dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł74 m² 5 337,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku w dzielnicy Bartodzieje. Standardowy układ szczeciński. Pokoje wielkości 22m2, 14m2, 9m2 i 8m2. Na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białostoczek

Białystok,podlaskie

414 999 zł48 m² 8 574,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

*** po generalnym remoncie *** *** I piętro *** *** os.BIAŁOSTOCZEK *** Pol ecamy nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

183 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Sosnowcu dzielnica Zagórze. Dwa pokoje,jeden z balonem,kuchnia,łazienka z wc. Mieszkanie wymaga remontu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

478 000 zł44 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

142 000 zł26 m² 5 568,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży kawalerkę z widną kuchnią i balkonem w atrakcyjnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie pod zarządem mzb, zawiązana wspólnota mieszkaniowa. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze-północ położone na parterze w swieżo wyremontowanym bloku (nowa elewacja, ocieplenie, monitoring, piony ciepłownicze, klatki, wspólnota bardzo dba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Muranów - to jedna z najbardziej prestiżowych i pożądanych do zamieszkania warszawskich lokalizacji. Okolicę charakteryzuje doskonała komunikacja oraz infrastruktura, przeważająca niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Ładne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na wysokim parterze w niskim ocieplonym bloku z cegły. Składa się z dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoka

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł57 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru w Grudniu 2023 *możliwość rozpoczęcia prac wykończeniowych w sierpniu 2023 Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

215 000 zł37 m² 5 762,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Karolew : - rok budowy około 1960 - winda nowa i duża - mieszkanie zlokalizowane jest w wieżowcu na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

324 300 zł34 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Klucze już w Marcu Kawalerka na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie: lokalizacja Piaskowa Góra , 5 min pieszo do os. Podzamcze i Szczawna Zdr. Mieszkanie 56 m2, 1 piętro; częściowo umeblowane, częściowo wyposażone. Instalacje w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

581 695 zł63 m² 9 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 Idealne dla Rodziny mieszkanie na Oporowie W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł58 m² 7 913,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Charakterystyka >atrakcyjne 3 pokojowe o powierzchni 58m2 >usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku >osiedle Na Stoku ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego >spółdzielcze własnościowe z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł37 m² 5 409,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki położonej w świetnej lokalizacji nieopodal rzeki Brdy. Mieszkanie obecnie jest w stanie do remontu i własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w Mysłowicach przy ulicy Mikołowskiej (okolice netto i biedronki). Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze i z racji dużego metrażu i rozkładu doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

350 000 zł37 m² 9 401 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 37,23M2, 2 pokoje, piastów, ul.OGIŃSKIEGO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

775 200 zł50 m² 15 399 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeżycka

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł49 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w wysokim bloku z windą przy ul. Jeżyckiej na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 48,6m2 składają się: - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

509 630 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rozkład Mieszkanie zlokalizowane na parterze (klatka 3) o powierzchni 46,33 m2 z ogródkiem standard Poznaj nowoczesne budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne zapewniające komfort swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zakrzowska

Wrocław,dolnośląskie

282 438 zł28 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizja Bez pcc Nieodpłatna pomóc w uzyskaniu hipoteki. Допомога в отриманню іпотери та пошуку нерухомості у Вроцлаві Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

711 700 zł26 m² 26 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wyszobór

Wyszobór,zachodniopomorskie

159 000 zł58 m² 2 741,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m 2 , znajdujące się w bloku na 2 piętrze, położone w miejscowości Wyszobór, która oddalona jest 9 kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

449 880 zł37 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam serdecznie, nazywam się i pomagam inwestorom kupującym nieruchomości podejmować dobre decyzje. Oferuję na sprzedaż mieszkanie bez prowizji. W skrócie: - prądnik Biały blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ŚWIERCZEWSKIEGO

Lubin,dolnośląskie

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Świerczewskiego. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ładne, rozkładowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Położone w Starym Mieście. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, apteki, przychodnie i komunikacja miejska. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

507 265 zł50 m² 10 202,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Funkcjonalne Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrańców

Warszawa,mazowieckie

695 673 zł70 m² 9 897,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Niemal gotowe - odbiór w styczniu 2023 roku. Ostatnie mieszkania! Trzy pokoje : - salon z aneksem 27,99 mkw - sypialnie 12,60 i 12,28 mkw - łazienka 5 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest nowe, bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze nowo powstałej inwestycji. Składa się salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Montwiłłowska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Wygodne, przytulne mieszkanie dla 2-3 osobowej rodziny lub singla na zadbanym i nowoczesnym Osiedlu Wilno, na Targówku. Ogródek z ogrodzeniem obsadzonym szpalerem wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

710 000 zł63 m² 11 269,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Idealna Inwestycja, wysoka Stopa Zwrotu! Mam do sprzedania mieszkanie na Gdańskiej Żabiance. Mieszkanie na drugim piętrze. 3 niezależne pokoje, łazienka z po mieszczeniem gospodarczym, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł29 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przestronna kawalerka/ Stare Miasto sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: sonia Flendrich tel. Mieszkanie W centrum miasta na parterze, przy rzece! W prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł80 m² 7 534,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecam na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskiej III-piętrowej kamienicy przy ul. Hetmańskiej, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Kasprzaka na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł53 m² 31 936,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,77m2. Nieruchomość składa się z: - salony z aneksem kuchennym - pokoju 1 - pokoju 2 - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piętnastolecia

Wałbrzych,dolnośląskie

133 000 zł28 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania słoneczna, poddaszowa kawalerka typu studio położona na trzecim piętrze w kamienicy czteropiętrowej niedaleko od centrum dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotostocka

Wrocław,dolnośląskie

429 900 zł47 m² 9 146,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 47 m2 według przy ulicy Złotostockiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

485 000 zł45 m² 10 778 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł49 m² 9 979,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie jest ciche, znajduje się na 2/10 piętrze w bloku z 1963r. Blok jest zadbany, otoczony zielenią. Ma prężnie działającą wspólnotę. Jest wyremontowana (ocieplona) elewacja, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe odświeżone mieszkanie w okolicach ul.Widnej we Wrocławiu. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 42m2 zanjdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Jar

Kraków,małopolskie

365 000 zł39 m² 9 359 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Wzgórzach Krzesławickich w Dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój z zabudowaną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij