dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł54 m² 11 376,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy na dzień otwarty W dniu 10.02 ( PONIEDZIAŁEK ) OD GODZINY 18:00 DO GODZINY 20:00. Prosimy O telefoniczne potwierdzenie godziny przybycia. Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł65 m² 18 552,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pośrednikom dziękuję za współpracę. Na sprzedaż piękny 3-pokojowy apartament o powierzchni 64,68m2, zlokalizowany w budynku Toscom, przy ul. Nyskiej. Mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 085 618 zł69 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

1 085 618 zł I mieszkanie 3 pokoje I 68,71 m2 I warszawa ursus Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,71 m2 usytuowane na 3 piętrze, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł56 m² 16 119,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie na warszawskim Bemowie przy Ulicy Powstańców Śląskich. Mieszkanie o powierzchni 55,77m2 znajduje się na 2 piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowa

Palędzie,wielkopolskie

1 220 000 zł218 m² 5 604,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, dom wolnostojący w Palędziu to wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie funkcjonalność i przestrzeń. Dzięki możliwości podziału na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł25 m² 27 920 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ovo Apartamenty Do sprzedaży 6 jednopokojowych mieszkań z obsługą portierską zlokalizowanych w centrum Wrocławia w prestiżowym kompleksie apartamentowo hotelowym ovo. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Pruszków,mazowieckie

319 000 zł25 m² 12 760 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 25m2 zlokalizowane w bardzo dobrej lokalizacji w Pruszkowie przy ul. Kościuszki. Metraż oficjalny to 25 m2 ale ponieważ mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

327 500 zł49 m² 6 700,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem - Osiedle Młodych. Na powierzchnie mieszkania składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, kuchnia oraz łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Białystok,podlaskie

474 000 zł51 m² 9 330,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dobra lokalizacja - wysoki stoczek - Kołłątaja - II piętro - blisko Centrum - do wprowadzenia - nowa cegła (1998 r.) OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

718 625 zł52 m² 13 740 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: 3- pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 52,30 m2, zlokalizowane na III piętrze powstającego budynku w inwestycji na wrocławskich Krzykach. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł53 m² 12 252,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie po remoncie, dwustronne Z salonu przepięny widok na panoramę miasta. Bardzo polecam :) 4 lata temu remont kuchni, łazienki i ubikacji. Zapraszam na wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

705 830 zł67 m² 10 503,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 767 207 zł Powierzchnia liczona po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

1 016 004 zł59 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł30 m² 12 322,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjna oferta inwestycyjna - Kompletnie urządzone i wynajmowane mieszkania z rynku wtórnego! Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - 88 wynajętych mieszkań o powierzchni ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasna

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży super atrakcyjny apartament o powierzchni 40 m2 usytuowany na "17 Dzielnicy" w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

179 000 zł37 m² 4 786,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Bytomia 185 000 zł Oferuję atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji: przystanki komunikacji miejskiej 200 m Dworzec pkp 1 przystanek Autostrada A1 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

500 484 zł56 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralny budynek o nowoczesnej bryle, usytuowany na bydgoskich Glinkach. Blok oddany do użytkowania w 2023 r. znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Budynek wyposażony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

406 907 zł54 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

1 290 000 zł84 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 84 m z tarasem i widokiem na park Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne i przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m , znajdujące się na parterze budynku z 2015 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł46 m² 8 203,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedstawiam funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Leśnym. Znajduje się ono w solidnie wybudowanym bloku z wymienioną instalacją elektryczną, pionami i kaloryferami. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

817 095 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,65m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł28 m² 24 607,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Po remoncie - na Żoliborzu w sąsiedztwie Sadów Żoliborskich. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m , 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1971 roku -warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubieszowska

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł34 m² 16 451,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,10 m , 2 piętro w 3-piętrowej kamienicy bez windy z 1926 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Lubieszowska. Balkon, piwnica, osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł48 m² 13 704,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! biuro nieruchomoci nie pobiera opłat od klienta kupującego! żadnej prowizji. Cena z ogłoszenia jest ceną całkowitą informacje O mieszkaniu: * metraż 48,16m * piętro 1 * czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 159 000 zł94 m² 12 395,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie czteropokojowe z odrębną kuchnią i łazienką z oknem. Pokoje cztery : 14,7m2, 18,3m2 z loggią 4,55m2,17m2 , 20,9m2. Kuchnia z oknem 8,38m2, łazienka 3,7m2 i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu przy ul. Pułaskiego. Mieszkanie zostało urządzone w stylu minimalistycznym, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lipowa

Orzechowo,wielkopolskie

169 000 zł48 m² 3 557,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Orzechowa. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kraków

Kraków,małopolskie

429 000 zł26 m² 16 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

/english below/ Na sprzedaż studio w ścisłym centrum Krakowa - mieszkanie na trzecim piętrze (ostatnim) po generalnym remoncie w 2020 roku. Mieszkanie sprawdzi się bardzo dobrze przy wynajmie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

144 000 zł49 m² 2 936,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Jeśli poszukujesz dobrze skomunikowanego mieszkania obok dworca kolejowego i starówki w Inowrocławiu to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie na parterze, 49m2, dla rodziny! Oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaspisowa

Rzeszów,podkarpackie

657 120 zł82 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ustawne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,14 m2 na 1 piętrze kameralnej zabudowy dwu-lokalowej. Inwestycja znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł68 m² 20 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwustronny apartament zlokalizowany jest na trzecim, ostatnim piętrze na zamkniętym strzeżonym osiedlu z mnóstwem zieleni. Osiedle zadbane, przestronne, z dużą ilością różnorodnych drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

863 491 zł63 m² 13 763 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje z balkonem, usytułowane na 5 piętrze w nowopowstającym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 138 000 zł60 m² 18 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na prezentacje nowego mieszkania w budynku z 2022 roku zlokalizowanego na warszawskich Bielanach przy ul. Żeromskiego 17. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

377 300 zł28 m² 13 552,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Gotowe, wynajęte mieszkania dla Inwestora W ofercie na sprzedaż wyjątkowa inwestycja: mieszkania o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowane na Psim Polu i zarządzane przez renomowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

570 000 zł44 m² 12 875,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Słoneczne mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na V piętrze w X-piętrowym budynku z cegły z 1966 roku, znajdującym się na osiedlu Albertyńskim (bieńczyce, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

929 000 zł70 m² 13 271,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Białołęka os. Klasyków ul. Krokwi Mieszkanie 70 m2, 3 pokojowe z aneksem kuchennym, dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Wykończone i w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

730 850 zł61 m² 11 942 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu zlokalizowanym w niewielkiej odległości od centrum Wrocławia. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane (kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

1 170 000 zł47 m² 24 930,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

539 000 zł53 m² 10 189 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Świeżo po malowaniu- 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 5 piętrze w budynku z widną zlokalizowane w legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

395 000 zł37 m² 10 544,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe Miasto, nowe osiedle, blok 2011 rok! Widok od podwórka na zielone choinki! Zapraszamy na prezentację przytulnego dwupokojowego cichego i słonecznego mieszkania z dużym zadaszonym balkonem.