dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł48 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z przedpokoju, dużej widnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc, oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

299 900 zł43 m² 6 900,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowo budowany apartamentowiec o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Północ

Częstochowa,śląskie

220 000 zł34 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże 1-pokojowe mieszkanie o pow. 34.1 m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym , dzielnica Północ. Mieszkanie idealne również jako gotowiec inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czermińskiego

Gdańsk,pomorskie

498 000 zł48 m² 10 323,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,24 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Pełna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

610 500 zł69 m² 8 835 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw113-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 69,10m2 Cena: 610 500zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Konopnickiej w Aleksandrowie Łódzkim. Mieszkanie po remoncie, przygotowywane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

344 000 zł42 m² 8 289 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 41,5 m2 ul Marszałkowska os Uroczysko W skład którego wchodzą - 2 widne pokoje -widna osobna kuchnia -przedpokój -łazienka -przynależy piwnica Lokal na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

484 540 zł40 m² 12 236 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam serdecznie, nazywam się i pomagam inwestorom kupującym nieruchomości podejmować dobre decyzje. Oferuję na sprzedaż mieszkanie bez prowizji. W skrócie: - prądnik Biały blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

377 000 zł55 m² 6 872,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego, dwupokojowego mieszkania w Opolu, w dzielnicy Bliskie Zaodrze. Mieszkanie o powierzchni 60,86m2 (w tym piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł63 m² 4 269,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie w Głogowie na Koperniku. Okna z ekspozycją północ-południe gwarantują bardzo dobre oświetlenie mieszkania przez cały dzień. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

602 700 zł59 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Pytaj o inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł83 m² 14 457,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta dostępna tylko W naszej agencji Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Zielona Italia, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

841 620 zł65 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spodobało Ci się zdjęcie? To znaczy, że czujesz klimat tego wyjątkowego lokalu i inwestycji oraz miejsca! Praga północ przeżywa swój rozkwit! Pięknie zrewitalizowane kamienice, koneser, stacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł45 m² 4 489,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Nowego Miasta. Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku po kapitalnym remoncie dachu oraz elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Katowice,śląskie

614 000 zł65 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem niniejszej oferty jest trzypokojowy apartament, przy ul. Fabrycznej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, prestiżowego budynku wielorodzinnego z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

305 000 zł42 m² 7 210,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Legionowa. Rozkład mieszkania umożliwia zaaranżowanie lokalu na 3 pokoje Mieszkanie dwustronne. Salon z balkonem ekspozycja południowo- zachodnia. Sypiania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaba

Kraków,małopolskie

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie w bloku z lat 80. zlokalizowane w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

607 300 zł52 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł48 m² 9 247,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,58 m2 w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Lelewela w Gdańsku Wrzeszczu. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne mieszkanie M3/43m2, usytuowane na parterze w wieżowcu na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie po generalnym remoncie składa się z dużego pokoju z wyjściem na loggie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sobieszewo

Gdańsk,pomorskie

883 140 zł32 m² 27 257,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja to luksusowy kompleks budynków apartamentowych o dwupiętrowej zabudowie, które są usytuowane w przepięknej i nieodkrytej dotąd części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 900 zł57 m² 5 263,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania mieszczącego się na bydgoskich Bartodziejach Małych/ os. Kapuściska! Lokal mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł57 m² 15 175,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych, zlokalizowane na Pradze Północ. Na powierzchnię mieszkania składa sie: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, lazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki Piekne z Tarasem 50m2 Rozkładowe! Polecamy na sprzedaż mieszkanie 50 m2 z dużym tarasem (niecałe 50 m2) na cichym i zamkniętym osiedlu z ochroną - Cztery Pory Roku na Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł42 m² 10 165,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m usytuowane na ostatnim 11-tym piętrze w bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lidzbark Warmiński

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

324 768 zł59 m² 5 515,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

BB Nieruchomości oferuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,88 na III piętrze w 3 piętrowym z poddaszem użytkowym bloku z 2022 r w stanie deweloperskim. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

564 000 zł47 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem. Lokalizacja: mieszkanie położone jest tuż obok ul. Rychtalskiej. Do dworca nadodrze 1,3 km, wrocławskiego Rynku 3 km, głównych oddziałów uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

272 000 zł48 m² 5 726,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Tychach os. Z (obok ośrodka i jeziora Paprocany) lokalizacja Tychy Paprocany to wspaniałe miejsce do codziennego wypoczynku po pracy, jak również do dłuższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł19 m² 10 585,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż przytulna kawalerkę na osiedlu Piastowskim. Świetna lokalizacja w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, w koło dużo zieleni, place zabaw, szkoła, przedszkole. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie - ul. Czysta, wrocław - centrum Na sprzedaż przytulne mieszkanie we Wrocławiu. Lokal ten znajduję się w bloku z 2007 roku. W okolicy: renoma, arkady Wrocławskie, wroclavia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

491 138 zł66 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadam do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą W skład mieszkania wchodzi : salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł47 m² 10 106,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - dwa pokoje - oddzielna kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

230 000 zł65 m² 3 558,72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Jeśli szukasz niedrogiego mieszkania idealnego pod inwestycję to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy na Bliskim Zaodrzu pomieszczenia : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Szczecin,zachodniopomorskie

399 700 zł52 m² 7 761,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam 3 pokojowe mieszkanie w 4 piętrowym bloku w bardzo dobrej lokalizacji na Gumieńcach. Na powierzchnię 53 m2 składają się: * kuchnia, * przestronny salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

607 700 zł68 m² 8 937 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

499 000 zł66 m² 7 517,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży apartament czteropokojowy w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie o powierzchni 66,38 m2 składa się z : - salonu z aneksem kuchennym wyposażonego w eleganckie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

496 000 zł67 m² 7 357,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Inwestycja oddana do użytkowania. Wykończenie "pod klucz" od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

216 000 zł27 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 27m2 ul Klonowa os Uroczysko W skład którego wchodzi - 1 duży widny pokój - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł32 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, nowoczesnego mieszkania z aneksem kuchennym. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł53 m² 7 301 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu Zbyszka Godlewskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł44 m² 16 441,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż I Ursynów I Polki I Dwa pokoje I Taras I Parter I Ogródek Mieszkanie z bardzo dużym tarasem, przy ul. Polki , bardzo jasne, zapewniające komfort, przestrzeń.