dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Lubin,dolnośląskie

248 000 zł34 m² 7 363,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Okazja! Oferujemy Państwu na sprzedaż bezczynszową kawalerkę o powierzchni 33,68m2 z możliwością przerobienia na dwa pokoje: sypialnie i salon z aneksem kuchennym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

470 300 zł50 m² 9 406 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, prezentuję mieszkanie idealne dla rodziny, pary albo singla, położone w Ząbkach. Na powierzchni blisko 50 m2 (kw: 49,42) urządzono przytulną sypialnię z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł26 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Sprzedam kawalerkę o powierzchni 25,5m2 Mieszkanie mieści się na 6 piętrze 10-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -pokoju -przestronnej kuchni -łazienki Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować fantastyczną, dużą kawalerkę w najbliższej okolicy metra służew. Genialna komunikacja z centrum to tylko jeden z atutów nieruchomości. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowników

Piła,wielkopolskie

525 000 zł74 m² 7 069,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwodzące funkcjonalnością, jakością wykończenia i komfortowo przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 74,26m2 Piła, ul. Szybowników blok, winda, i piętro, balkon, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiślańska

Wrocław,dolnośląskie

469 992 zł64 m² 7 340,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hit/tanio/3pok/rozkład/kozanów!_! Polecam na sprzedaż rozkładowe, jasne mieszkanie przy ul. Wiślańskiej na wrocławskim Kozanowie. Blok usytuowany w otoczeniu terenów zielonych. Widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł38 m² 14 974 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

.Na pograniczu centralnych dzielnic Śródmieścia a Wola! W Alei Solidarności przy Żelaznej! Prezentujemy mieszkanie 38m2. Do remontu! Usytuowane na 6 piętrze w budynku 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Głogów

Głogów,dolnośląskie

99 000 zł27 m² 3 680,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasną i ustawną kawalerkę 10km od Głogowa. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej wsi Pęcław. Powierzchnia: 26,90m. Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żyrardów,mazowieckie

175 000 zł37 m² 4 673 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Jesteś osobą, która lubi klimat czerwonej cegły ? Jeżeli tak to mamy dla Ciebie ofertę. Mieszkanie w ponad stuletniej, zadbanej kamienicy w centrum Żyrardowa. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gotowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem! Dostępne od zaraz - usytuowane w spokojnej lokalizacji. Gotowe, idealne mieszkanie w bloku z 2016 roku z balkonem oraz antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł52 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle funkcjonalne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 52 mkw położone w budynku z 2008r. na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł48 m² 12 762,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością prezentuje Państwu rewelacyjne mieszkanie spełniające wiele różnych oczekiwań. Zakup inwestycyjny? Mieszkanie dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

602 662 zł61 m² 9 939 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

682 000 zł54 m² 12 629,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 54m2 - 3 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł30 m² 10 678 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie położone na Boninie przy ul. Turkusowej. Oferta idealna dla młodych , starszych oraz jako inwestycja pod wynajem. Pełna infrastruktura ,liczne sklepy , bliskość komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

339 000 zł42 m² 8 168,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwa pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycję na wynajem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Łódź,łódzkie

249 000 zł36 m² 6 821,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

508 000 zł67 m² 7 542,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy przestronne mieszkanie na Grunwaldzie, osiedle strzeżone i zamknięte, doskonale położone pod względem komunikacji z Centrum Miasta Poznań oraz terenami zielonym wokół osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł37 m² 7 309,78 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 38m2 na drugim piętrze, we wieżowcu z 1971 roku. Nieruchomość dostępna od zaraz. Niski czynsz 340 zł. Nieruchomość do remontu. Jasne i przestronne mieszkanie od południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Sopot

