dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ŚWIERCZEWSKIEGO

Lubin,dolnośląskie

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Świerczewskiego. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ładne, rozkładowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Położone w Starym Mieście. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, apteki, przychodnie i komunikacja miejska. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

507 265 zł50 m² 10 202,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Funkcjonalne Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrańców

Warszawa,mazowieckie

695 673 zł70 m² 9 897,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Niemal gotowe - odbiór w styczniu 2023 roku. Ostatnie mieszkania! Trzy pokoje : - salon z aneksem 27,99 mkw - sypialnie 12,60 i 12,28 mkw - łazienka 5 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest nowe, bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowo powstałej inwestycji. Składa się salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Montwiłłowska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Wygodne, przytulne mieszkanie dla 2-3 osobowej rodziny lub singla na zadbanym i nowoczesnym Osiedlu Wilno, na Targówku. Ogródek z ogrodzeniem obsadzonym szpalerem wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

710 000 zł63 m² 11 269,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Idealna Inwestycja, wysoka Stopa Zwrotu! Mam do sprzedania mieszkanie na Gdańskiej Żabiance. Mieszkanie na drugim piętrze. 3 niezależne pokoje, łazienka z po mieszczeniem gospodarczym, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł29 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przestronna kawalerka/ Stare Miasto sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: sonia Flendrich tel. Mieszkanie W centrum miasta na parterze, przy rzece! W prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł80 m² 7 534,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecam na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskiej III-piętrowej kamienicy przy ul. Hetmańskiej, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Kasprzaka na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł53 m² 31 936,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,77m2. Nieruchomość składa się z: - salony z aneksem kuchennym - pokoju 1 - pokoju 2 - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piętnastolecia

Wałbrzych,dolnośląskie

133 000 zł28 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania słoneczna, poddaszowa kawalerka typu studio położona na trzecim piętrze w kamienicy czteropiętrowej niedaleko od centrum dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotostocka

Wrocław,dolnośląskie

429 900 zł47 m² 9 146,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 47 m2 według przy ulicy Złotostockiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

485 000 zł45 m² 10 778 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł49 m² 9 979,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie jest ciche, znajduje się na 2/10 piętrze w bloku z 1963r. Blok jest zadbany, otoczony zielenią. Ma prężnie działającą wspólnotę. Jest wyremontowana (ocieplona) elewacja, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe odświeżone mieszkanie w okolicach ul.Widnej we Wrocławiu. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 42m2 zanjdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Jar

Kraków,małopolskie

365 000 zł39 m² 9 359 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Wzgórzach Krzesławickich w Dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Świdnik,lubelskie

300 000 zł46 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Świdniku, przy ulicy Mikołaja Kopernika. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 46 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Gliwice,śląskie

420 000 zł68 m² 6 203,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Gwardii Ludowej. Słoneczne, ciepłe mieszkanie usytuowane w bloku. Pow. 62,75 m2 (plus dodatkowo 4,95 m2 zabudowanego korytarza z szafą na wymiar), 3 pokoje, p. 1/10. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Białystok

Białystok,podlaskie

239 000 zł28 m² 8 535,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezpośrednio : - Powierzchnia : 28 m2 - Pierwsze piętro - Balkon - Piwnica - Domofon - Piękny widok na Las- z dala od ruchliwej ulicy - Dookoła znajduje się dużo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej informacji: tel. e-mail: doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji oraz z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Łodzi. Lokalizacja: oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

499 985 zł27 m² 18 670,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie w nowo powstającym budynku na warszawskiej Woli, okolice Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w 8 piętrowym budynku. Budynek będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

280 344 zł16 m² 17 423,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Oferuję lokal w Centrum Wrocławia, która spełni wymagania każdego, kto ceni sobie doskonałą komunikację z każdą częścią miasta oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

471 400 zł76 m² 6 223,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie o powierzchni 65m2 znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2004 roku przy ul. Porębskiego w Gdańsku. Budynek położony na terenie osiedla Pięciu Wzgórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż 3 pok. mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Nowowiejskiej. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Budynek: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł27 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem mieszcząca się na Warszawskiej Saskiej Kępie! Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami zielonymi czyni tę ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

723 884 zł70 m² 10 297,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

505 000 zł72 m² 6 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na bydgoskim Szwederowie w czteropiętrowym bloku. Lokalizacja z pełnym dostępem do sklepów oraz przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

975 500 zł36 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

449 999 zł48 m² 9 374,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w przyjemnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

441 769 zł49 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego biura nieruchomości. Opiekun oferty: telefon 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,14m2 w sąsiedztwie terenów zielonych. Mieszkanie składa się Z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Polskich

Tychy,śląskie

575 000 zł75 m² 7 676,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam 4 pokojowe mieszkanie - doskonała lokalizacja - Osiedle L. Lokalizacja: tychy, osiedle L Ilość pokoi: 4 Metraż: 74,9 m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 2/3 lokal składa się Z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portowa

Sandomierz,świętokrzyskie

265 000 zł69 m² 3 840,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupak inwestycyjny (dwie kawalerki po 132 500pln) Opis nieruchomości: nieruchomość o wysokiej stopie zwrotu. Inwestycja jest wymarzonym miejscem dla osób, którym zależy z jednej strony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

326 500 zł35 m² 9 401,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,73m2 znajdujące się na III piętrze w kameralnym czteropiętrowym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe ładne mieszkanie, położone w dz. Nowa Huta, os. Kalinowe. Mieszkanie o powierzchni 40m mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krakusa

Chorzów,śląskie

199 000 zł33 m² 6 030 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie typu kawalerka, w Chorzowie przy ul. Krakusa, w pobliżu Parku na ul. Floriańskiej: - powierzchnia 33m2, - piętro: parter, - układ: pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

335 000 zł48 m² 6 950,21 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Informacje pod numeremmarek bb nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 znajdujące się na 2 piętrze (wieżowiec) przy ulicy Dworcowej, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Jagiełły

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł53 m² 8 440 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Piątkowie na os. Władysława Jagiełły. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku, oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Słotwina

Słotwina,dolnośląskie

370 000 zł102 m² 3 645,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie cztero pokojowe o powierzchni 96m2 + 5,5m2 piwnica usytuowane na II piętrze w budynku z cegły. Nieruchomość składa się z: dużego salonu, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysocka

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

298 410 zł49 m² 6 090 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cenisz sobie komfort, lokalizację oraz nowoczesne budownictwo ? Nie zwlekaj dłużej i czytaj dalej, a znajdziesz tu ofertę która spełni twoje oczekiwania. Wysocka Park to projekt w ramach.