztwie Białego Boru. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł58,70 m² 6 643,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,7 m, położone na 4. piętrze w budynku przy ul. Skłodowskiej w Kutnie. Lokal jest jasny i przestronny, idealny dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 648 zł74,36 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkania na sprzedaż: inwestycja Green Park to dwuklatkowy, pięciopiętrowy budynek wyposażony w dwie windy, o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł44 m² 18 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Komandosów, dzielnica Ludwinów. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł56,60 m² 1 943,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne ,słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,6 m2 usytuowane na 1 piętrze trzy piętrowego bloku. Blok po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł62,01 m² 18 384,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Gotowiec inwestycyjny 200 m od plaży - Sopot, ul. Helska Na sprzedaż wyjątkowy gotowiec inwestycyjny w jednej z najlepszych lokalizacji w Sopocie - przy ul. Helskiej, zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł44,64 m² 10 931,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal A1 - 488 000 zł Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu A1 o powierzchni użytkowej 44,64 m , położonego w malowniczym Jeżowie Sudeckim przy ul. Zachodniej - prawdziwej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45 m² 14 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj na Morenie - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska! Atuty nieruchomości: po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania cicha i spokojna część Moreny 2 ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł46,60 m² 11 158,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość posiada 46,60 m2 i zlokalizowane jest przy ul. Staszica w Rzeszowie. Mieszkanie idealne zarówno pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł54,91 m² 18 029,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać swoją historię. To jest zdecydowanie ten drugi przypadek. Przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł71,86 m² 5 983,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: mieszkanie 52m2 plus kawalerka ok.20m2m(na jednej księdze wieczystej) Lokalizacja: Lądek Zdrój Powierzchnia: 71,86 Pokoje: 3 Piętro: parter Cena: 430 000zł Czynsz: 200zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

360 750 zł48,75 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48,75 m , położone w centrum Bydgoszczy, w czteropiętrowym bloku na parterze. Cena : 360 750 zł Cena za m : 7 400 zł Czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

783 090 zł101,70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Posiadamy do zaoferowania atrakcyjną ofertę mieszkania w Miliczu przy ul. Adama Mickiewicza. Jest to dwupoziomowe mieszkanie w bloku, które zachwyca przestronnością i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

599 990 zł43,99 m² 13 639,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Brogi - Prądnik Czerwony - Pełna własność Mieszkanie 2 pokojowe + kuchnia - jasne - dwustronne 44m2 Parking pod blokiem Doskonale skomunikowana okolica Dodatkowo nie wliczona w metraż - Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z widokiem na las - Gdynia, ul. Żeliwna Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 11. piętrze budynku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł45,40 m² 7 885,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne i zadbane mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania [lub odświeżenia]. Ruda Śląska, dzielnica Halemba, ul. Księdza Pawła Lexa Jeśli szukasz mieszkania w tej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w samym sercu miasta. Jasny, ustawny salon i aneks kuchenny, z miejscem do wydzielenia "wyspy". Oddzielna sypialnia zapewniająca prywatność i loggia z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł50,54 m² 11 634,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 50,54 m2+ loggia (pow.7,16 m2) usytuowane na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym w NOWYM BUDONICTWIE w LUBINIE oś. Ustronie ul.