Sopot,pomorskie

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka w centrum Sopotu! Mieszkanie składa się z: -salonu z w pełni wyposażonym; -kuchnia z oknem; -łazienki z wc i kabiną prysznicową; -przestronnego balkonu (wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Centrum Jagiełły Garaz Komórka Portniernia 34m2! Polecam na sprzedaż kawalerka w najbardziej atrakcyjnej części Wrocławia. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z monitoringiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł82 m² 7 279,13 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 82,29m2 składające z salonu , kuchni, łazienki, osobnego wc oraz 3 pokoi. W 2010 roku właściciele wykonali generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 2 x sypialnia, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

300 000 zł64 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m 2 w Cieplicach - Jeleniej Górze rozkładowe do kapitalnego remontu ogrzewanie węglowe zadbana kamienica ogrodzony teren miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47 m2 położone na parterze w domu wielorodzinnym- wybudowanym w 1982 roku. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przesmyckiego

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł44 m² 12 954,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:23

 

Rok budowy:2020

Zielone karłowice!/apartamentowiec/3pok./2xbalkon! Do sprzedania mieszkanie na parterze w inwestycji KarLOVEice przy ul. Przesmyckiego 32. Karłowice- spokojna, zielona dzielnica Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

454 500 zł50 m² 9 080,92 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok 50m2 w rejonie Prądnika Czerwonego przy ulicy Powstańców. Duży balkon, 2 osobne pokoje Z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania wyjątkowy lokal dwupoziomowy o powierzchni użytkowej nieco ponad 110 m2; położony na 2 (ostatnim) piętrze w budynku wielorodzinnym znajdującym się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

621 000 zł46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***zamieszkaj lub zainwestuj*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech nowe mieszkanie 2 pokojowe 45,47m2 z balkonem, loggią, tarasem lub ogrodem cena od 621 500,00pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

573 529 zł52 m² 10 953 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witam serdecznie, nazywam się i pomagam inwestorom kupującym nieruchomości podejmować dobre decyzje. Oferuję na sprzedaż mieszkanie bez prowizji. W skrócie: - 2 miejsca postojowe gratis -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z miejscem w hali garażowej, znajdujące się w nowym bloku na osiedlu Filmowym. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymańskiego

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł40 m² 13 139,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Oferta na wyłączność w viva invest Wola tuż przy Centrum, blisko Ronda Daszyńskiego, stacji metra. Osiedle "kolonia Kasprzaka".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radarowa

Legnica,dolnośląskie

429 000 zł55 m² 7 835,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

- nowy wykończony "pod klucz" apartament - Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu usytuowanym na legnicki bielanach, wśród nowo powstałej i rozwijającej się zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Kraków,małopolskie

854 000 zł69 m² 12 303,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% promocja : pakiet wykończenia W cenie mieszkania Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

475 000 zł44 m² 10 827,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone I umeblowane! położone w nowym bloku na parterze. Stylowo i komfortowo wykończone pomieszczenia. Układ pomieszczeń: salon z oddzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

988 589 zł88 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Osiedle składa się z kameralnych, 4-piętrowych budynków (po 30 mieszkań), wykonanych z wysokiej klasy materiałów: drewna, stali i betonu architektonicznego. 3 minuty od skrzyżowania al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

310 000 zł44 m² 6 981,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Free home biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę Przestronne Mieszkanie 2 pokoje przy ul. Armii Krajowej os. Chrobry w Głogowie. Powierzchnia 44mkw. Piętro Piąte w Wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

459 900 zł51 m² 9 017,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w Markach, przy ul. Wilczej 40. Osiedle I budynek: kameralne, bezpieczne i zadbane osiedle, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurpińskiego

Gdańsk,pomorskie

272 685 zł26 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu: na całość inwestycji składa się 40 apartamentów i 16 miejsc postojowych. Przedział metrażowy lokali mieści się między 16 m2 a 31.80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł58 m² 9 243,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

WE speak english opis mieszkania Przestronne i przytulne mieszkanie o powierzchni 58,31m2 posadowione jest na 4 piętrze/5 piętrowego nowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Chorzów,śląskie

329 000 zł62 m² 5 306,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62m2 w skład którego wchodzą: - salon - 2 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.