dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 061 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 061 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54m2 położone na II piętrze z windą. Rok ukończenia budowy 2009. Mieszkanie składa się z: - salonu; - sypialnia; - kuchnia; - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Letnica

Gdańsk,pomorskie

755 802 zł74 m² 10 197 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy mieszkanie 4 pok. w nowo powstającej inwestycji w bliskiej odległości od morza i plaż w Gdańsku Brzeźnie. Inwestycja to zespół budynków o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 999 zł32 m² 7 739,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku na os. Rubinkowo. Zalety: - mieszkanie ciche - świetna lokalizacja, blisko centrum - blok oddzielony od sąsiednich pasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Wschód

Wągrowiec,wielkopolskie

328 000 zł65 m² 5 053,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 64,9 m2 w Wągrowcu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze bloku mieszkalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

389 000 zł60 m² 6 499,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Serdecznie polecam mieszkanie w świetnej lokalizacji do własnego wykończenia w Katowicach! Lokalizacja: katowice, ul. Tadeusza Kościuszki 31b, śródmieście Ilość pokoi: 3 Metraż: 59,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

499 000 zł106 m² 4 687,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piła śródmieście Apartament na sprzedaż w centrum Piły! - II poziomowe mieszkanie o pow. 106 m 2 - 4 pokoje , - 3 balkony i taras Nowoczesne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

209 220 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Parkowe to miejsce dla całej rodziny, tutaj spędzisz najlepsze chwile swojego życia! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

518 500 zł61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzegowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

230 000 zł49 m² 4 736,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa, nizsza cena! Do sprzedania mieszkanie na statusie spółdzielczego prawa własności bez kw o powierzchni ok 48 m2. Przy zakupie, pomożemy w założeniu kw i wyodrębnieniu odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

629 000 zł52 m² 11 981 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne wykończone trzypokojowe mieszkanie lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (3,7 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Polesie

Łódź,łódzkie

366 768 zł45 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle świetnie przygotowane dla rodzin z dziećmi - świetny plac zabaw znajduje się na terenie osiedla a to oprócz świetnej zabawy i zawiązywania przyjaźni dla dzieci, oznacza jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł52 m² 8 765,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, znajdujące się na drugim piętrze, po generalnym remoncie, idealne dla rodzin bądź na wynajem. Najbliższe sklepy takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

1 039 100 zł83 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł29 m² 13 328,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Gotowa, oddana inwestycja! Kiedy chcesz zobaczyć mieszkanie? W tym mieszkaniu atutami są: - ogródek - idealny lokal pod wynajem - kawalerka - metraż 29,26 m2 - ogródek - 42,33 m2 Wymiary poznasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

440 000 zł27 m² 16 296 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stegna

Stegna,pomorskie

598 860 zł44 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentuję jeden z kilku przepięknych apartamentów nad morzem w całorocznym kurorcie nadmorskim. Apartament w kompleksie wypoczynkowy w Stegnie, w sercu Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

582 000 zł55 m² 10 532 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania, przytulne 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym z 2006 r. bez windy. Mieszkanie jest jasne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł60 m² 10 586,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Osiedle start zbudowane przez firmę inpro położone jest w sercu dzielnicy Kokoszki przy ulicy Nowatorów. Bliskość terenów zielonych i jednocześnie szybki dostęp do obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

696 000 zł65 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

693 397 zł61 m² 11 423 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel.: Mamy do zaoferowania dla Państwa kameralną inwestycję zlokalizowanej w tętniącej życiem dzielnicy Nadodrze. Mieszkanie o podwyższonym standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł77 m² 14 975,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne, 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie z dużą loggią, pralnią, miejscem w garażu podziemnym i z komórką lokatorską w apartamentowcu na Osiedlu Forma (rok budowy: 2018) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

846 855 zł30 m² 27 774,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Brak podatku 2%pcc! Możliwość odliczenia podatku, nawet przez osobę fizyczną! Unikatowy koncept apartamentów połączonych z luksusową mariną w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł32 m² 9 876,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

! r E Z E R W A C J A! Polecamy na sprzedaż bardzo klimatyczne, a zarazem funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe, położone w sercu poznańskiego Łazarza - przy ul,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

550 200 zł53 m² 10 381 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

607 800 zł58 m² 10 479 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

334 500 zł36 m² 9 253 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

626 999 zł61 m² 10 348,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Wykończone Pod Klucz * Odbiór już od 15 Listopada Idealne dla rodziny wykończone pod klucz mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

348 000 zł95 m² 3 659,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m 2 w Szklarskiej Porębie przedpokój, kuchnia, łazienka własnościowy ogródek pomieszczenie gospodarcze przy ogródku 7m 2 oddzielony garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 143 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Śliczne mieszkanie na kameralnym osiedlu. Zielona i rodzinna okolica. Otoczenie nieruchomości: układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł59 m² 12 662,70 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania na inwestycję, ale nie chcesz bawić się w remont? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam Państwu do zaoferowania nieruchomość po remoncie, mieszczącą się na Woli - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł62 m² 20 217,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! nowoczesne 3 pokoje na żoliborzu artystycznym Z loggią 6 M. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu na modnej i pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mam gotowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nadmorskie Tarasy w Gdyni przy ulicy Nasypowej. Mieszkanie częściowo wykończone z możliwością przejęcia ekipy remontowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

985 600 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel. Przestronne przytulne mieszkanie o powierzchni 56,32m2 położone jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

489 000 zł72 m² 6 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże M4 na pierwszym piętrze w bloku 3-piętrowym zlokalizowanym w dzielnicy Tysiąclecie. Na powierzchni 72 m2 znajduje się: - duży, ustawny salon, - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

598 900 zł41 m² 14 607,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

* tylko U nas * Z przyjemnością przedstawiam Państwu 2 pokojowe ciche, stylowe i słoneczne mieszkanie usytuowane na Mokotowie przy ulicy Orzyckiej. Lokal posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słoneczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

383 532 zł31 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- nowa inwestycja W centum Z pięknym widokiem na góry - Apartamenty Belle View to nowa inwestycja w samym centrum Szklarskiej Poręby z przepięknym widokiem na majestatyczną Szrenicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Nowy Targ,małopolskie

565 000 zł60 m² 9 373 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,28m2. Nowy Targ, ul. Podhalańska. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na ul. Podhalańskiej w Nowym Targu. Najbliższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania pełnego światła - w doskonałym stanie - w cichej i bardzo zielonej okolicy? Mamy coś dla Ciebie :) Oto idealne mieszkanie w odnowionym bydynku przy ul. Majdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

2 049 000 zł145 m² 14 131 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje oryginalny oraz ekskluzywny apartament w sercu Warszawy. Mieszkanie ma 145 mkw i znajduje się na 8 piętrze 13-poziomowego budynku skąd idealnie widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

478 000 zł44 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie doskonałe na start, sprawdzi się także jako inwestycja. Składa się z: 1. salonu połączonego z cienmą kuchnią (powierzchnia około 19 mkw.) 2. sypialni (powierzchnia ok. 12 mkw.) 3.